Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş 0534 940 62 62 info@tekneturum.com.tr

Hizmetlerimiz - Düğün Organizasyonu

Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Hayatınızın dönüm noktası olan nişan töreni, sıradan olmamalıdır. Ömür boyu hatırlanacak ve nesilden nesile aktarılacak güzel bir organizasyon olmalıdır. Huzurlu ve mutlu bir aile hayatı için güzel bir başlangıç yapın. Teknede nişan ve düğün organizasyonlarımızı inceleyin. 

Özel davetlilerle ve müstakbel eşinizle, mükemmel bir boğaz turu yapın. Bu unutulmaz anları fotoğraf ve video ile gelecek nesillere aktarın. Nikah sonrası eğlence kategorisinde gelin ve damadı gezdirebilirsiniz. Bu eğlenceyi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Eğlence organizasyonunda ışıklandırma, müzik ve benzeri işlemleri gönlünüzce gerçekleştirebilirsiniz. Boğazın mükemmel manzarası eşliğinde sade bir tören isterseniz, firmamız bu konuda yardımcı olmaktadır. 

Yemekli tur seçeneklerimizde, yemekler özel hazırlanıyor. Ayrıca pasta ve benzeri özel siparişleriniz konusunda da istediğiniz organizeyi gerçekleştirebilirsiniz. Nişan töreninden önce, bütün hazırlıkları sizin yerinize yapıyoruz. Masaların özel olarak hazırlanması, mum ve çiçek gibi aksesuarlar, için hazırlanıyor. Nişan töreniniz için özel müzik çalışmaları tercih edebilirsiniz. Süsleme işleminde son söz sizin. İsteğinize göre süsleme işlemi gerçekleştirebiliriz. Bu işlem ücrete tabidir. Ayrıca bazı ücretli limanlar bulunuyor. Bu limanlardaki ücretler tekneyi kiralayan kişiye aittir. 

Kapalı Mekanlar Sıradan Hale Geldi 

Şehrin en gözde nişan ve düğün salonları, herkes için sıradan hale geldi. Lüks özellikleriyle tercih edilen düğün mekanları, şimdi yerini tekne turlarına bırakıyor. Yeni nesil lüks teknelerde gerçekleştirilen nikah törenleri, diğer seçeneklere göre daha ekonomik. Üstelik misafirler için doyumsuz bir gezinti sunuyor. Nikan sonrası yemek kategorisinde, hayallerinizdeki organizasyonu sizin için düzenliyoruz. 

Can kurtaran hizmetleriyle güvenli tur hizmeti sunan şirketimiz, nişan töreninde güvenliği sağlamaktadır. Yağmur veya fırtına durumunda tecrübeli kaptanlarımız gerekli önlemleri almaktadır. İstanbul Boğazı’nın trafiği ve hava durumu firmamız tarafından günlük takip edilmektedir. Bu konuda gerekli izinler alınmıştır. 

Tekne turu seçeneklerimizle, sevdikleriniz için unutulmaz dakikalar yaşatın. Nişan heyecanını mükemmel boğaz turu ile birleştirin. Mükemmel İstanbul boğaz havası, insanın içine ferahlık veren gök yüzü ve mis gibi dağ havası sizleri bekliyor. Mükemmel manzara eşliğinde, hayatınızın dönüm noktası olan nikah organizasyonu için sizleri bekliyoruz. Nikah ve nişan töreninde müstakbel eşiniz için güzel bir sürpriz yapın. Tekne turu ile bu özel anı unutulmaz hale getirin. 

Arkadaş grubu, aile veya kalabalık grup seçenekleriyle nişan heyecanını bizimle paylaşın. İster tekne kiralama seçeneklerini tercih edin, isterseniz yemekli bir şekilde kiralama işlemi tercih edin. Tercih size kalmış. Kapalı mekan seçeneklerine nazaran çok daha uygun fiyat seçeneklerine sahibiz. 

Neden Tekne Turunu Tercih Etmelisiniz?

