Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

Teknede Düğün Organizasyonu » Tekneturum

Teknede Düğün Organizasyonu

Teknede Düğün Organizasyonu; Günümüzde düğün salonlarının kira bedelleri oldukça yüksektir. Bu nedenle tekne turlarına olan ilgi artmıştır. Sıra dışı olması ve mükemmel boğaz manzarası içerisinde seyahat edilmesi, teknede düğün hizmetine olan ilgiyi artırmıştır. Mükemmel özelliklere sahip İstanbul Boğazı’nın manzarası, deniz dalgaları ve martılar, mutluluğunuza mutluluk katıyor.  

Teknede düğün fiyatları kategorisinde, yemekli ve yemeksiz tekne kiralama hizmetimiz farklılık göstermektedir. Süsleme, ışıklandırma ve ekstra hizmetler fiyatlandırmayı etkileyen konulardır. Kapalı alandaki seçeneklere nazaran daha uygun fiyat özelliklerine sahiptir. Firmamız grup dışı katılımlara izin vermemektedir. Düğün merasimi için sizin belirlediğiniz kişiler tura dahildir. Kişiye özel bir hizmettir. Genel anlamda umuma açık tur hizmeti değildir. 

Kapalı Mekanlara Göre Daha Cazip 

Kapalı mekanlarda kalabalık olması, havasız olmasına neden oluyor. Klimalı olmasına rağmen misafirler kısa süre sonra dışarı çıkma ihtiyacı hissediyor. Açık havada tekne turu ile gerçekleştirilen düğün organizasyonlarında ise durum farklıdır. Açık hava, deniz ve gök yüzü, neşenize neşe katıyor. Yatta düğün fiyatları kategorisinde organizasyon tamamen size aittir. Düğün merasimini istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Yemek, müzik, süsleme, eğlence ve benzeri konularda sizin isteğinize göre hareket ediyoruz. 

Tamamen size özel olan tekne organizasyonunda müzikten süslemeye kadar istediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz. Davetliler için yemek sofrasını özel olarak hazırlıyoruz. Mumlar, çiçekler, özel bardaklar ve tabaklar sizler için hazırlanıyor. Fotoğrafsız veya kamerasız düğün olmaz. Firmamız bunu da düşündü. İstediğiniz gibi fotoğraf ve kamera çekimi yapabilirsiniz. Fotoğrafçınızı kendiniz getirebilirsiniz. 

Yağmurlu havalarda ise kapalı mekanlarımız devreye giriyor. Üç yatak odası ve bir salondan oluşan yirmi metrelik teknelerimiz emrinizde. Ömür boyu unutulmayacak düğün merasimleri için tekne turu hizmetimiz en iyi seçenektir. 

Nesilden nesile aktarılan düğün organizasyonları, sıradan olduğu zaman unutuluyor. Sıra dışı etkileyici tekne turları bir ömür boyu unutulmuyor. Sıradan düğün törenlerini bir kenara bırakın, sizin için özel hazırlanan tur hizmetlerini tercih edin… 

Nikah Merasimini Teknede Yapabilirsiniz   

Torunlarınıza anlatacağınız özel bir düğün merasimi istiyorsanız tekne turu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizle özel nikah merasimleri için nikah memurunu teknemize davet edebilirsiniz. Nikah memurunun yanı sıra sanatçılar ve ünlü kişiler de davet edilebilir. Bu konuda özel bir program düşünüyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Hayalinizdeki Düğün Merasimleri Bizden 

Tekne turu hizmetinde rezervasyon konusunda acele edin. Özellikle yaz aylarında bu kategoride ilgi fazladır. Bu nedenle erken rezervasyon seçeneklerini tercih edin. Garsonlarımız ve aşçılarımız bu konuda gerekli tecrübeye sahiptir. Yemekli veya yemeksiz kiralama seçenekleriyle hayalinizdeki düğün merasimlerini sizler için organize ediyoruz. Tavuk, balık ve et menülerimiz özeldir. Yemeğinizi ve içeceğinizi kendiniz getirtebilirsiniz. Sadece tekneyi kiralama imkanına sahipsiniz. Gemide düğün seçeneklerinde, hava durumu ve deniz trafiği dikkatli bir şekilde takip edilmektedir. Hava durumu ve deniz trafiği konusunda kaptanlarımız tecrübelidir. Havanın durumuna göre hareket konusunda kaptanlarımıza güvenebilirsiniz. 

