Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş 0534 940 62 62 info@tekneturum.com.tr

Hizmetlerimiz

Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede Evlenme Teklifi Mutlu bir aile hayatı için evlilik teklifi en önemli andır. Ömür boyu unutulmaz. Nesilden nesile anlatılan tatlı bir anı olarak kalır. Ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız teknede evlilik teklifi ile güzel bir başlangıç yapın. 

Denizin masmavi rengi, ruha mutluluk veren gök yüzü ve doğanın etkileyici yeşili, bu turda sizleri bekliyor. Deniz, dağlar ve boğazın nefis manzarası, size huzur verecektir. Bu manzaraya eşlik eden müzik ve romantik bir yemek sizler için özel olarak hazırlanıyor. 

Doğayla İç İçe Mükemmel Bir Tur 

Hayatınızın dönüm noktası olan evliliğe, rüya gibi bir turla başlangıç yapın. Özel organizasyon seçenekleriyle, mutlu bir hayata ilk adımı bizimle atın. Teknede evlilik teklifi organizasyon seçeneklerimizi, istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. 

Sürpriz organizasyon seçenekleriyle eşinizi şaşırtabilirsiniz. Cevabın ‘evet’ olması için rüya gibi organizasyon çalışmalarına imza atıyoruz. Huzurlu ve mutlu bir aile için mükemmel bir başlangıç yapın. 

Lüks teknemizde, istediğiniz romantik ortamı oluşturuyoruz. Şartları siz belirliyorsunuz. Özel hazırlanmış şamdanlı mumlar, mumlara eşlik eden çiçekler ve nefis deniz manzarası, size özel hazırlanıyor. Profesyonel ekiplerimiz ve deneyimli garsonlarımız, turunuzun mükemmel geçmesi için çaba sarf etmektedir. 

Organizasyon Detaylarımız 

Firmamız, unutulmaz evlenme teklifi hizmetini randevu ile gerçekleştirmektedir. 2 saatlik tur seçeneği minimum seçenektir. İki saatten sonrası size kalmıştır. İstediğiniz kadar bu süreyi uzatabilirsiniz. Boğazda evlenme teklifi hizmetimizin başlama saati 20:00’dir. Bu hizmetimiz esnasında istediğiniz müzik seçenekleri tura eşlik etmektedir. 

Hizmet seçeneklerimizi tercih etmekte özgürsünüz. Yemekli veya yemeksiz tur seçeneklerimizin yanı sıra yemek organizasyonu konusunda da istediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz. Sabah kahvaltısı veya romantik bir akşam yemeği, firmamız tarafından özel hazırlanmaktadır. Boğazda evlenme teklifi kategorisinde unutulmaz bir akşam sizleri bekliyor. 

Rüya Gibi Bir Tekne Turuna Hazır Olun 

Boğaz manzaralı tekne turumuz, her şeyin mükemmel olması için özel tasarlanmıştır. ‘Evet’ cevabı için bütün olanakları sizler için bir araya getirdik. 

Konfetiler, havai fişekler ve sizin belirlediğiniz özel seçenekler, özel seçeneklerle bir araya getirildi. Yatta evlenme teklifi hizmetinde mükemmel organizasyon seçeneklerimiz kişiye özel hazırlanmaktadır. Fiyatlandırma işlemi, tercih edilen seçeneklere bağlıdır. 

Mutluluğunuz Unutulmaz Hale Gelsin 

Bu önemli gecede sizler için her şeyi düşündük. Unutulmaz tekne gezisini sizler için kayıt altına alıyoruz. Video veya fotoğraf çekim işlemleriyle, bu anınızı nesilden nesile aktarabilirsiniz. Çocuklar ve torunlar için yatta evlenme teklifi, unutulmaz bir anı olarak kalacaktır. 

Yatlarımız Lükstür 

Özel günleriniz için yatlarımız özel olarak hazırlanmaktadır. Yirmi metre uzunluğundaki bu deniz araçları, 2 yatak odası ve bir salondan oluşuyor. Organizasyonlu kiralamanın yanı sıra sadece yatı da kiralayabilirsiniz. Klima, ısıtma sistemi ve iç dekorasyon bakımından etkileyici özelliklere sahiptir. 