Tekne turu hizmetimizi tercih etmeniz için bir çok neden vardır. Kapalı mekanlar, her ne kadar klimalı olsa da insanın ruhunu daraltır. Özellikle kalabalık mekanlarda nikah töreni sıkıcı hale gelmektedir. Bunun nedeni havasız olması ve monoton olmasıdır. Denizde yüzen bir teknede nikah töreni yaptığınızda hiç sıkılmazsınız. Sürekli hareket eden yat, dünyaca ünlü İstanbul Boğazı’nda mükemmel bir gezintiye çıkarıyor. Temiz hava, pırıl pırıl gökyüzü, mis gibi kokan ormanlar ve ihtişamlı dağlar, mükemmel bir tablo oluşturuyor. Dünyanın en güzel mekanlarından biri olan İstanbul Boğazı, nikah töreni için sizleri bekliyor. 

Diğer seçeneklere nazaran uygun fiyat özelliğine sahip tekne turu hizmetimiz, dört mevsim devam etmektedir. Hafta içi ve hafta sonu rezervasyon seçenekleriyle, her zaman boğaz turu imkanı bulabilirsiniz. 

Teknelerimiz Emrinize Amade

Minimum 2 saat ile başlayan tekne kiralama hizmetimiz, genellikle 4 saate kadar kiralanmaktadır. Kiralama süresini artırmak isterseniz bu size bağlıdır. Gündüz, akşam veya hafta sonu kiralama seçenekleriyle yatta nikah ayrıcalığını yaşayın. Kiralama işlemlerinde kiralama süresi fiyatın belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır. Artı hizmetler ücreti etkilemektedir. Bu konuda firmamız gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. 

Yemek menümüz balık, tavuk ve et kategorisindedir. Kahvaltı istenirse, isteğe bağlı olarak kahvaltı menüsü hazırlanabilir. Yemeklerimiz konusunda uzman aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Her zaman çay ve kahve servisimiz mevcuttur. Nişan sonrası yemek kategorisinde özel bir seçenek düşünüyorsanız firmamız bu konuda yardımcı olmaktadır. İsterseniz yemeksiz bir şekilde tekne kiralayabilirsiniz. Yemeğinizi dışarıdan getirtebilirsiniz. 

İçecek kategorisi de size kalmış. Mutfağımız alkolsüz içecek menüsüne sahiptir. Bu kategoride istediğiniz içeceği menüye ekleyebiliriz. Gıda ile ilgili sertifikalara sahip olan menümüz, sağlıklı et ürünleri kategorisiyle oluşturulmuştur. Bunun dışında kiralama işlemini gerçekleştiren kişiler istediği gibi yemek organizasyonu gerçekleştirebilir. 

Yirmi metre uzunluğundaki yatımız üç odalıdır. İki yatak odası ve salondan ibarettir. Güverte özel olarak hazırlanmıştır. Lüks yatımızın güvertesinde gezinti için özel tasarlanmış mobilyalar bulunmaktadır. Ayrıca yemek masası, sandalye ve masa üstü dekor eşyaları temin edilmektedir. Mum ve çiçekler, masalara özenle yerleştirilmektedir. Garsonlarımız ve aşçılarımız tur boyunca hizmet etmektedir. İsterseniz sadece nikah töreni için yat kiralama seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Yatlarımızın bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Organizasyon öncesi ve sonrası bütün temizlik ve bakım işlemleri yapılmaktadır. 

Erken Rezervasyon

Rezervasyon işlemini erkenden yaptırmalısınız. Özellikle yaz günlerinde hafta sonunda rezervasyon işlemleri erkenden yapılmalıdır. Sıcak yaz günlerinde iş hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenler hafta sonu tekne turumuzu tercih ediyor. 

Yoğun talep nedeniyle hafta sonları turlarımız doluyor. Bu durum boğazda nikah kategorisini de etkiliyor. Bu yoğunluk nedeniyle hafta içi rezervasyon işlemlerine talep artmıştır. Firma olarak rezervasyon işlemlerini en az bir hafta önceden yaptırmalısınız. Kaliteli hizmet vermemiz için teknede tur hizmetlerinde erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirmelisiniz.

Ücretlerin yarısı peşin alınmaktadır. Kredi kartı geçerli değildir. Yatlarımız Turizm Bakanlığı’nın verdiği turizm belgesine sahiptir. Gerekli bütün izinler alınmıştır. Turlarımız başladığı yerde bitmektedir. Nikah töreni için belirlenen rezervasyon saatinden önce teknede bulunmanız gerekir. Ayrıca misafirleriniz için özel bir sürpriz düşünüyorsanız organizatörlerimiz sizin için özel seçenekleri bir araya getirecektir.