Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

<

Günlük Yat Kiralama » Tekneturum

Günlük Yat Kiralama

Günlük Yat Kiralama ; Bahar ve yaz aylarının kendisini göstermesi ile birlikte tatilciler için en iyi aktivitelerden birisi de günlük yat kiralama hizmetlerinden yararlanmaktır. Özellikle turistik tesislerimizin olduğu bölgelerde yerli ve yabancı turistlere sunulan yat ve tekne kiralama hizmetleri tatilcilerin tatillerini çok daha iyi geçirmelerini sağlıyor.

Firmamız günlük yat kiralama hizmetlerinde geniş bir filoya sahip olarak filomuzda bulunan tekne ve yatların özelliklerini internet sitemizde bulabilirsiniz. İnternet sitemize giriş yaptığınızda kendinize uygun olan yat ve tekneler hakkında bilgi sahibi olduktan sonra tekne ya da yat kiralama işlemleri de yapabilirsiniz.

Aynı zamanda firmamız kapsamında İstanbul boğaz turları ile ilgili çeşitli organizasyonlar yaparak boğazın büyülü havasını yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Bilindiği gibi İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi çevresinde birçok adanın yer alması nedeni ile sunmuş olduğumuz hizmetler sadece İstanbul Boğazı ile sınırlı kalmayıp adalara da seferler düzenliyoruz.

Tatiliniz Yat Kiralama ile Daha Keyifli Olacak

Sitemize giriş yaparak sunmuş olduğumuz hizmet detaylarımızı görebilirsiniz. Hizmetlerimiz sadece yat kiralama ile sınırlı kalmayıp, kiralanan yatlar ile eğlenceli organizasyonlar ile tatilinizde güzel anılar bırakmak için ön ayak oluyoruz.

Filomuz içerisinde bulunan tüm yat ve teknelerimiz temiz bakımlı ve gerekli muayeneleri yapılarak hizmete sunuluyor. Aynı zamanda görevinde uzman kaptanımız ile yeni yerler görecek ve aynı zamanda doyasıya eğlenebileceksiniz.

Yat ve tekne kiralama işlemlerimizde çeşitli eğlence aktivasyonları da hizmet detaylarımız içerisinde yer alıyor. Özellikle yat kiralama işlemlerinde animasyon ekipleri ile yat gezisi daha eğlenceli ve ilgi çekici bir hale geliyor.

Yat ve Tekne Kiralamada Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Yat ve tekne kiralama hizmetlerimiz günlük olarak sabah saatlerinde başlayıp akşam güneşi batmadan önce son buluyor. Bu süre zarfı içerisinde belirlemiş olduğumuz güzergahlara yolculuk yaparak çeşitli ada ve koylarda durarak misafirlerimizin yüzmesine, güneşlenmesine ve dinlenmesine olanak sağlıyoruz.

Yat ve tekne kiralama hizmetlerimiz içerisinde aynı zamanda sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri de sunuluyor. Misafirlerimiz dilerlerse dışarıdan da yiyecek içecek getirebiliyorlar. Yat ve teknelerimizde her yaş grubundan misafirlerimize hizmet sunuluyor. Aynı zamanda yeterli sayıda can yelekleri ve can kurtarma ekibimizde hazır bir şekilde görev başında bulunuyor.

Günlük Yat ve Tekne Kiralama Fiyatlarımız

Misafirlerimizin günlük olarak kiralamak istedikleri yat ve teknelerin fiyatları yat ve teknenin kalitesine, kapasitesine ve içinde sunulacağı hizmete göre değişiklik gösteriyor. internet sitemize girerek filomuzda yer alan birbirinden farklı özelliklerde tekne ve yatlarımızı inceleyerek hangi yat ya da tekneyi günlük olarak kiralamaya karar verebilirsiniz.

Aynı zamanda sitemize giriş yaparak günler öncesinden kiralama işlemlerinizi yaparak belirlediğiniz tarihte yat ya da teknelerimiz hizmetinize hazır bir şekilde sunuluyor. Firmamızın sunmuş olduğu kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir kampanyalardan yararlanmak için yine internet sitemizden başvuru yapabilirsiniz.