Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş 0534 940 62 62 info@tekneturum.com.tr

Hizmetlerimiz

Teknede Fasıl Organizasyonu

Geleneksel eğlence anlayışımızı yansıtan fasıl, birçok kimsenin keyif aldığı bir etkinliktir. Bu eğlencenin İstanbul Boğazı manzarasıyla, lüks bir yatta düzenlenmesi, daha büyük bir keyif anlamına gelir. Firmamızın verdiği hizmetlerden biri olan yatta fasıl eğlenceleri, sizleri unutulmaz bir eğlenceye davet ediyor.  

Lüks Yatlarla Fasıl Keyfi 

İstanbul Boğazı, eşsiz bir güzelliği içerir. Boğazda düzenlenen eğlenceler, stresten arınmanın en etkili yoludur. Firmamız, sizlere bu keyfi sunabilmek adına kusursuz yatlarla hizmet vermektedir. Hizmetinize sunduğumuz yatlar, lüks ve donanımlı araçlardır. Bakımları sürekli olarak yapılan bu yatlar, günümüzün son teknolojisini içermektedir. İçerisinde konforlu dinlenme alanlarından profesyonel ses sistemine kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey mevcuttur.  

Hizmetinize sunduğumuz yatlar, profesyonel kaptanlar tarafından idare edilmektedir. Bu kaptanlar gerekli eğitime ve hizmet deneyimine sahiptir. Yolculuk sırasında İstanbul Boğazının en güvenli rotaları sizler için seçilmektedir. Özellikle yemekli organizasyonlarda, dalgaların ve akıntının yoğun olduğu bölümler yerine, sakin koylar tercih edilir. Bu sayede yemek ortamı, sorunsuz bir şekilde keyifle yaşanır. 

Bu rotalarda genellikle Beykoz Koyu tercih edilmektedir. Beykoz Koyu, anadolu yakası fasıl yerleri arasında yer almaktadır. Ancak tam bir Boğaz turu tercih edildiğinde, yine en güvenli rotalar kullanılarak tur gerçekleştirilmektedir.   

Keyifli Boğaz turlarında size eşlik eden tekneler, 20 metre uzunluğundadır. Yeterli genişlik ve alana sahiptir. Boğaz Turu söz konusu olunca genellikle akıllara yaz ve bahar ayları gelir. Ancak size hizmet sunan yatlarda, klimalı ortam mevcuttur. Bu klimalar kışın ısıtma, yazın ise serinletme görevini gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla yılın her ayında boğazda teknede fasıl imkanınız mevcuttur.  

Fasıl Organizasyonunda Sunulan Hizmetler 

Firmamız tarafından düzenlenen teknede fasıl organizasyonu, kusursuz bir hizmet anlayışıyla gerçekleşmektedir. Boğazın tam bir tur ile gezilmesi adına dört saatlik bir zaman yeterli olmaktadır. Fasıl organizasyonu için en az dört saatlik kiralama hizmeti alabilirsiniz.  

Teknelerimiz, her zaman demirli oldukları alandan kalkış yapmaktadır. Ve tur bittiğinde aynı alana inilmektedir. Ancak farklı güzergahları da tercih edebilirsiniz. Bu hizmetimiz, ekstra ücrete tabidir.  

Fasıl organizasyonları yemekli olarak düzenlenmektedir. Hizmetlerimiz arasında yemek servisi bulunmaktadır. Zengin menülerden oluşan bir sofra, sizlere sunulmaktadır. Organizasyon öncesinde menü seçimi tarafınızdan belirlenmektedir. Sizlere sunduğumuz menülerde ana yemek olarak ızgara et, tavuk veya balık mevcuttur. Bunun yanı sıra ara sıcaklar, ordövr tabağı, meyve tabağı gibi yiyecekler hazırlanmaktadır.  

Fasıl eğlencenizi mükemmel bir menüyle zenginleştirebilirsiniz. Ancak bununla birlikte yemeklerinizi dışarıdan kendiniz de getirebilirsiniz. Düzenlenen yemekler alkollü veya alkolsüz olarak tercih edilebilir.  

Mükemmel Fasıl Ekibi İle Boğaz Turu 

Firmamız, fasıl organizasyonu sırasında anlaşmalı olduğu fasıl ekibiyle çalışmaktadır. Deneyimli bir ekipten oluşan müzisyenler, geniş bir repertuara sahiptir. Bu repertuarda bulunan hareketli fasıl şarkıları ile eğlencenizin keyfi artacaktır. Ancak duygusal şarkılarla da Boğaz turunun keyfini yaşamanız sağlanmaktadır.  

