Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

Teknede İş Yemeği Organizasyonu » Tekneturum

Teknede İş Yemeği Organizasyonu

Teknede İş Yemeği Organizasyonu; İş yemekleri hayli önemli etkinliklerdir. Hatasız düzenlenmesi gereken bu yemekler, firmaların kalitesini ortaya koymak için mükemmel bir fırsattır. Ancak düzenlenen iş yemeği organizasyonları daha eğlenceli ortamlarda gerçekleşebilir. Bu sayede hem iş hem de eğlence ortamı bir arada sağlanabilir. Firmamız tarafından düzenlenen teknede iş yemeği etkinlikleriyle müşterilerine ve çalışanlarına unutulmaz bir eğlence sunabilirsiniz. 

Boğazda Turu ile İş Yemeği 

İstanbul Boğazının dillere destan bir güzelliği vardır. Tüm dünyanın beğenisini kazanan bu güzellik, aynı zamanda birçok eğlencenin de odak mekanıdır. Özellikle ülkemize gelen yabancı turistler, İstanbul Boğazını ziyaret etmeden ülkelerine dönmek istemezler. Bu durum, ülkemizi iş için ziyaret eden kimselerin de tercihidir. 

Firmamız tarafından düzenlenen boğaz turu ve iş yemeği organizasyonları ile özellikle yabancı müşterileriniz ve iş ortaklarınız için keyifli bir etkinlik ortamı sunabilirsiniz. Bu sayede misafirlerinize ülkemizin güzelliklerini tanıtabilir ve muhteşem bir ortamda yeni iş anlaşmalarına imza atabilirsiniz.  

Teknede düzenlenen iş yemekleri elbette yalnızca yabancı misafirlerin değil, herkesin ilgisini çekmektedir. Bu organizasyonlar sayesinde çalışanlarınıza güzel bir eğlence ortamı sunabilirsiniz. Veya iş yerinize ait kutlamaları da bu sayede gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Örneğin; iş yerlerinin kuruluş yıl dönümü kutlamaları, yapılan başarılı çalışmalara ait kutlamalar, boğazın eşsiz manzarasında mükemmel bir eğlenceye dönüşecektir. 

Donanımlı ve Lüks Yatlarla Unutulmaz Bir Yemek 

Firmamızın size hizmet sunduğu yatlar, lüks ve tam donanıma sahip olan araçlardır. Bakımları sürekli olarak yaptırılan bu yatlar, profesyonel kaptanlar tarafından kullanılmaktadır. Deneyimli ekibimiz, gezinti sırasında asla beklenmeyen, kötü bir sürpriz yaşamamanız için gereken tüm önlemleri almaktadır.  

Yemekli organizasyonlarda tekne, Beykoz koyuna demirlenir. Bilindiği üzere İstanbul Boğazı zaman zaman dalgalıdır. Ve akıntı fonksiyonu da yapılacak gezintilerde göz önünde bulundurulmalıdır. Kaptanlarımız denizi ve İstanbul Boğazını en ince detaylarına kadar tanımaktadır. 

Organizasyonun gerçekleştiği gündeki hava ve denizin durumu göz önüne alınarak, en güvenli güzergahlar kullanılmaktadır. Yemek sırasında teknenin Beykoz turuna demirlenmesi, denizdeki sarsıntıdan yemek ortamının olumsuz etkilenmesine engel olmaktır. İçerisinde ihtiyaç duyacağınız her şeyin mevcut bulunduğu teknelerde, sizlere sınırsız bir hizmet verilmektedir. Yemekler, firmamızın hizmetine dahildir. Organizasyon menüleri, lezzetli sağlıklı yiyeceklerdir. Servislerimizde hijyen koşulları en çok dikkat ettiğiniz husustur.  

Düzenlenecek olan yemekler alkollü veya alkolsüz şekilde hazırlanabilir. Zengin bir menü içeriği ile hazırladığımız sofralarda ızgara et, tavuk veya balık servisi mevcuttur. Ayrıca ordövr tabağı hazırlanmaktadır. Ara sıcak olarak sigara böreği ikramı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra masalarda kuruyemiş ve cips tabakları bulunmaktadır. Meyve ikramı, hoş geldin kokteyli gibi ek ikramlarımız da sizlere sunulmaktadır.  

