Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

Teknede Akşam Yemeği Organizasyonu » Tekneturum

Teknede Akşam Yemeği Organizasyonu

Tekne Turu Organizasyonu ; Evlilik hayatında bazen inişli çıkışlı durumlar meydana gelebilir. Özellikle balayından sonra evlilik monotonlaşmaya başlar. Ekonomik sorunlar ve ailevi sorunlar, evliliğin tadını tuzunu kaçırabilir. Evliler için veya evlilik teklifi yapacaklar için en güzel tercih boğazda akşam yemeği organizasyonudur. Teknelerimiz, özel akşam yemeği organizasyonları için özel hazırlanmaktadır. 

Etkileyici atmosfer, romantik bir müzik ve özel romantik bir sofra, muhabbetinizi artıracaktır. Sıradanlaşan kapalı alanlardaki akşam yemekleri, çiftlere mutluluk vermiyor. Romantik akşam yemeği, kapalı mekanlara göre daha huzurlu ve daha özeldir. Bu nedenle sevdikleriniz için sürpriz bir organizasyon düşünüyorsanız, hizmet seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. 

İstanbul’da Yemek Boğazda Yenir 

Unutulmaz bir gece için İstanbul’un Boğaz manzarası en güzel seçenektir. Sevdiklerinizle baş başa bir yemek için sıradan seçenekleri bir kenara bırakın. Romantizmin simgesi olan teknede akşam yemeği seçeneklerimizle tanışın. Kız kulesi manzarası ile sevginizi yeniden canlandıracak muhteşem bir akşam yemeğine merhaba deyin. Eşiniz için özel sürpriz organizasyon seçeneklerimizi değerlendirin. 

Mutluluğu Yakalamak Hayal Değil 

Eşinizle huzurunuz yoksa ve ilk günkü heyecanınız kaybolduysa, size biraz romantizm gerekli. Bu romantizmin oluşması için öncelikle uygun ortamın oluşturulması gerekir. Yatta akşam yemeği hizmet seçeneklerimizle istediğiniz romantizmi yakalayabilirsiniz. Denizin huzur veren dalgası, romantik bir müzik, mumlarla ve çiçeklerle bezenmiş bir masa sizler için bir araya geliyor. Bütün bu hazırlıkları isteğinize göre hazırlıyoruz. Eşinizin sevdiği çiçekleri mumlarla birlikte sizler için hazırlıyoruz. 

Herkes İçin Özel Program Hazırlıyoruz 

Romantik çiftlerin yanı sıra kurum ve kuruluşların özel toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz. Sıradan kapalı mekanlara nazaran çok daha etkileyici olan yatta özel akşam yemeği seçeneklerimiz sizlere özel hazırlanıyor. Tavuk, balık ve et menümüz, özel içeceklerle destekleniyor. 

Toplantı esnasında fon müziği seçenekleri sizin tercihinize kalmıştır. Minimum 2 saat olan tur süremiz, sizin isteğinize göre artırılabilir. Yirmi metre uzunluğundaki teknelerimiz, iki yatak odası ve bir oturma odasına sahiptir. Güvertesi özel dekore edilmiştir. Lüks oturma yerleri ve yemek masaları, size özel hazırlanmıştır. 

Sadece Tekneyi Kiralayabilirsiniz 

Sıradan kapalı mekanlardaki yemek organizasyonlarından bıktıysanız, teknede yemek seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. İsterseniz sadece tekneyi kiralayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemek organizasyonumuzdan faydalanabilirsiniz. 

Sevdiklerinizi Mutlu Edin 

Geleneksel hale gelen yemek organizasyonlarına nazaran sıra dışı özelliklere sahip teknede yemek seçenekleri, daha güzel ve daha etkilidir. İş dünyasında önemli toplantılarınızı yemekli bir şekilde teknelerimizde gerçekleştirebilirsiniz. İş dünyanızın özel misafirlerini teknelerimizde ağırlayabilirsiniz. 

Evlilik teklifi için kişiye özel organizasyonlarımız, isteğinize göre organize ediliyor. Evlilik yıl dönümü kutlamaları, düğün ve nişan için özel akşam yemekleri, hizmet kategorimizde yer alıyor. İstanbul akşam yemeği kategorisinde özel bir yere sahip tekneye özel yemek hizmetimiz, sizleri bekliyor… Denizin etkileyici atmosferi, tekne gezintisi ile hissedilir. Bu keyifli yolculuğu yaşamadıysanız, teknelerimizi kiralayabilirsiniz. 

