Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş 0534 940 62 62 info@tekneturum.com.tr

Hizmetlerimiz

Tekne Turu Organizasyonu

Tarih kitaplarında ‘en güzel boğaz’ olarak tanıtılan İstanbul Boğazı, dünyanın sayılı yerlerinden biridir. Mükemmel yaratılmış gök yüzü, ruha huzur veren deniz ve mis gibi orman havası hepsi bir arada. Tekne turu hizmetimizde bu mükemmel manzaranın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Tekne hizmetinde profesyonel kadro ve son model tekneler hizmetinizde… 

Stres Atmak için Bire Bir 

İstanbul gibi çok stresli bir şehirde yaşamak, başlı başına bir problemdir. Çok uzaklara gitmeden bu stresi atabilirsiniz. Hafta sonu seçeneklerimizle, İstanbul Boğazı’nın bilinmeyen köşelerine yelken açabilirsiniz. İstanbul’un betonarme yüzüne alışanlar, bu tura katılmalıdır. Nefis manzarayı çay ve kahve ikramı eşliğinde izleyebilirsiniz. Boğazda tekne turu hizmetimizle, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. 

Her Şeyi İsteğinize Göre Hazırlıyoruz 

Ses sistemi, ışıklandırma, süsleme seçenekleri ve daha birçok seçenek profesyonel ekiplerimiz tarafından hazırlanıyor. Yemekli veya yemeksiz yat turu hizmetimizde, her şey sizin isteğinize göre hazırlanıyor. Hizmet kalitemizi müşterilerimize sorabilirsiniz. Unutulmaz bir hafta sonu için tekne turumuzu tercih edebilirsiniz. 

Hafta sonu stresli iş dünyasından uzaklaşmak için teknelerimizi tercih edin. Denizde tekne ile süzülmenin keyfini yaşayın. Yüzme, teknede yemek ve unutulma deniz turu sizleri bekliyor. 

Özel Günlerinizde Yanınızdayız 

Sıradan kutlamalar, anı defterlerine kaydedilmiyor artık. Sıra dışı unutulmaz kutlama seçenekleri bir ömür boyu unutulmaz. Teknede gerçekleştirilen özel gün kutlamaları sıradanlaşan diğer seçeneklere göre daha fazla tercih ediliyor. İstanbul tekne turu hizmetimizle unutulmaz bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. 

Yemekli Yemeksiz Turlarımız Sizleri Bekliyor 

Tekne turu kategorisindeki hizmetimiz, sizin isteğinize göre değerlendiriliyor. Kiralama hizmetimizde, sadece tekneyi kiralayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemekli turlarımız da bulunuyor. Sabah ve öğle yemeğini, göz kamaştırıcı boğaz manzarasında yiyebilirsiniz. Etkileyici boğaz turunu, yemek keyfi ile birleştirebilirsiniz. Boğaz tekne turu hizmetimizde, profesyonel garsonlar tur boyunca servis hizmeti gerçekleştirmektedir.

Garsonlarımız ve aşçımız, yemek kategorisinde gerekli sertifikalara sahiptir. Et, tavuk ve balık kategorisinde öğle ve akşam yemeği hazırlanmaktadır. Serpme tarzı kahvaltımızda, tahin, pekmez, bal, kaymak, beş çeşit reçel, iki çeşit zeytin ve peynir bulunmaktadır. Kahvesiz çaysız tur olmaz. Bu nedenle firmamız sınırsız kahve ve çay keyfi sunuyor. 

Özellikle manzara eşliğinde içilen kahvenin ve çayın tadına doyamayacaksınız. Açık havada özellikle açık denizde kahvaltı yapmadıysanız, mutlaka denemelisiniz. Açık havada öğle ve akşam yemeği, kapalı alanlara nazaran daha lezzetlidir. Tekne turu İstanbul Boğazı için özel programlanmaktadır. İstanbul’un bilinmeyen doğasını bizimle keşfedin. 

Düzenlemeleri Siz Yapabilirsiniz 

Işıklandırma, yemek ve müzik gibi konularda seçme hakkı size aittir. İsteğinize göre tekneyi hazırlıyoruz. Mutfağımız alkolsüzdür. Yemek kategorisinde seçme hakkı sizindir. Et, balık ve tavuk öğle ve akşam yemeğinde özel hazırlanmaktadır. 

