Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

Tekne Kiralama Organizasyonu » Tekneturum

Tekne Kiralama Organizasyonu

Tekne Kiralama Organizasyonu ; Stresli ve monoton şehir hayatından sıkıldıysanız size önerimiz tekne turudur. İstanbul’un beton binaları sizi sıktıysa, sizi dünya harikası İstanbul Boğazı’na bekliyoruz. Adalar ve doğal güzelliği ile yalılar, göz kamaştırıcı bir güzellik sunuyor. Hafta sonu gönlünüzce eğlenip güzel bir gün geçirmek istiyorsanız bizi arayın. Sizin için güzel bir tur düzenleyelim. 

Lüks yatlarımızla saatlik kiralama ve günlük kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. İsterseniz konaklamalı kiralama seçeneklerimiz de mevcuttur. Herkes için en iyi tur seçeneklerini sizler için organize ediyoruz. Kapalı mekanlardaki nişan ve düğün merasimleri artık sıradan hale geldi. Tekne kiralama hizmetlerimiz, mükemmel manzara eşliğinde unutulmaz dakikalar yaşatıyor. Evlilik teklifi kategorisindeki kiralama seçeneklerimiz, hiçbir zaman unutulmayacaktır. 

Dört Mevsim Hizmete Hazırız 

Yirmi metrelik yatlarımız, lüks ve kullanışlı özelliğe sahiptir. Hız kapasitesi yüksek olan yatlarımız, hayalinizden daha mükemmel özelliklere sahiptir. 3 yatak odasından ve bir salondan oluşan yatlarımız, unutulmaz deniz keyfi sunuyor. 

Turumuz Anadolu yakası ile Avrupa yakası arasındaki üçgende cereyan ediyor. Mükemmel görsel özellikleriyle dünyanın hayran kaldığı İstanbul Boğazı, sizi şimdi çok daha yakın. Yat kiralama seçeneklerimizle, İstanbul’un monoton hayatına reklam arası verebilirsiniz. Hafta sonu teknelerimizle bütün stresinizi atabilirsiniz. 

İstanbul Dışarıdan Bir Başka

Tur hizmetimizde doğanın mükemmel yaratılışına şahit olacaksınız. İki saat ve üzeri kiralama imkanına sahipsiniz. Kiralama süresini istediğiniz gibi uzatabilirsiniz. Adalar ve boğaz gezisinde, daha önce görmediğiniz mükemmel manzaralarla karşılaşacaksınız. İstanbul içeriden biraz sıkıcı olabilir ancak dışarıdan muhteşem görünmektedir. Bu muhteşemliği tekne turumuzla yaşayabilirsiniz. Boğaz yat kiralama seçeneklerimizle, İstanbul’u yeniden keşfedin. Profesyonel ekibimizle, unutulmaz bir tatile merhaba deyin. 

Özel Günleriniz için Özel Bir Seçenek 

Sevdiklerinizin özel gününde onları sevindirecek özel bir hediye almak gerekir. Firmamızın özel tekne turu hizmeti, sevdikleriniz için sıra dışı bir hediye olacaktır. Yemek organizasyonunda özel sürpriz organizasyon seçeneklerine kadar birçok seçenek firmamız tarafından sunulmaktadır. 

Nikah, evlilik yıl dönümü ve benzeri birçok özel günde tekne turu ile yanınızdayız. Yemekli veya yemeksiz tur hizmetimizde, istediğiniz seçenekleri sizler için bir araya getiriyoruz. Yemekler, teknemizin mutfağında uzman aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Garsonlarımız sürekli servis yapmaktadır. İçecek menümüz alkolsüzdür. 

Yemekli servis hizmetimizin yanı sıra sadece tekne kiralama seçeneklerimiz de bulunuyor. Bu seçenekte yemek organizasyonunu siz takip ediyorsunuz. Teknenin süslenmesi, fon müzik seçenekleri ve romantik bir ortamın oluşturulması gibi işlemler için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız, bu konuda istediğiniz profesyonel organizasyon seçeneklerini sizler için sunuyor. Teknede akşam sefası türünden bir organizasyon düşünüyorsanız, bu konuda tecrübeli ekiplerimiz yardımcı olmaktadır. 

