Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

Teknede İftar Organizasyonu » Tekneturum

Teknede İftar Organizasyonu

Teknede İftar Organizasyonu; İstanbul’un göz kamaştıran manzarası ve huzur veren doğası, tekne turu ile hissedilir. Teknede yemek organizasyonlarıyla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, sizin için iftara özel yemek organizasyonu hazırlıyor. Özel Ramazan organizasyonlarınız, tekne hizmetimizle mükemmel hale gelecektir. İftara özel menü seçeneklerimizi istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Tavuk, balık ve et seçeneklerimizin yanı sıra alkolsüz içecekler de menümüzde yer alıyor. Teknede iftar keyfini sevdiklerinizle birlikte bizimle yaşayın. Unutulmaz bir iftar yemeği için, hizmet programımızı inceleyebilirsiniz. 

Her Şey Size Özel 

Yemek esnasında istediğiniz musiki veya ilahiyi tercih edebilirsiniz. Bu konuda sizin isteklerinize göre hazırlık yapıyoruz. Ayrıca misafirleriniz için özel bir karşılama isterseniz sizin için tertip edilebilir. Özel misafirleriniz teknede Ramazan’a özel iftar yemekleri, firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. 

Oruç ayında akşam ezanı ile açılan iftarlar, tekne turumuzla mükemmel hale gelmektedir. Güneşin batışını denizden seyrederek, huzurlu bir şeklide orucunuzu açabilirsiniz. Organizasyonun rotasını ve programını siz belirliyorsunuz. Akşam namazı veya teravih namazı gibi programlara göre tekne turunuzu düzenleyebilirsiniz. Boğazda iftar organizasyonumuzla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Manevi Havaya Uygun Şartları Oluşturabiliriz

Organizasyon için iftar saatinden önce hazırlıklar başlar. İftar için her şey önceden hazırlanır. Bütün hazırlıklar sizin isteğinize göre düzenlenmektedir. Menümüzü incelemek suretiyle istediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz. Ayrıca içecek konusunda da tercih yine sizin. Mutfağımızda alkollü içecek bulunmuyor. 

 Hazırlıklarımız İslami usullere göre yapılmaktadır. Bu kategorideki hazırlıklarımız, Ramazan ayının manevi havasına uygun şekilde tasarlanıyor. Maneviyatın zirve yaptığı Oruç ayında, kişisel ve gruplara özel programlarımızdan faydalanabilirsiniz. 

Erken Rezervasyon Hizmetinden Faydalanın 

Ramazan ayı gelmeden iftar organizasyonu için rezervasyon işlemini yaptırmalısınız. Ramazan ayı geldiği zaman rezervasyon konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinde kapora alınmaktadır. Ödemeler elden yapılmaktadır. Kredi kartı geçersizdir. Erken rezervasyon imkanlarından faydalanabilirsiniz. Özel yemek seçenekleriyle hazırlanan iftar yemeği, teknede bir başkadır. Tekne ile boğaz keyfini iftar ile birleştiren organizasyonlarımızda, her şey özel hazırlanmaktadır. 

Boğazda İftar Keyfi

İstanbul’u İstanbul yapan İstanbul Boğazı, mükemmel doğası ile göz kamaştıran özelliklere sahiptir. Özellikle güneş batarken bir başkadır İstanbul Boğazı… Boğazın mükemmel manzarası ve iftarın maneviyatı, teknede oruca özel iftar yemeğimizde buluşuyor. Denizin dalgaları, dağlardaki orman ve gök yüzü iftar yemeğimizde bir araya geliyor. 

  

 Ramazan Ayı Boyunca Hizmet Veriyoruz 

On bir ayın sultanı Ramazan, iftar ve sahuru ile mü’minler için huzur kaynağıdır. Firmamız, bu maneviyatın bir parçası olan iftar yemeğini, sizler için hazırlıyor. Özel hazırlanan bu menüler, Ramazan’ın ruhuna uygun şekilde hazırlanıyor. 

Orucun ilk gününden bayram arefesine kadar her gün teknede iftar yemeği hizmeti sunuyoruz. Alkolsüz mutfağımızın seçenekleriyle sevdikleriniz için özel iftar sofraları hazırlayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek konusunda istediğiniz menüyü seçebilirsiniz. Ayrıca içecek konusunda da özgürsünüz. İstediğiniz ilahiyi yemek esnasında misafirlerinize dinletebiliriz. Fon müzikleri kategorisinde ve özel istekleriniz kategorisinde istediğiniz seçenekleri organizasyona dahil edebiliriz. 