Canlı Fasıl Ekibi İle Muhteşem Bir Akşam Yemeği 

İstanbul Boğazının güzelliği, Türk Sanat Müziğinin kusursuz ezgileriyle birleştiğinde mükemmel bir atmosfer yakalanır. Kusursuz hizmetlerimizin içeriğinde, yatta iş yemeği sırasında isteğinize bağlı olarak canlı fasıl ekibi size eşlik edebilir. 

Firmamızın anlaşmalı olduğu bir müzik ekibi mevcuttur. Profesyonel müzisyenlerden oluşan bu ekip, sizlere boğazda fasıl keyfi yaşatmayı hedefliyor. Ancak yemek sırasında tercihiniz daha farklı müziklerden yana olabilir. Bunu da yine etkinlik öncesinde bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.  

Organizasyonda çalacak olan müzikleri kendiniz belirleme fırsatına sahipsiniz. Bunun için yanınızda kendi seçtiğiniz müzikleri içeren bir flash bellek ya da CD getirmeniz mümkündür. Bunun dışında firmamızın sahip olduğu başarılı bir müzik arşivi mevcuttur. Bu arşivden de müzik yayını yapılabilir.  

Hizmetinize sunduğumuz lüks yatlarımızda mükemmel bir ses sistemi mevcuttur. Bu ses sistemi, günümüzün son teknolojisini içermektedir. Bu sayede İstanbul Boğazının kalbinde yapacağınız tekne turunda, kusursuz bir müzik size eşlik edecektir.  

Saatlik Yat Kiralama Hizmetleri 

Firmamızın sahip olduğu donanımlı yatlar, saatlik olarak kiralanabilir. Keyifli bir şekilde, boğazda iş yemeği için dört saatlik zaman yeterli olmaktadır. Bu zaman zarfında boğazın tümünde gezinti yapma fırsatı elde edilmektedir. Fakat tercihiniz daha uzun süreli bir kiralama ise, bunun için uygun olan araçlarımız size yönlendirilecektir.  

Kiralama hizmetleri minimum 2 saat üzerinden gerçekleşmektedir. Bazı özel etkinlikler için tekneleri günlük olarak kiralama hizmeti de sunulmaktadır. Teknelerimiz, her zaman demirli oldukları alandan hareket etmektedir. Organizasyon bitiminde ise yine aynı alana iniş sağlanmaktadır. Eğer misafirlerinizin farklı güzergahlardan alınmasını isterseniz, bu hizmet ekstra ücrete tabi tutulmaktadır. Bu sayede dilediğiniz güzergahlardan yolcu alınıp, bırakılabilir. Alacağınız hizmete ait fiyatlar, son derece uygun bir fiyat tarifesine dahildir. 

Ödemeler nakit olarak veya banka havalesi şeklinde alınmaktadır. Organizasyon öncesinde veya tur başladığında ödemenin bir bölümünün yapılması gerekmektedir. Geri kalan kısım ise, tur bitiminde alınacaktır.  

Organizasyon Öncesi Yat Süsleme Hizmeti

Etkinliklerin öncesinde yatların etkinliğe uygun bir biçimde süslenmesi, hizmetimiz dahilindedir. Bu hizmetin en önemli kısmı, masaların ve sandalyelerin hazırlanmasıdır. Masa ve sandalyeler, misafirlerinize en şık görünümü sunacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu işlemde standart giydirme olarak adlandırdığımız çalışma yapılacaktır.  

Etkinlik sırasında ortamın kusursuz görünmesi, hedeflerimiz arasındadır. Bu sayede mükemmel bir bütünlük sağlanacaktır. Masa örtülerinde, masada kullanılan peçetelere ve servis örtülerine kadar her şey, özenle seçilmektedir.  

Tercihinize göre teknenin farklı şekillerde süslenmesi sağlanabilir. Örneğin, firma adına yapılacak bir kutlama söz konusu ise, tekne buna uygun şekilde süslenebilir. İş yeri arkadaşlarından birine ait özel bir gün veya kutlama da bu koşullarda yapılabilmektedir. Etkinliğin isteğiniz doğrultusunda şekillenmesi için rezervasyon sırasında bize detayları aktarmanız yeterli olmaktadır.  

Sizlere sunduğumuz hizmetlerde eğer daha geniş bir süsleme hizmeti isterseniz, bunu da bize iletebilirsiniz. Teknenin dış ve iç kısmının süslenmesi, ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Ancak ekstra hizmetlerde ek ücretlerin alınması söz konusudur. Hizmetlerin detayı hakkında geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.