Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş 0534 940 62 62 info@tekneturum.com.tr

Hizmetlerimiz - Düğün Organizasyonu

Boğaz Turu Organizasyonu

Dünya tarihinin merkezi olan İstanbul, iki kıtayı bir araya getiren boğazı ile meşhurdur. Tarihte birçok önemli olaya ev sahipliği yapmıştır. Manzarası ve güzelliği ile dünya mirası kategorisinde değerlendirilen boğaz, unutulmaz manzara özelliğine sahiptir. İki kıtayı bir araya getiren boğaz, deniz, gök yüzü, dağ ve zümrüt yeşili ormanlarla bütünlük oluşturuyor. İstanbul’un görülmesi gereken bu manzarasını teknelerimizle görebilirsiniz. Boğaz turu seçenekleriyle rüya gibi bir geziye hazır olun.

Stresli şehir hayatının bütün stresini İstanbul boğaz turu seçenekleriyle atabilirsiniz. Hafta sonu veya hafta içi turlarımızla, istediğiniz zaman bu turun keyfini çıkarabilirsiniz. Kış aylarında ve yağışlı günlerde de tura devam ediyoruz. Lüks yatlarımızın ısıtma sistemi bulunuyor. Yatın iç bölümü de oldukça lüks bir şekilde döşenmiştir. Misafirleriniz yağmur başladığı zaman bu lüks bölümlerde ağırlanmaktadır. Kaptanımız bütün hava koşullarında lüks yatlarımızı güvenli bir şekilde kullanmaktadır.

Turumuz sabah saat 9:00’da başlıyor. Akşam 18:00’da bitiyor. Bu saatle arasında istediğiniz süre zarfında kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hafta içi, hafta sonu, dini ve milli bayramlar hizmet programımızı sınırlandırmıyor. Gece gündüz tur hizmetimizle, iş hayatına rahatlamış bir şekilde girebilirsiniz.

Romantizm ve İstanbul Boğazı

Güneşin doğuşunu ve batışını izlemek için İstanbul Boğazı en güzel seçenektir. Özel günleriniz ve özel törenleriniz için teknelerimizi kiralayabilirsiniz. Adalar, İstanbul boğazı ve berrak gök yüzü, romantizmi doyasıya yaşatıyor. Evlilik merasimi, evlilik teklifi ve doğum günü gibi özel günlerde, tekne turu ile mutluluğunuzu artırın. Yatta boğaz turu keyfini bizimle yaşayın. Sevdikleriniz için unutulmaz bir organizasyona imza atın… Sevdikleriniz için sürpriz bir organizasyon gerçekleştirecekseniz bizimle irtibata geçin. Onlar için sürpriz olabilecek özel organizasyonlarla tekne turunu unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Güvenli Deniz Turuna Hazır Olun

Teknelerimiz 20 metredir. Üç yatak odasından ve bir salondan oluşuyor. Özel kaptan odasının yanı sıra güvertedeki özel mobilyalarımız göz kamaştırıcı… Turizm bakanlığından alınması gereken izinler alınmıştır. Diğer resmi işlemler konusunda da herhangi bir problem yoktur. Kaptanlarımız ve can kurtaran ekiplerimiz, tur boyunca güvenli tur hizmeti sunmaktadır. Garsonlarımız sürekli servis yapmaktadır. 

Teknede boğaz turu hizmetimiz boyunca çay ve kahve servisimiz sınırsızdır. Nefis manzara, pırıl pırıl güneş ve göz kamaştırıcı boğaz manzarası sizleri bekliyor. Teknelerimizin güvenliği maksimum seviyededir. Hızlı ve güvenilir özellikleriyle yeni nesil özelliklere sahiptir. 

Teknelerimizi İstediğiniz Gibi Kiralayabilirsiniz

Turdan önce özel süsleme ve ses sistemi kategorisinde istediğiniz hazırlıklar gerçekleştiriliyor. Yemekli veya yemeksiz tekne kiralama seçenekleriyle boğazın tadını çıkarabilirsiniz. Sadece tekne kiralama hizmetini de tercih edebilirsiniz.