Saatlik Yat Kiralama Seçenekleri 

Bu seçenekte yatımızı saatlik kiralıyorsunuz. Minimum 2 saat kiralayabilirsiniz. 2 saat ve üzeri kiralama seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin inisiyatifinize kalmış. İki saat kiralama seçeneğini seçtiniz ve zaman az geldi. Kiralama zamanını uzatabilirsiniz. Çaysız kahvesiz deniz turu olmaz. Firmamız, su, çay ve kahve ikramını sınırsız bir şekilde sunuyor. 

  

  Evlilik teklifi ve evlilik yıl dönümü kategorisinde, yatımız romantik bir şekilde hazırlanmaktadır. Özel masa ve sandalyeler, özel çiçekler ve romantizmin simgesi mumlar, sizler için bir araya getiriliyor. Düğün, nişan ve doğum günü gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Hayalinizdeki organizasyonları sizler için özel hazırlıyoruz. Turlarımız başladığı yerde bitmektedir. 

Günlük Tekne Turu Hizmetimiz

Bu kategoride günlük belli bir program üzerinden hareket edilmektedir. Sabah teknemiz 9:00’da demir almaktadır. Bebek, Eminönü ve Beşiktaş gibi başlangıç noktalarımız bulunuyor. Demir alma ve yüzme noktaları kaptanlarımız tarafından belirleniyor. Akşam 18:00’e kadar günlük tur hizmetimiz devam ediyor. 

Boğaz’a ulaşana kadar kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltıda zeytin (2 çeşit), peynir ( 2 çeşit), bal, reçel (5 çeşit), kaymak, sigara böreği, tahin ve pekmez gibi seçenekler bulunuyor. Çay, kahve ve su servisimiz sınırsızdır. Sahil ve gezi programı konusunda özgürsünüz. İsteyen sahilde güneşlenir, isteyen uygun yerlerde yüzme programına katılır. 

Can kurtaran ekibimiz, sürekli olarak sizi takip etmektedir. Bu konuda yeterli tecrübeye sahiptir. Öğle yemeğinde ise tavuk, balık ve et yemekleri bulunuyor. Bu kategoride usta olan aşçılarımız, lezzetli yemek seçenekleriyle misafirlerinizi memnun ediyor. 

Rezervasyon Seçeneklerimizden Faydalanın

Müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle rezervasyon işlemini yaptırabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinde istediğiniz saatte tur imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Tur ücretinin %50’sini ödemeniz gerekir. Kredi kartı ile yapılan ödemeleri kabul etmiyoruz. Tur süresini uzatmak isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekir. Hafta sonu rezervasyon işlemlerinde acele etmelisiniz. Özellikle yaz aylarında yoğunluk yaşanmaktadır. Dört mevsim hizmet veren şirketimiz, iş hayatının stresini atmanız için etkili tur hizmeti sağlamaktadır. 

Hayalinizdeki Organizasyonlar için Bizi Arayın 

Firmamız, hayalinizdeki organizasyon için bütün imkanlarını seferber etmektedir. Nişan ve düğün sonrası yemek merasimleri, evlilik teklifi ve evlilik yıl dönümü merasimleri, özel olarak hazırlanmaktadır. Nişan sonrası yemek ve özel tören için tekne turu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Teknenin süslenmesi, müzik sisteminin kurulması ve benzeri birçok işlemde tercih hakkı tamamen size aittir. 

Özel günlerinizde sevdiklerinizi mutlu etmek şimdi çok daha kolay… Kapalı mekanlara nazaran tekne turumuz kişiye özeldir. Yabancı gözlerden tamamen uzaktır. Müzik seçimi size aittir. Ayrıca sevdiklerinizle romantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Deniz, gök yüzü, boğazın mükemmel manzarası mutluluğunuza eşlik ediyor. Masalar özel hazırlanmaktadır. 

Sadece Tekneyi Kiralayabilirsiniz 

Tekne kiralama hizmetinde, size özel birçok çözüm seçeneğimiz bulunuyor. Sadece tekne kiralama seçenekleriyle İstanbul Boğazı’nı gezebilirsiniz. Bu şıkta sadece kiralama ücretini ödüyorsunuz. Yemek ve diğer organizasyonlar tamamen size ait. Denizin mas mavi dalgaları, gök yüzünün huzur veren havası, dağların nefis manzarası, turumuzda sizleri bekliyor.