Boğaz Turu Organizasyonu

Tarih boyunca birçok medeniyetin gözbebeği olmuş ve her uygarlık tarafından topraklarına katılmak istenmiş bir şehir, İstanbul, İstanbul’u İstanbul yapan en güzel yeri, İstanbul Boğazı. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan muhteşem boğazda tekne turu yapmak istemez misiniz? İsterseniz eşinizle baş başa romantik bir gece, isterseniz kalabalık arkadaş toplantısı, isterseniz aile toplantısı, siz nasıl isterseniz biz size konseptimizi o şekilde ayarlıyoruz.

boğaz turu fiyatları

Yatta boğaz turu organizasyonu düzenleyerek, hem kendinize, hem de sevdiklerinize farklı bir gün yaşatabilirsiniz. Boğazın serin sularında, tatlı bir meltem esintisi altında, güzel şehrimizin silueti sizlere çok daha farklı görünecektir.

İstediğiniz organizasyon türü ne olursa olsun, biz yılların deneyimi ve tecrübemizle siz ve misafirleriniz için her türlü detayı düşünüyoruz. Boğaz turu siz ve misafirleriniz tekneye gelmeden saatler öncesinden ses sistemi, ışıklar ve her türlü donanımımız kontrolden geçirilerek son kontrolleri yapılacak ve bu özel gününüzde hiçbir aksaklık olmaması için elimizden geleni yapacağız.

Biz üstün kalite standartları ile tamamen müşterilerimizin memnuniyetini amaç edinmiş bir firmayız. Düzenleyeceğimiz teknede boğaz turu organizasyonunun bitiminde yeni, bir organizasyon yapmak için günler sayacaksınız. Siz ve misafirleriniz için farklı bir deneyim olan bu organizasyonu kolay kolay unutamayacaksınız.

Teknede Boğaz Turu ile İstanbul Ayaklarınızın Altında

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul bir o kadarda kalabalık bir şehirdir. İstanbul’un bu kalabalık ortamından kurtulup, tekne ile boğazdan İstanbul’u seyretmek çok daha hoş olacaktır. Boğazın her iki yakasındaki muhteşem ışıklandırmalar İstanbul’a bambaşka bir hava vermektedir.

Firmamız, her türlü özel gününüz için boğaz turu düzenlemektedir. Sizler için hazırladığımız organizasyonlar sizin özel günlerinize göre farklı konseptlerde olmaktadır. Sizin talepleriniz doğrultusunda yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz ve kokteyl tarzında olmaktadır.

İsterseniz menülere ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Teknemizde bulunan ses ve müzik sistemi ile isterseniz müziklerle coşabilir, isterseniz ekstra ücret ödeyerek tekneye fasıl ekibi getirterek canlı müzik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Teknemizde masa ve sandalyelerimiz standart olarak giydirme yapılır. Farklı organizasyonlarda farklı süslemeler tercih ederseniz yine ücretini ödeyerek istediğiniz şekilde süsleme yaptırabilirsiniz. Farklı organizasyon seçenlerimizle ve uygun fiyat avantajlarımızla, özel günleriniz için bizi tercih etmelisiniz. Önceden belirlenen kişim sayısına göre yemekli tekne turu organizasyonu hizmeti de sunmaktayız.

Kapalı alanlarda yapılan bu tip organizasyonlar artık farklılıklara uğrayarak teknede doğal ortamda yapılmaktadır. Bunun sonucu olarak bu tip organizasyonlara talep de artmaktadır.

Boğazda Tekne Turu Güzergâhları

İstanbul boğaz turu organizasyonları, sizin talepleriniz doğrultusunda çeşitli şekillerde olmaktadır. İsterseniz Eminönü boğaz turu, isterseniz Beşiktaş boğaz turu ya da Ortaköy boğaz turu , hatta Bebek boğaz turu olarak şekillenmektedir. istanbul boğaz tekne turu tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda, siz hangi güzergâh üzerinden isterseniz, o güzergâh üzerinden yapılmaktadır. Güzergâhı, rezervasyonunuzu yaparken belirliyor ve bu güzergâha göre planımızı yapıyoruz.

Tekne boğaz turu

Boğaz turu İstanbul Anadolu ve Avrupa yakaları dışına çıkılmadan gerçekleştirilmektedir. üsküdar boğaz turu firmamızla yapacağınız boğaz turu fiyatları hemen her keseye uygun olarak planlanmaktadır. Siz bize bütçenizi söyleyin, biz size bütçenize en uygun tekne turunu planlayalım.

üsküdar boğaz turu

Planlamamızı yaptıktan sonra, sizin ve misafirlerinizin rahatı için tüm ekibimizle beraber organizasyonu tüm ayrıntılarına kadar planlar ve size ve misafirlerinize muhteşem bir tekne boğaz turu heyecanı yaşatabiliriz. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.

istanbul boğaz tekne turu

Bu nedenle organizasyon günü herhangi bir sorun çıkmaması için profesyonel ekibimiz her ayrıntıyı en ince detayına kadar düşünür. Siz isteyin biz sizin için hayallerinizi gerçekleştirelim. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurun.

Boğaz Turu Yapmanız İçin Bazı Nedenler

Karadeniz ve İstanbul Boğazı’ndaki Turkuaz rengi, NASA’nın uydu fotoğraf makinelerine böyle yansıdı. Bugün Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) internet sitesi üzerinde günün fotoğrafı kısmında Karadeniz’de “Turguaz Dönenceler” manşeti ile bir fotoğraf paylaştı. Boğaz turu 29 Mayıs ta uzaydan çekilen karelerde Karadenizdeki Turkuaz renk net bir şekilde görünüyor. Boğaz turu Resimlerdeki ilgi çekici farklı bir görüntüyse Marmara Denizi ve Akdeniz’deki normal denizin rengi.

İstanbul Boğazı uzaydan böyle görüntülendi boğaz turu

boğaz turu

NASA’nın Aqua uydu aracının yakaladığı fotoğrafla beraber makalede yayınlandı. Karadeniz’de Fitoplankton patlamasının yaşandığının anlatıldığı makalede çekimlerin sonucunda açıkça görünen görüntünün bu Fitoplanktonların yarattığı blogların olduğu yazıldı. Boğaz turu yazıda Okyanus Bilimcisi olan Norman Kuring’in, Mayıs ayında tavan yapan bu olayın Karadeniz için normal olduğu ve periyodik olarak her yıl olduğu bilgisi aktarıldı. Boğaz turu Kuring, bu yıl ortaya çıkan Turkuaz renginin son zamanlarda oluşan en parlak ve en uzun süreli Fitoplankton patlaması olduğunu söyledi.