Düzenlenecek olan eğlence, sizin isteğinize göre şekillenmektedir. Dilerseniz, fasıl ekibine oryantal dansçı da eklenebilir. Bu sayede çok daha eğlenceli bir organizasyon düzenlenmesi mümkün kılınacaktır. Bu talebinizi rezervasyon sırasında bize bildirmeniz yeterlidir.  

Fasıl ekibinde yer alan müzisyenler, alanında tecrübelidir. Etkinlik süresince, sizin istediğiniz şarkıları çalabilirler. Organizasyon tamamen sizin istediğiniz doğrultuda şekillenecektir. Hayatınızın en keyifli ve unutulmaz fasıl etkinliği için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.  

Profesyonel Hizmet Ekibi 

Firmamız tarafından size sunulan fasıl organizasyonu, her yönüyle profesyonel bir ekiple sağlanmaktadır. Kaptanlarından servis ekibine kadar herkes, profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir. Teknede servis ekibi ve kaptan haricinde yabancılar bulunmamaktadır. Bu nedenle kendinizi evinizde gibi rahat hissedebilirsiniz. 

Servis ekibimiz, sizleri rahat ettirmek adına sınırsız bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetin temelinde hijyen kuralları önemli bir yere sahiptir. Yemekli organizasyonlarda masa düzeninden, kullanılan araç gereçlere kadar her şey, bu kurallara uygun hazırlanır. Personelimiz, sizlere en yüksek kalite ile hizmet etmeyi hedeflemektedir. 

Sizlere sunduğumuz yemekler, sağlıklı ve hijyenik yiyeceklerdir. Aynı zamanda mükemmel bir lezzeti içermektedir. Kusursuz bir sofra, deneyimli ekibimizin servisleriyle size istediğiniz gibi bir gün yaşatmayı hedeflemektedir.  

Servis sırasında özel olarak istediğiniz bir şeyler varsa, bunları rezervasyon sırasında bize bildirmeniz kafidir. Ekibimiz, istediklerinizi temin ederek, keyifli bir etkinlik yaşamanızı sağlayacaktır. Her organizasyon, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Etkinliklerde, sizlerin istekleri değer taşımaktadır.  

Fasıl Etkinliği İçin Rezervasyonlar 

Bu etkinliği düzenlemek isteyen müşterilerimiz, önceden rezervasyon yaptırmak durumundadır. Rezervasyonlar, teknelerin uygunluk durumuna göre belirlenecektir. Bu nedenle etkinlik gününden bir hafta kadar önce bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Düzenlenen organizasyonlar, uygun bir fiyat tarifesine sahiptir. 

Etkinlik için ödenen ücretler, nakit veya banka havalesi ile alınmaktadır. Ücretin bir bölümü, rezervasyon sırasında kaparo olarak alınacaktır. Geri kalan kısmı ise, organizasyon bitiminde ödenebilir.  

Organizasyonlarda yakıt ücreti veya kaptan ücreti olarak ek bir ödeme talep edilmemektedir. Standart menüler ve tekne süsleme çalışmaları için de ek bir ücret ödemek durumunda değilsiniz. Ancak standardın dışındaki istekler için ek ücret talep edilebilir.  

İsteğe bağlı olarak, teknelerin organizasyondan önce süslenmesi sağlanmaktadır. Özellikle doğum günü, nikah sonrası kutlama gibi etkinlikler, bu süslemeleri gerektirmektedir. Ekibimiz, masa ve sandalyeler için standart giydirme işlemi yapmaktadır. Bu sayede tekne, gayet şık bir görünüme kavuşmaktadır.  

Süslemeler için özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. Hatta süsleme yapılırken, bizzat teknede bulunmanız mümkündür. Özellikle istediğiniz süslemeler varsa, bunları belirtmeniz yeterli olacaktır. Teknelerin iç ve dış süslemeleri isteğinize göre gerçekleştirilmektedir. 

Tekneler, yemek sırasında sizin isteğinize göre ücretli marinalara ve alanlara demirlenebilir. Ancak bunun için ek ücretler tarafınızdan karşılanmalıdır. Rezervasyon sırasında bu detayları belirtmeniz gerekmektedir. Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler için bizimle iletişim kurabilirsiniz.