Müzik, eğlence ve özel konuşma merasimi gibi programlar istediğiniz gibi organize edilmektedir. Herkes için tur seçeneklerimizle, hayalinizdeki boğaz gezintisini yaşayabilirsiniz. Teknelerimizin temizliği firmamıza aittir. Boğaz turu İstanbul seçeneklerimizde temizlik konusunda gerekli titizliği gösteriyoruz. Güverte, mutfak, odalar ve diğer bölümler, her tur öncesinde temizlenmektedir. Sadece tekne turu kiralama hizmetini tercih ettiğinizde mutfağımızı kullanabilirsiniz. Mutfağımızdaki malzemeleri kullandıktan sonra temizlik elemanlarımız gerekli temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

Sıradan hale gelen birçok tur seçeneklerine nazaran boğaz turumuz çok daha heyecanlıdır. Sürekli hareket eden yatımız, göz kamaştırıcı manzara eşliğinde size unutulmaz dakikalar yaşatıyor. 

Çaysız ve kahvesiz deniz turu olmaz. Lüks yatımızın güvertesinde bir yandan çayınızı yudumlarken, diğer yandan insana huzur veren boğaz manzarasını seyderebilirsiniz. Güneşin doğuşunu ve batışını boğazdan izleyebilirsiniz. Özellikle romantik bir deniz turu isteyenler için güneşin doğuşu ve batışı vazgeçilmezdir. Kaptanlarımız güneşin doğuşunu veya batışını en güzel şekilde izleyebileceğiniz noktalara götürmektedir. Bu konuda kaptanlarımıza güvenebilirsiniz.

Öğle yemeği ve kahvaltı gibi seçeneklerimiz özeldir. Öğle yemeğimiz tavuk, balık ve et menülerinden oluşmaktadır. Gıda kategorisinde bütün ürünlerimiz sağlıklıdır. Sağlık bakanlığı onaylı mutfağımız, hijyenik özelliklere sahiptir. 

Alkolsüz mutfağımız, tur boyunca hizmet vermektedir. Sadece tekneyi kiralarsanız, içecek ve yiyecek konusunda inisiyatif sizdedir. İstediğiniz yiyeceği ve içeceği getirebilirsiniz. Misafirlerinize özel karşılama merasimi isterseniz firmamız bu konuda yardımcı olmaktadır. Bu konuda tecrübeli organizatörlerimiz, unutulmaz bir boğaz turu için çözüm üretmeye devam etmektedir. Yemekli boğaz turu hizmetimizde siz mutlu olduğunuz zaman bizde mutlu oluyoruz. 

Tur Hizmetimiz Başladığı Yerde Bitiyor 

Eminönü, Ortaköy, Beşiktaş ve Bebek sahilinden hareket eden turumuzun asıl kaptanı sizsizin. Kaptanlarımız bu konuda profesyonel çözüm seçenekleriyle hareket etmektedir. Eminönü boğaz turu, yaz kış gerçekleştirilmektedir. İstanbul boğazı deniz turu hizmetimizde, başlama ve bitiş noktası aynıdır. Firmamız istediğiniz noktadan sizi alabilmektedir. Bebek boğaz turu seçeneklerimiz de aynı şekildedir. Başlama ve bitiş noktası aynıdır.

Beşiktaş’tan tura katılmak isteyenler için Beşiktaş boğaz turu organizasyonlarımız çözüm üretiyor. İstanbul’un boğaza kıyısı olan Ortaköy’de bu hizmet çerçevesinde değerlendiriliyor. Ortaköy boğaz turu seçeneklerimizle istediğiniz tur hizmetini tercih edebilirsiniz. Firmamız bu noktalardan hareket etmektedir. Hareket saatinden önce teknede bulunmanız gerekir.

Özel organizasyon çalışmalarından önce teknemizi gezmeniz daha iyi olur. Işıklandırma, masalar ve diğer seçenekleri turdan önce değerlendirebilirsiniz. Bu konuda tecrübeli elemanlarımızla, hayalinizdeki turu gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçeniz için en uygun tur seçenekleriyle unutulmaz bir tura merhaba deyin… Ücretli limanların ücreti ise kiralayan kişiye aittir. Daha önce İstanbul Boğazı’nı gezmediyseniz, tekne turumuzla gezmenizi tavsiye ederiz. Daha önce İstanbul’u bu şekilde görmediniz. İstanbul’u dışarıdan görmek istiyorsanız, boğaza açılmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda tecrübeli kaptanlarımızla tekne keyfini yaşayabilirsiniz.

Yemekli, yemeksiz tekne turu hizmetlerimizle, boğaz turu fiyatları, hizmetin özelliğine göre şekillenmektedir. Lüks yat kiralama hizmetimizde, yemek, süsleme ve diğer seçenekler fiyatlandırma kategorisinde belirleyici rol oynamaktadır. Müzik veya özel konferans gibi seçenekler tamamen size aittir. İş toplantılarından eğlence toplantılarına kadar geniş bir kategoride hizmet veriyoruz