Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

<

Boğazda Yüzme Turu » Tekneturum

Boğazda Yüzme Turu

Boğazda Yüzme Turu ; Deniz manzaralı bir mekanda kahvaltının insana verdiği ferahlığı kabul etmek gerekir. Deniz havasının iştah açtığı ve iyot kokusunun insanı dinç tuttuğu da söylentiler arasındadır. Peki, denizin ortasında bir kahvaltı organizasyonu yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise sizi harika bir organizasyona davet ediyoruz.

Hareket eden tekne içerisinde, aradığınız geleneksel lezzetteki kahvaltılıklar eşliğinde, sevdikleriniz ile birlikte muhteşem dakikalara hazır olun. Bir kahvaltı organizasyonunun ortalama iki saat sürdüğünü var sayarsak bu süre içerisinde hem kahvaltı keyfi yaparken hem de boğaz turunun tadını çıkartabilirsiniz. Diğer organizasyonlarımız arasında bulunan teknede yüzme turu denenmesi gereken maceralar arasındadır.

Yüzme Turuyla Birlikte Sabah Kahvaltısı

Yapacağınız organizasyonun planı tamamen size ait olacaktır. Mevsim fark etmeksizin, gerekli iklimlendirme ekipmanlarımız ile konforu yaşayacaksınız. Kahvaltının günün en önemli öğünü olduğunu göz önünde bulundurulduğunda verdiği pozitifliğin organizasyonunun ihtişamı ile birleştiğinde ortaya çıkan sinerji ihtiyacınız olan hayat enerjisini yenilediğini göreceksiniz. Kahvaltının yanı sıra yüzme turu organizasyonlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Yüzme Turu Organizasyonu

İstanbul Yüzme ve Tekne Turu

Standart olarak kahvaltı servisinin, çay ve kahve ile servis edildiği sunumumuzda, farklı seçecekler de talep edebilirsiniz. Konusunda uzman olan aşçılarımızın maharetli ellerinden çıkacak kahvaltı menüleri ile güne zinde başlayacaksınız.

Oluşturulan uygun iklim alanı ile yaz ya da kış fark etmeksizin, boğazın meşhur atmosferini tadabileceksiniz. Organizasyonun müziksiz olmayacağını biliyoruz. Bu yüzden istediğini müziklerin çalınabilmesi için merkezi ses sistemimiz emrinize amade olacaktır.

Kahvaltı saat aralığı ve tarihi belirlendikten sonra uygun rota oluşturularak organizasyonunuzu planlıyoruz. Uğranacak marina ve liman ücretleri fiyatlara dahil olmayacak, ekstra bütçelendirilecektir. Ayrıca tekne etkinlikleri arasında bulunan ve yüzme turu kategorisinde bulunan teknede yüzme turu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boğazda Tekne Turu Yüzme 

Gelecek olan konuklarınızın özel olduğunu biliyoruz; bu yüzden gereken önemi veriyoruz. Teknemize biniş itibari ile gelen her konuk ile sıcak temas kurarak oturacakları yere eşlik ediyoruz. Deneyimli personelimiz tarafından, son ana kadar titizlikle gösterilen ekip çalışmasını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Herkes yerlerine yerleştiğinde ekip üyemiz, kaptana işaret vererek gerekli kalkış işlemlerini başlatıyor, demir alarak boğazın harika atmosferinde geziye çıkıyoruz. Bu sırada çay ve kahve ikramlarımız ile kahvaltı servisine başlıyoruz. Menümüzdeki yiyecekleri, ayrıca menü sayfamızda inceleyebilirsiniz. Uzman mutfak şeflerimizin hazırladığı leziz kahvaltılıkların tadını çıkartırken bir yandan da boğazın manzarasına kapılıyoruz.

Sevdiklerimiz ile müziğin ritmine kendimizi bırakıp bir yandan da geçirilen muhteşem dakikaları belgeleyen fotoğraflar çekiliyoruz. Bir ömür boyu unutulmayacak dakikalar ve arkadaşlarınızda geçirilen samimi saatlerin sonunda misafirlerimizi aldığımız yere bırakıyoruz. Bir sonraki tekne turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Karar Vermeden Gelin Görüşelim

İstanbul’ un farklı yerlerinde kahvaltı ederek güzel dakikalar geçirmişsinizdir. Tüm deneyimlerinizi bir kenara koyup harika dakikaları sevdiklerinizle geçirmek üzere sizleri teknelerimizi görmeye ve bir çay, kahve içmeye ofisimize bekliyoruz.

Organizasyonlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgiler alıp, tekneleri yerinde incelemek, geçirilecek rüya gibi dakikaların ön hazırlığı olacaktır. Geçmiş organizasyonların video ve resimleri ile kararınızın şekillendiğini ve isteğinizin katlandığını göreceksiniz. Karar vermeden önce tüm planı yerinde görmenizi tavsiye ediyoruz.