Sadece tekneyi kiralamak suretiyle yemeğinizi yanınızda getirebilirsiniz. Yemeğinizi yanınızda getirdiğiniz zaman mutfağımızı kullanabilirsiniz. Mutfaktaki malzemeler temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Turun başında ve sonunda yapılan temizlikler firmamıza aittir. Yirmi metrelik yatımızda, üç oda bulunuyor. İkisi yatak odası biri oturma odasıdır. Manzarayı izlemek için güverte özel olarak hazırlanmıştır. Güvertedeki mobilyalar özel hazırlanmıştır. Yemek için masa ve sandalyeler özeldir. Yemekli tekne turu, sevdiklerinizi mutlu edecektir. Ömür boyu unutulmayacak bir gezi için turlarımızı tercih edebilirsiniz. 

Kiralama süresi 2 yıl ile sınırlıdır. İki yıl ve üzeri sürede istediğiniz kadar yatı kiralayabilirsiniz. Turun saatini isterseniz uzatabilirsiniz. Yemekli yemeksiz tekne kiralama hizmetimizde, her şeyi düşündük. Sadece tekne gezintisi yapmak isterseniz çay ve kahve servisimiz ücretsizdir. 

Kapalı mekan uygulamalarına göre tekne turu hizmetimiz çok daha güzeldir. Boğazın her iki yakasında da yolcu alınabilmektedir. Bebek, Eminönü ve Beşiktaş gibi tur başlangıç noktalarımız bulunuyor. Tekne turu fiyatları, tercih edilen hizmetin özelliklerine göre şekillenmektedir. Yemekli veya yemeksiz tur seçenekleri, fiyat bakımından farklıdır. Süsleme ve ekstra istekler, fiyatlandırma işlemini etkileyen diğer seçeneklerdir. 

Özel Günleriniz için Sıra Dışı Seçenekleri Tercih Edin 

Günlük hayatımızda özel günlerimiz bizim için son derece önemlidir. Sevdiklerimizi mutlu edecek seçenekler, bizim için önceliklidir. Evlilik yıl dönümü, doğum günü, evlilik teklifi ve benzeri birçok özel gününüzü teknemizde kutlayabilirsiniz. Romantik bir tekne gezintisi istiyorsanız, evlilik yıl dönümünü en iyi şekilde geçmesini istiyorsanız bizi arayın. Sizin için eşinizi etkileyecek güzel bir organizasyon tertipleyelim. Teknemizi sevdiklerinizin mutlu edecek şekilde süsleyebilirsiniz. Özel sürprizler ve benzeri programlar için bizimle istişare edebilirsiniz. Mutlu bir gün geçirmeniz için bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz. 

Eşinizi sürekli sıradan yerlere götürdüyseniz, tekne turu sizin için değişiklik olacaktır. Ailece kapalı bir mekanda yemek yiyemezsiniz. Eşiniz ve çocuklarınız yabancı bakışlardan rahatsız olabilir. Manzarası değişmeyen kapalı mekanlarda, müzik tercihi yapamazsınız. Ayrıca gönlünüzce hareket edemezsiniz. Tekne turu hizmetimizde ise durum çok farklıdır. Tekne turu hizmetimiz kişiye özeldir. İstediğiniz gibi konuşup hareket edebilirsiniz. Müzik tercihi size kalmıştır. Sevdiğiniz bütün parçaları tur boyunca teknemizin özel ses sisteminden dinleyebilirsiniz. Müzik sesini istediğiniz kadar açabilirsiniz. 

Kapalı mekanlarda manzara değişmez ve temiz havayı hissedemezsiniz. Yatta tur hizmetlerimizde manzaranın içindesiniz. Denizin huzur veren dalgaları ve mis gibi temiz hava, içinizi açacaktır. Boğazın ve adaların mükemmel manzarası, sizi etkileyecektir. Temiz havada çayın ve kahvenin keyfini turumuzda hissedeceksiniz. 

Tekne kiralama hizmetlerinde boğazlar ve adalar programımıza dahildir. Yüzme programlarında, yüzme için elverişli noktalar, tecrübeli kaptanlarımız tarafından belirlenmektedir. 

Erken Rezervasyon İmkanlarından Faydalanın 

Hafta sonu ve hafta içi hizmet veren firmamız, özel günleriniz için haftalar öncesinden rezervasyon yapmanızı önermektedir. Özellikle hafta sonu özel tekne turu düşünüyorsanız, müşteri hizmetlerimizi hemen arayın. Haftalar öncesinden rezervasyon yaptırdığınızda, kutlama günü problemle karşılaşmayacaksınız. Adalar ve Boğaz turlarımız sabah 9:00’da başlıyor. Akşam 18:00’de bitiyor.