Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

Teknede Kahvaltı Organizasyonu » Tekneturum

Teknede Kahvaltı Organizasyonu

Teknede Kahvaltı Organizasyonu; Dostlarınızla ve eşinizle güzel bir kahvaltı yapmak istemez misiniz? Ailenizi lüks bir teknede nefis kahvaltı menüsüyle gezinti yapmak için bizi aramanız yeterlidir. Özel menümüzü inceledikten sonra, istediğiniz kahvaltı seçeneklerinizi sizler için hazırlıyoruz. 

Özel tasarımlı masa ve sandalyelerde, lüks bir kahvaltı sizleri bekliyor. Boğaz manzaralı tekne turumuzla, kahvaltının keyfini yaşayın. Teknede kahvaltı menümüz, özel olarak bir araya getirildi. Sabahın huzur veren güneşi ve denizin dalga sesleri eşliğinde bu turun keyfini yaşayın. Özel tasarımlı teknemizde, aradığınız bütün özellikler bir arada bulunuyor. Denizin huzur veren dalgaları, nefesi açan dağ havası ve oksijen deposu ormanlar, turumuzu mükemmelleştiriyor. 

Gruplara ve Şahıslara Özel Hizmet

Özel bir toplantı için kahvaltı en iyi seçenekler içerisinde yer alıyor. Özel konuların görüşüldüğü teknede kahvaltı fırsatları, istediğiniz ortamı oluşturacaktır. Unutulmaz manzarasıyla istediğiniz kahvaltı organizasyonları sizleri bekliyor. Zengin içerikli kahvaltı menümüze, İstanbul’un mükemmel yaratılmış manzarası eşlik ediyor. 

Hayatın stresinden kurtulup, temiz boğaz havasında kahvaltının keyfi, sizi rahatlatacaktır. Güne zinde başlamanın ilk şartı temiz hava ve iyi bir kahvaltıdır. Şehir ortamında veya kapalı mekanlarda kahvaltı, sıradandır. Ancak temiz boğaz havasında kahvaltının yeri başkadır. Umuma açık olan mekanlara nazaran, tekne turumuz kişiye özeldir. Bu nedenle istediğiniz ortamı oluşturabilirsiniz. Kahvaltıda istediğiniz müzik veya diğer seçenekleri dinleyebilirsiniz. Tekne turlarımız, yabancı gözlerden uzak, sevdiklerinizle baş başa kalabileceğiniz etkili bir organizasyondur. 

Sevdikleriniz için organize ettiğiniz özel günlerinizde gruplara özel hizmet seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Gruplara özel hazırlanan organizasyonumuz, özel günlerinizin mükemmel geçmesini sağlayacaktır. Ömür boyu unutulmayan anılar, özel organizasyonlarla sayesinde gerçekleşir. Bunun için organizasyon seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. 

Dört Mevsim Hizmet Veriyoruz

Tur hizmetimiz minimum 2 saat ile sınırlıdır. Yani en az 2 saat tekne turu yapabilirsiniz. Bu süreyi uzatmak size kalmış. İstediğiniz saatte ve istediğiniz zamanda boğazda tekne turu yapabilirsiniz. Boğazda kahvaltı seçeneklerimiz, on iki ay boyunca tercih edilebilir. Hava tahmin raporlarına göre hareket eden firmamız, uygun hava şartlarında hizmet vermektedir. 

Denizde fırtına veya kar yağışı gibi olumsuz hava koşullarında tekne turu düzenlenmemektedir. Yıl boyu hava şartları uygun olduğu sürece tekne turunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu etkili hizmetimizi bütün organizasyonlar için tercih edebilirsiniz. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, iş toplantısı ve özel grup toplantıları, hizmet kategorimizde yer alıyor. 

Bu tur hizmeti için gerekli resmi mercilerden izin alınmıştır. Teknelerimizin resmi işlemleri düzenli olarak takip ediliyor. 

Doğanın Keyfini Çıkarın 

Deniz, dağlar, İstanbul Boğazı ve orman, turumuzda bir araya geliyor. Huzur veren ve stresi ortadan kaldıran boğaz kahvaltı seçeneklerimiz, güne mutlu başlamanızı sağlıyor. Güne zinde başlamak için en iyi yol, temiz havada kahvaltıdır. 

Deniz, orman ve dağ havasının harmanladığı İstanbul Boğazı, harikulade özelliklere sahiptir. Özel tur hizmetlerimizde İstanbul boğazı, aradığınız etkili özelliklere sahiptir. Eğer İstanbul Boğazını gezmediyseniz, tur hizmetimizi incelemelisiniz. 

