teknede fasıl organizasyonu

Fasıl Organizasyonu

Fasıl Organizasyonu

            Yaz akşamları rakı ve balık eşliğinde dinlenen müziğin tadı bir başkadır. Dost meclisi kurulur, sohbetler açılır, bir de güzel bir müzik geçişi var ise tadından geçilmez. Özel arkadaşlar ya da akrabalar ile bir araya gelerek, günlük stresten uzak, sadece dostluk ve arkadaşlığın var olduğu bir samimi ortamda kadehlerinizi yudumlamak harika olmaz mı? İstanbul boğazının eşsiz manzarasında, hareketli tekne üzerinde geçirilen dakikalar, uzun bir süre hafızalardan çıkmayacaktır.

fasıl organizasyonu teknede fasıl keyfi teknede iftar

 Fasıl Organizasyonu Planı

            Çoğunlukla yaz aylarında tercih edilen fasıl organizasyonları, kış aylarında teknenin kapalı hale getirilmesi ve gereken iklimlendirmenin sağlanması ile harika bir ortamda tercih edilebilir. hareketli fasıl şarkıları eşliğinde kurulacak masa, tamamen sizin seçiminize göre donatılacaktır.

            Organizasyon öncesinde karar vereceğiniz yiyecekler, organizasyon sırasında özenle servis edilecektir. Uzman aşçılarımız tarafından hazırlanan profesyonel menüler ile siz ve misafirlerinizin memnuniyeti hedeflenmektedir. teknede fasıl organizasyonu yapmak sanıldığı kadar maliyetli değildir. Dışarıda bir mekânda ödediğiniz ücretlere kolayca farklı bir deneyim sahibi olabilirsiniz.

            Deniz turu başlangıcında misafirleriniz bir noktadan alınarak oturacakları yerlere yerleştirilir. Karşılama personelimiz, tüm misafirlerin yerleştiğini kaptanımıza belirttikten sonra tekne turumuz başlayacaktır. Fasıl müzikleri eşliğinde rüya gibi bir gecenin startı verildiğinde, tüm misafirler gecenin sonunu hayal edemeyeceklerdir. Yıldızlar ve ay ışığı altında, dalga sesleri eşliğinde muhteşem bir geceye imza atacaksınız. Seçilecek menü dahilinde verilecek servis, fasıl müziğinin eşliğinde farklı bir anlam kazanacak, misafirleriniz ile olan hoş sohbetiniz derinleşecektir.

Fasıl Organizasyonu

 Fasıl Organizasyon İçeriği

            Tekne içerisinde verilecek olan menüler et, balık ya da tavuk ızgara yanında içecek ve salatadan oluşmaktadır. Ek olarak istediğiniz yiyecek ve içecekler ekstra ücret karşılığı tedarik edilerek servise dahil edilecektir. 4 kişiden oluşan profesyonel fasıl ekibimizin repertuarı geniş seçilmiştir. Müziğin ritmine göre hızlı ve yavaş notalarla şekillenen şarkı listesi, istekleriniz ile ritim alacaktır.

Teknede fasıl iftar

            Eski hatıralar gözlerde canlanırken, efkârlı bir geceye merhaba diyebileceksiniz. Teknede fasıl keyfi tam hüzün dolarken, çalacak hareketli şarkılar ile coşacak, farklı bir ruh haline bürüneceksiniz. Teknemiz başta olmak üzere, tüm personelimiz ve fasıl ekibimiz sadece size özel bir şekilde hizmetinizde olacaktır. Mekân süslemesi ve dağıtılacak ürünlerin olması durumunda ek ücret karşılığında hizmete dahil edilebilir.

           İçeriğini tamamen sizin belirleyeceğiniz, alkollü ve alkolsüz menülerden oluşan fasıl yemeğimiz, 4 kişiden oluşan profesyonel fasıl ekibi ile taçlandırılacaktır. Misafirlerin sabit bir noktadan alınması ve aynı yere bırakılması ile gerçekleşecek organizasyonumuzun rüya gibi geçmesi için tüm ekibimiz seferber olacaktır. Sizlerin memnuniyeti sonucunda, yeni bir organizasyonda buluşmak üzere vedalaşacağız. teknede fasıl iftar

Teknede fasıl keyfi

Oluşturulan organizasyon sırasında anı fotoğraflayarak tanıdıklarınıza iletebilir, ya da fasıl sırasında profesyonel fotoğraf çekimi ve basımı imkanlarından ek ücret karşılığı faydalanabilirsiniz. İçeriği ve şekli tamamen size bağlı olan fasıl organizasyonunda ek olarak liman ve marina ücretleri organizasyon sahibine ait olacaktır. teknede fasıl keyfi . teknede fasıl iftar

Lüks yatlarla boğaz turu hizmetleri veren firmamız, sizleri İstanbul Boğazının olağanüstü güzelliğine davet ediyor. Tam donanıma sahip, güvenli teknelerimizle İstanbul Boğazını bugüne kadar hiç tanımadığınız yanlarıyla tanıyabilirsiniz.

Teknede Fasıl iftar

            Sizlere sağladığımız tekne turu ayrıcalıklarıyla her türlü eğlence ve organizasyonu gerçekleştirmeniz mümkün. Teknede evlilik teklifi, nikah sonrası kutlama, doğum günü ve nişan gibi özel günlerinizi kutlamak mümkündür. Bununla birlikte boğazda yüzme turları da düzenlenmektedir.

Hizmet sunan yatlarda profesyonel bir kadro görev yapmaktadır. Kaptanlardan hizmet personeline kadar herkes, alanında deneyimlidir. Turlarda sınırsız su, kahve ve çay servisi mevcuttur. Tekneleri günlük veya saatlik olarak kiralayabilirsiniz. Rezervasyon öncesinde sizlere, tekneleri yakından inceleme imkanı verilmektedir. Hizmetler hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz boğazda iftar.

fasıl organizasyonu
Teknede Fasıl Keyfi

Boğazın büyüleyici güzelliğini doyasıya tatmanız için gerçekleştirilmekte olan tekne kiralama hizmeti, yılın her günü gerçekleştirilmektedir. Geniş açık ve kapalı alanları ile birlikte organizasyonlarınız için de sizlere en etkili çözümleri sunmakta olan tekne kiralama hizmetleri, profesyonel bir ekip eşliğinde kusursuzca gerçekleştirilmektedir.

           Boğazda iftar kusursuz organizasyonlara ev sahipliği yapabilmeniz için titizlikle gerçekleştirilen tekne kiralama hizmetleri, sizin taleplerinize uygun konseptlere yanıt verebilmektedir.

Boğazda iftar

Boğazda iftar yat kiralama hizmetlerinden saat ve ya günlük olarak faydalanabilme imkanına sahipsiniz. Teknede fasıl keyfi en yeni ve donanımlı yatlar ile gerçekleştirilen bu hizmetler, sevdiklerinizle beraber unutamayacağınız zamanlar geçirmenizi sağlıyor.

You may also like

Leave a reply