Rezervasyon işlemlerini önceden yaptırırsanız, bu konuda sıkıntı yaşamazsınız. Evlilik için ‘evet’ cevabını aldıktan sonra, nişan, düğün ve düğün sonrası özel yemek merasimleri için bizi tercih edebilirsiniz. Öğrenci mezuniyet kutlamaları, doğum günü ve yıl başı gibi özel günler için özel organizasyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bunların dışında barışma merasimleri, özel toplantılar ve benzeri birçok organizasyon için teknelerimizi tercih edebilirsiniz. 

Menümüz Özeldir 

Teknede akşam yemeği seçeneklerimiz özeldir. Kişiye özel olan hizmetimizde yemeğin atmosferini siz oluşturabilirsiniz. Neşeli, heyecanlı, romantik veya şaşırtıcı bir atmosfer, yemeğinize renk katacaktır. 

Tekne gezintisinin en önemli içeceği çay ve kahvedir. Firmamız, çay ve kahve ikramını ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Denizin mükemmel havasında çayın ve kahvenin tadı bir başkadır. Bu keyfi yaşamak için teknelerimizi tercih edebilirsiniz. Kahvenizi veya çayınızı içerken, bir yandan güneşin batışını seyredebilirsiniz. Size özel teknelerimizle akşam sefasını doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Özel tasarlanan teknelerimizi isterseniz yemeksiz kiralayabilirsiniz. Yiyeceklerinizi yanınızda getirerek, romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Bunun yanı sıra müzik seçimi de size aittir. İstediğiniz müziği veya konuşmayı, yemek esnasında dinleyebilirsiniz. Grup halindeki organizasyonlarda fon müziği konusunda tercih size aittir. Canlı müzik ve teknenin süslenmesi ücrete tabidir. 

Sevdikleriniz İçin Özel Ortam Oluşturulabilir 

Hizmetimizin en önemli özelliği kişisel olmasıdır. Herkese açık kapalı alanlarda umumi özellikler ağır basmaktadır. Bu özel hizmetimizde ise her şey kişiye özel tasarlanmaktadır. Kapalı mekanlarda havasız bir ortam meydana gelir. Her ne kadar klima veya havalandırma çalışsa da deniz havasının rahatlatan rüzgarını hissedemezsiniz. Teknelerimizle denize açıldığınız zaman denizin nefis havasını hissedebilirsiniz. Boğazın manzarasını, dağların ve ormanların muhteşem manzarasını, özel yemek organizasyonu ile birleştirebilirsiniz. 

Eşinizle veya değer verdiğiniz sevdiklerinizle yabancı gözlerden uzak baş başa bir tekne gezintisi, ömür boyu unutulmaz. Kapalı mekanlarda yabancı insanların bakışları altında rahat hareket edemezsiniz. Tekne hizmetimizde daha rahat hareket edersiniz. Bu nedenle kişiye özel tekne hizmetimiz, istediğiniz özelliklere sahiptir. 

Kiralama işlemini yıl boyu gerçekleştirebilirsiniz. On iki ay boyunca hava koşulları el verdiği sürece hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız, İstanbul için hava durumu raporlarını düzenli olarak takip etmektedir. Rezervasyon işlemlerinde acele etmeniz gerekir. Son dakikaya bırakırsanız istediğiniz tarihte tekne kiralayamazsınız. 

Ödemeler EFT veya peşin gerçekleşmektedir. Kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır. Belli bir miktar kaparo aldıktan sonra rezervasyon işlemi gerçekleştiriyoruz. Rezervasyon iptali için bizimle irtibata geçin. Bu konuda müşteri hizmetlerimiz yardımcı olmaktadır. Fasıl ekibi, süsleme, fotoğraf çekimi ve video çekimi ücretlidir. Ama isterseniz sadece tekneyi kiralayıp, diğer seçenekleri siz temin edebilirsiniz. 

Sadece tekne kiralama veya sadece akşam yemekli tekne kiralama seçeneklerimizi sizin tercihinize kalmıştır. Teknelerimiz minimum 2 saatliğine kiralanmaktadır. Bu zaman diliminin altında kiralama işlemi yapılmamaktadır. İki saatten fazla bir süre için tekne kiralama talebinde bulunabilirsiniz.