Sadece Tekne Kiralayabilirsiniz 

Kahvaltı seçenekli tur hizmetimizin yanı sıra kahvaltısız seçeneklerimiz de bulunuyor. Sadece tekne kiralama hizmetiyle, kahvaltınızı kendiniz getirebilirsiniz. Kiralama hizmeti sonrasında temizlik işleri bize aittir. Tekne hizmetinde herhangi bir problem çıkmaması için belli kurallarımız mevcuttur. Eminönü kahvaltı mekanları kategorisinde en iyi seçenekleri sizler için bir araya getiriyoruz. 

Kahvaltı Menümüzde Neler Var? 

Menümüz özel olarak hazırlanmaktadır. Kahvaltının vazgeçilmezi siyah ve yeşil zeytin başı çekmektedir. Beş çeşit reçel ve bal, tatlı grubu kategorisinde hazırlanmaktadır. Domates, salatalık, tulum ve köy peyniri menünün diğer seçenekleridir. ‘Çay yok mu?’ Tabiki çayımız var. Çaysız kahvesiz tekne turu olmaz. Tahin, pekmez, sigara böreği ve kaymak, diğer kahvaltılık ürünlerimizdir. Unutulmaz bir kahvaltı için bizi tercih etmelisiniz. Sınırsız çay ve kahve servisimizin yanı sıra istediğiniz müziği kahvaltı eşliğinde dinleyebilirsiniz. Teknelerimizin başlangıç noktası, teknenin bağlandığı yerdir. Tekne turu öncesinde tur rehberi turun özelliklerini size anlatacaktır. Marina ve iskele gibi yerlerin kullanımı ücretlidir. Nefis bir hafta sonu için teknede kahvaltı seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. 

Rezervasyon Yaptırmayı Unutmayın 

Firmamız, rezervasyonla çalışmaktadır. İstediğiniz tarih ve saate randevu alabilirsiniz. Randevu alma işlemlerinde kapora alınmaktadır. Nakit veya havale ile kapora ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel ekip anlayışı ile çözüm üreten firmamız, mutlu bir hafta sonu geçirmenizi sağlamaktadır. 

Rezervasyon işlemlerinde değişiklik yapmak istiyorsanız son dakikaya bırakmayın. Değişiklikleri anında haber edin. Size daha iyi hizmet vermemiz için rezervasyon değişikliklerini zamanında bildirmelisiniz. Anında haber ederek, istediğiniz zamanda rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren firmamız, mutlu bir gün geçirmeniz için hizmet vermektedir. 

Açık Havanın Keyfini Çıkarın 

İstanbul boğazına bakan kapalı mekanlara nazaran tekne turlarımız özeldir. Tekne turlarımız muhteşem boğaz manzarası eşliğinde gerçekleşiyor. Eminönü kahvaltı mekanları seçeneklerine göre çok daha etkileyici özelliklere sahiptir. 

Kapalı mekanlarda manzarayı seyretmektense, manzaranın içerisinde seyahat etmelisiniz. Açık havada kahvaltının tadı bir başkadır. Bebek kahvaltı mekanları yerine teknede kahvaltı seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. İstanbul Boğazının altından geçip, mükemmel manzarası ile iç içe olmadıysanız, tekne turlarımızı tercih edin. Beşiktaş kahvaltı mekanları kişiye özel değildir. Size özel yabancı gözlerden uzak özel bir organizasyon istiyorsanız, tekne turlarımızı değerlendirin. 

Özel günleriniz için deniz, orman, dağ ve İstanbul Boğazı eşliğinde tur seçeneklerini tercih edin. Ortaköy kahvaltı mekanları kişiye özel olmadığı için, istediğiniz seçenekleri tercih edemezsiniz. Tur hizmetimizde boğazın görülmemiş güzelliklerini keşfedebilirsiniz. 

Profesyonel yöntemlerle hazırlanan tur hizmetimiz, Etiler kahvaltı mekanları kadar nezihtir. Kapalı mekanlardaki gürültü ve sıkıcı hava, özel tur hizmetimizde yerini huzura ve temiz havaya bırakıyor. Kahvaltı hizmetlerimizde, şartları siz belirliyorsunuz. Unutulmaz teknede kahvaltı anılarımızı videoya alabilirsiniz. Bu mutlu anı her zaman yaşayabilirsiniz.