Evde veya kapalı mekanlarda verilen iftar yemeklerine nazaran, teknede iftar organizasyonlarımız etkileyici özelliklere sahiptir. İsteğe göre masalara mum ve benzeri dekor seçenekleri eklenebilir. 

Özel Misafirleriniz İçin Unutulmaz İftar Yemekleri 

Grup iftar yemekleri veya şahsi iftar yemekleri, organizasyon programımızda yer alıyor. Özel masalarda ve dekoratif sandalyelerde, misafirleriniz için unutulmaz bir akşam yaşatabilirsiniz. Video çekimi veya özel fotoğraf çekimi gibi konularda da profesyonel ekibimiz yardımcı oluyor. İftar saatinde misafirleriniz için garsonlarımız seri bir şekilde hizmet vermektedir. 

Özel Programlar için Bizi Arayabilirsiniz 

Ramazan aylarının en önemli konularından biri özel programlardır. Özel programlar, iftarla birlikte organize edilmektedir. Sıra dışı ve etkileyici bir program için hizmet programımızı inceleyebilirsiniz. Programın özelliğine göre hareket eden firmamız, bu konuda sizin isteklerinize göre hareket etmektedir. 

Program Size Özel 

Kapalı mekanlara göre kişiye özel programlar daha etkilidir. Kapalı mekanlardaki seçenekler, umuma açık özelliklere sahiptir. Boğazda iftar mekanları, sadece boğaza bakan bir manzarası vardır. Manzara değişmez. Kapalı alanda olduğu için boğazın havasını hissedemezsiniz. Teknede iftar fiyatları kategorisindeki organizasyonlarımızda, manzara ile iç içe olursunuz. 

Güneşin batışı, İstanbul’un etkileyici boğaz manzarası ve denizin huzur veren dalgaları, iftar yemeğinizi mükemmel hale getirir… Açık havada yemek yemenin keyfini tekne organizasyonlarımızla hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize özel unutulmaz bir iftar için, fiyat listemizi inceleyin. Yemekli ve yemeksiz tekne kiralama seçenekleriyle, iftarınızı bizimle açın. Üsküdar iftar kategorisinde hazırlanan tekne seçenekleriyle değişik bir atmosferde orucunuzu açabilirsiniz. 

İsterseniz Sadece Tekneyi Kiralayabilirsiniz 

Firmamız, yemek organizasyonun yanı sıra sadece tekneyi de kiraya verebilmektedir. Yemeği siz organize edebilirsiniz. Sadece tekne kiralamak suretiyle güzel bir yemek organizasyonu hazırlayabilirsiniz. Bu konuda tecrübeli elemanlarımız, sizler için iftar fırsatları kategorisinde organizasyon hazırlamaktadır. Bu organizasyonda her şey gönlünüze göre hazırlanıyor. Misafirler için özel bir karşılama isterseniz, organizatörlerimiz sizin için birçok seçenek hazırlayabilir. 

Yemekli organizasyonlarda yemek menümüz Ramazan’a özeldir. Hurma ve zemzem gibi menüler de sizin tercihinize kalmış… Organizasyonumuzda oruç hassasiyeti ön plandadır. Kadınlar ve erkekler için özel organizasyon hazırlayabiliriz. Haremlik selamlık konusunda müşterilerimizin isteğine göre hareket ediyoruz. Oruca özel organizasyonlarla birlikte iftarınızı huzurlu bir şekilde açabilirsiniz. 

Teknelerimiz Lükstür

Yirmi metre uzunluğundaki teknelerimiz, sıra dışı özelliğe sahip profesyonel tasarımlardır. İki yatak odası ve bir odası bulunuyor. Güverte tasarımı özeldir. Son model olan teknelerimizin bakımları özel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özel koltuk ve masalar, deniz keyfi için özel hazırlanmıştır. 

Temizlik işleri firmamıza aittir ve bu konuda gerekli titizliği gösteriyoruz. Misafirleriniz için teknemiz her zaman özel bir şekilde hazırlanıyor. Hazırlıkları sizin isteğinize göre şekillendiriyoruz. Güvenle boğaz turu yapmak için firmamızın lüks teknelerini tercih edebilirsiniz.