Yemek menümüz tercih ettiğiniz zaman dilimine göre oluşturulmuştur. Et, balık ve tavuk menüsü, akşam yemeğimizin menüsüdür. Bu yemekler özel olarak hazırlanmaktadır. Bu konuda profesyonel olan aşçılarımız, yemekleri özenle hazırlamaktadır. Cips, kola, kuru yemiş ve alkolsüz içecek çeşitleri menümüzün diğer bölümünü oluşturuyor. Sizler için oluşturduğumuz menü çok özeldir. Her şey birinci sınıftır. Yatta evlilik teklifi organizasyonumuzda sabah kahvaltısı da özeldir. 

Sabah kahvaltısında siyah ve yeşil zeytin, beş çeşit reçel ve bal bulunuyor. Bunların yanı sıra sigara böreği, tahin ve pekmez de bulunuyor. Köy peyniri, tulum peyniri, domates ve salatalık, kahvaltının diğer seçenekleridir. Sitemizdeki menüler seçeneğinde bütün seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Organizasyonun mükemmel olması için bütün seçenekler bir araya getiriliyor. 

Huzurlu Bir Ortamda Evlilik Teklifi Yapabilirsiniz 

Hizmetimizin en önemli özelliği kişiye özel olması ve yabancı bakışlardan uzak olmasıdır. Sevdiklerinizle hayatınızı birleştirmek için yatta evlilik teklifi hizmetimizi değerlendirebilirsiniz. 

Unutulmaz bir atmosfer, etkileyici bir organizasyon ve lezzetli menüler, sizler için hazırlanıyor. Sürpriz evlilik teklifi için bütün imkanları seferber ediyoruz. Mum ışığı, masa ve sandalye dekorasyonu özel olarak hazırlanıyor. Özel tabaklarda hazırlanan lezzetli menülerimiz, gecenizi unutulmaz hale getirecektir. 

Evliler İçin Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonu 

Aile yaşantısı, toplumun çekirdeğidir. Mutlu bir aile, dünyada yaşama sevinci verir. Cıvıl cıvıl çocuklar ve sizi seven bir eş, mutluluğunuzun kaynağı olur. Evlilik yıldönümü yemeği organizasyonuyla mutluluğunuza mutluluk katın. 

Dargınlık veya küskünlük varsa, sizin için özel hazırladığımız evlilik yıldönümü yemeği organizasyonu iyi bir fırsattır. Tekrar mutlu bir aile olmak için eşinize sürpriz yapabilirsiniz. Organizasyonda bütün seçenekleri değerlendirip, en iyi yemek organizasyonunu bir araya getirebilirsiniz. 

Yatta Evlilik Teklifi Hiç Bu Kadar Güzel Olmamıştı 

Bir ömür boyu mutlu bir aile yaşantısı için en iyi organizasyonu tercih etmek gerekir. Evde veya basit bir mekanda yapılan organizasyonlar unutulur. Ancak yatta evlenme teklifi organizasyonu ömür boyu unutulmaz. 

Etkileyici bir ortamda, sevdiklerinizle bir ömür boyu mutluluğa ilk adımı atabilirsiniz. Sürpriz evlenme teklifi organizasyonu seçeneklerimiz özel olarak hazırlanmaktadır. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek organizasyonlar sizleri bekliyor. 

Hayatınızın erkeğini veya hayatınızın kadınını bulduysanız kaçırmayın. Bu konuda sizin için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Evlilik teklifi organizasyonu seçenekleriyle, hayatınızın fırsatını kaçırmayın. Herkes için evlilik bir dönüm noktasıdır. Mutluluğu sevgide arayanlar için romantizmin bütün inceliklerini sizler için bir araya getiriyoruz. 

Yuva Sevgi ile Kurulur 

Sıradan ve monoton bir evlilik teklifi, kimseyi heyecanlandırmaz. İnsanları diğer yaratılmışlardan ayıran en önemli unsur, sevgidir. Sevgi, aşk ve muhabbet, aile yaşantısının temelidir. Romantik bir ortam eşler arasındaki muhabbeti üst seviyeye çıkarır. 

İnsanlar arası iletişimde sevginin oluşması, ortamın özelliğine bağlıdır. Ortamın etkileyici olması, evlenmek istediğiniz kişide olumlu izlenim bırakır. Ormanın romantik olması, sevdiğiniz kişinin hoşlandığı müzik, ortamı romantik hale getirir. 

Deniz, orman, havanın berrak atmosferi ve mum ışığı, tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Evlilik teklifi organizasyonu kategorisinde bütün seçenekler sizler için bir araya getirildi. Etkileyici organizasyon seçeneklerimizle sevdiklerinize sevginizi kanıtlayın.