Düğün organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

             Her kadının hayalidir mükemmel, kusursuz bir düğünü olması. Bu evlenecek çiftler için tek bir fırsat olup hayatlarındaki en önemli anın ta kendisidir. Rüya gibi bir düğüne sahip olmak her kadının her erkeğin isteyebileceği tek şeydir. Ömürlerini birleştirecekleri o anda kendilerini bir prens ve prenses hissetmeleri onlara verilebilecek en güzel duygudur. İşte tüm bunları gerçekleştirebilmek için en uygun mekân boğazda düğün yapmaktır.

            Masmavi denizin etrafınızda olacağı huzur ve aşk kokulu bir düğüne sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda misafirlerinizi de memnun edebileceğiniz bir mekân olacaktır. Eğer aileniz kalabalık ise gemide düğün imkanlarımızı, daha mütevazi bir sayıda aile mevcudunuz var ise de teknede düğün imkanlarımızı kullanabilirsiniz.

 Düğün Kampanyalarımız

 Teknede düğün kampanya fırsatlarımız yaz ve kış olmak üzere farklılık göstermektedir. Boğazın serin havasını soluyarak şık ve bir o kadar gösterişli bir teknede düğün organizasyonu istiyorsanız şirketimizi tercih etmeniz çok doğru bir karar olacaktır.

            Bunun için öncelikle aşkınıza ilk adımı atacağınız günü belirleyerek şirketimize başvuru yapabilirsiniz. Şirketimiz de size yoğunluk bakımından küçük bir kontrolde bulunduktan sonra geri dönüş yapacaktır. Teknede düğün fiyatları, organizasyon içeriğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Her bir ayrıntıyı belirleme olanağı sunan şirketimiz, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilmek için size her imkânı tanımaktadır.

 Şirketimiz birbirinden lüks ve konforlu yatları seçiminize sunmaktadır. Yatta düğün fiyatları da sizin ve eşinizin seçimlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Şirketimiz son derece profesyonel olarak çalışan bir ekibe sahiptir. Bu ekip 2 bölüme ayrılmıştır. İlk ekip organizasyonu düzenleyen ve uygulayan ekiptir. İkinci ekip ise en mutlu anınızın her saniyesini unutmamanız için çaba gösteren fotoğraf ve video ekibidir. Profesyonel ekibimiz özel her anınızı bir fotoğraf karesi etrafında bütünleştirecektir. Fotoğraflarınız düğünden sonra son derece canlılıkta elinize ulaşacaktır.

 O mükemmel gününüzü istediğiniz konsept etrafında şekillendirebilirsiniz. Bu konseptler arasında isterseniz düğününüzü bir kraliyet balosuna isterseniz de daha romantik bir düzene sokabilirsiniz.

             Masa düzeni, eğlence alanı, müzikler gibi daha pek çok alternatif önünüze sunulacaktır. Tabii ki mükemmellikler dolu o akşamda çekilecek ziyafet de hem sizin hem de misafirleriniz için çok önemli bir husustur. Şirketimiz bunun için de önünüze pek çok alternatif sunmaktadır. Türk mutfağında İtalyan mutfağına kadar daha birçok dünya mutfağından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz de kendi menünüzü oluşturabilirsiniz.

düğün organizasyonu teknede düğün

 En Güzel Düğün Pastası

 Düğünlerin olmazsa olmazı, gelinden sonra güzelliği en çok merak edilen şey de düğün pastasıdır. Siz ve eşiniz şirketimizde her tür pastayı kategori olarak önünüzde bulabileceksiniz. Meyveli, çikolatalı, krokanlı pastaların yanı sıra daha pek çok tür pasta çeşidimiz bulunmaktadır. Pastanın içinin önemli olması kadar dış güzelliği de çok önemlidir. Şirketimizde hem tek katlı hem de birden fazla kata sahip olan çeşit çeşit pastalar bulunmaktadır.

             Aynı zamanda maket pastalarımız yerine gerçek pasta kesmek isteyen eşlerimize de çok güzel fırsatlarımız olduğunu belirtmek isteriz. Her yeni çiftimizin bu güzel gününde yanı başında olmak bizi çok mutlu eder. En yakın zamanda görüşmeye ve daha ayrıntılı bilgi almaya bekleriz.

Teknede Düğün

Yatta düğün fiyatları için firmamızla internet üzerinden ya da telefon ile iletişime geçerek bu muhteşem deneyimi yaşayan şanslı çiftlerin arasında yerinizi almalısınız. Kişi sayısı ve bütçenize en uygun organizasyonu yapabiliriz.

Hatta her türlü ekstra taleplerinize sınır tanımadan cevap verebilmekteyiz. Teknede düğün organizasyonunun diğer avantajları için bizimle iletişime geçebilir ve bu organizasyonlara katılarak bunu canlı olarak yaşayabilirsiniz. Teknede düğün fiyatları yemekli organizasyonlarda menülerimizden de biraz bahsedelim. Izgara et, ızgara tavuk ya da ızgara balık menüleri, mevsim salatası, kokteyl havuç, salatalık, cips, alkollü ya da alkolsüz içecekler menü seçeneklerimiz arasındadır. Menü detaylarını sitemizin menüler bölümünden inceleyebilirsiniz.

Teknede Düğün Fiyatları

Bizler bu sektörde yılların deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas almış olan bir firmayız. Teknede düğün fiyatları referanslarımız, düzenlediğimiz organizasyonlarda müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerdir.

Bu en özel gününüzde ayaklarınızı yerden kesecek olan organizasyonumuzda her türlü detay en ince ayrıntısına kadar tarafımızdan düşünülerek sizin için muhteşem bir gece planlamaktayız. düğün organizasyonu işlerinde Firmamız konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Yılın 12 ayı yaz-kış demeden istediğiniz her tarihte organizasyonlarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Merak etmeyin, kışın teknemizin ısıtma sistemi, yazın da klima sistemi sayesinde davetlileriniz rahat bir gece geçireceklerdir. Teknede düğün fiyatları düğün organizasyonu özellikle yaz döneminde bireysel ve kurumsal organizasyonlarımızın yoğunluğu göz önüne alınarak rezervasyonlarınızı yaptırmak için aceleci davranmanızı öneririz.

You may also like

Leave a reply