TV’den izlemeye alıştığımız romantik gemi turlarını bizimle yaşayabilirsiniz. Bizim farkımız teknemizin size özel olmasıdır. Toplu şekilde gerçekleştirilen turlardan farklıdır. 

Özel masalar, özel süslemeler, misafirleriniz için özel müzik programları, size özel hazırlanmaktadır. Teknede düğün kampanya hizmetimiz minimum 4 saattir. Bu süreyi isterseniz aşabilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek düğün merasiminin süresini uzatabilirsiniz. Özel tasarlanmış masalarımız ve sandalyelerimiz, hoşça vakit geçirmeniz için hazırlanmıştır. 

Lüks yatlarımızda unutulmaz düğün merasimleri için belli bir zaman dilimi bulunmuyor. Hafta içi ve hafta sonu kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Lüks yatlarımızda gerçekleştirilen düğün merasimlerinde zaman dilimini siz belirliyorsunuz. Mesai kavramı dışında hizmet veren personelimiz, her zaman için hizmete hazırdır. 

Neden Tekne Turu? 

Müşteri memnuniyeti kategorisiyle hizmet kalitesini ispatlayan firmamız, kısa zamanda ismini duyurmuştur. Kaptan, can kurtaran, garson ve aşçı kategorilerinde hizmet veren elemanlarımız, işinin ehlidir. Gerekli bütün sertifikalara sahiptir. Teknelerimiz turizm belgesine sahiptir. Tur için gerekli resmi izinler alınmıştır. Hava durumu ve boğaz trafiği düzenli bir şekilde takip edilmektedir. Teknelerimizin bakım işlemleri de düzenli bir şekilde yapılıyor. Tekne turundan önce bütün kontroller düzenli bir şekilde takip ediliyor. 

Yılın her gününde rezervasyon imkanı sunan firmamız, kış aylarında da hizmet veriyor. Gerekli ısıtma sistemine sahip teknelerimizle kış aylarında da tekne turu keyfini yaşayabilirsiniz. Karlı dağlar ve puslu deniz, kış aylarında bir başkadır. Yaz aylarında yağmurlu havalarda kapalı bölümde merasime devam edebilirsiniz. Teknede düğün merasiminde özel süsleme işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz. Firmamız bu işi ek ücret karşılığında gerçekleştirmektedir. 

Lüks Yatta Düğün Merasimi 

Yirmi metrelik lüks yatımız, güvenlidir. Birinci sınıf özelliklere sahip teknelerimiz özel olarak tasarlanmıştır. Güverte tasarımı, manzarayı en iyi şekilde izlemenizi sağlamaktadır. Güneşlenmek ve manzarayı seyretmek lüks yatımızda sizleri bekliyor. Gelin ve damat için unutulmaz bir tekne gezintisi, mutlu bir aile yaşantısının ilk adımı olacaktır. Boğazda düğün hizmetimizin diğer bir avantajı güneşlenmedir. Güneşin ve temiz havanın bütün nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Martılar, gökyüzü, dağlar ve mis gibi orman havası sizleri bekliyor. Bildiğiniz bütün düğün merasimi seçeneklerini bir kenara bırakın. Teknede tur hizmetimizi inceleyin. 

Düğün merasiminden önce teknelerimizi gezebilirsiniz. Odaları, güverteyi ve diğer bölümleri tek tek gezebilirsiniz. Bu gezme işleminin ardından organizasyon için program yapabilirsiniz. Gelin ve damat için özel pasta sipariş edebilirsiniz. Pastayı kendiniz getirebilirsiniz. İsterseniz bütün organizasyonu sizler için takip edebiliriz. 

Turda Nereleri Geziyoruz? 

Lüks yatlarımızla gerçekleştirdiğimiz tur programımız İstanbul Boğazı merkezlidir. Adalar ve boğazın mükemmel yaratılmış doğası, turumuza renk katmaktadır. Denizin dalgaları, boğazın huzur veren manzarası, dağlar ve ormanlar, doyumsuz özelliklere sahiptir. Özellikle güneş doğarken ve güneş batarken manzaraya doyum olmuyor. Çay ve kahve eşliğinde İstanbul Boğazı bir başka. Kapalı mekanlardaki sıkıcı hava, yatlarımızda yerini mutluluğa ve huzura bırakıyor.