Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş 0534 940 62 62 info@tekneturum.com.tr

Hizmetlerimiz

Teknede Mezuniyet Organizasyonu

Teknede Mezuniyet Organizasyonu, yaşamda en önemli anlardan biridir. Bu özel anları, unutulmaz bir kutlama ile ölümsüz kılmak, herkesin hayalini süsler. Günümüzde mezuniyet partisi organizasyonları, birçok farklı mekanda düzenlenebiliyor. Bunlar arasında en eğlenceli ve keyifli olanı ise teknede mezuniyet kutlamasıdır. 

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetler, lüks yatlarla sağlanmaktadır. İçerisinde ihtiyaç duyacağınız her türlü donanımı içeren bu özel araçlarla, hayallerinizi süsleyen mezuniyet kutlamasını gerçekleştirebilirsiniz.  

Teknede Mezuniyet Kutlaması 

Firmamız tarafından sağlanan yatta mezuniyet organizasyonu, tamamen sizin isteğinize göre şekillenmektedir. Buna göre etkinliği, yemekli veya yemeksiz, kokteyl şeklinde hazırlayabilirsiniz. Etkinlikler alkollü veya alkolsüz olarak sizin tercihinize göre gerçekleşmektedir. 

20 metrelik, lüks teknelerde yapılan etkinlikler, tüm detaylar düşünülerek hazırlanmaktadır. Eğer yemekli organizasyonu tercih ederseniz, yemekler tarafımızdan sunulmaktadır. Yemeksiz etkinliklerde ise, yiyecek ve içeceklerinizi dışarıdan getirebilirsiniz. Teknedeki süslemeler ve tercih ettiğiniz tüm detaylar, isteğinize göre hazırlanıp sunulmaktadır.  

Teknelerin güzergahları boğazda mezuniyet kutlamasını en keyifli biçimde yapmaya olanak sunmaktadır. Eğer yemekli bir organizasyon düzenleniyor ise, Beykoz koyunda demirlenerek, etkinlik yapılacaktır. Beykoz koyu, dalgasız ve sakin olmasıyla bilinmektedir. Bu sayede yemekli bir organizasyon, teknede rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. 

Güzergahlarımız deneyimli kaptanlarımız tarafından belirlenmekte olup, sizler için en güvenli güzergahlar seçilmektedir. Teknede görev yapan kaptanlarımız, konu hakkında eğitimli ve profesyonel çalışanlardır. Aynı şekilde teknede görev yapan diğer personelimiz de profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir.  

Boğazda Mezuniyet Kutlaması 

İstanbul Boğazı, güzelliği ile tüm dünyanın ilgisi çeken bir mekandır. Düzenleyeceğiniz bir İstanbul mezuniyet kutlamasının İstanbul Boğazında gerçekleşmesi, size unutulmaz anlar yaşatacaktır. Boğazda yapılacak kutlamada, İstanbul Boğazını belki o güne kadar hiç görmediğiniz yönleriyle keşfedebilirsiniz.  

Teknedeki kutlamanın türüne göre dilerseniz, tam bir boğaz turu yapabilirsiniz. Bunun için yaklaşık olarak dört saatlik bir zaman yeterli olmaktadır. Ancak isteğinize bağlı olarak, bu zaman daha uzun veya kısa tutulabilmektedir. Teknelerimiz günlük olarak kiralanabileceği gibi saatlik olarak da kiralanmaktadır. Teknenin minimum kiralanma süresi, 2 saat olarak belirlenmiştir.  

Teknelere biniş ve iniş mekanları, teknenin sürekli olarak bağlı bulunduğu alandır. Etkinlik başlangıcında misafirlerinizi bu alandan karşılamaktayız. Etkinlik bitiminde de yine aynı alana iniş sağlanmaktadır. Fakat bunun dışındaki güzergahları da tercih edebilirsiniz. Ekstra ücret ödenerek, farklı güzergahlardan misafirlerinizi alma şansınız mevcuttur.  

Etkinlik sırasında bazı marinalara veya ücret talep edilen yerlere demirleme sağlanmaktadır. Bu tür yerleri tercih etmeniz halinde ödenecek ücretler, tamamen size aittir. Kusursuz bir mezuniyet balosu düzenlemek için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.  

Mezuniyet Kutlamasını Ölümsüzleştirin 

İnsan yaşamında değerli anlardan biri olan mezuniyet eğlencesi, çekilen fotoğraflarla ölümsüz kılınabilir. Sizler için düzenlediğimiz etkinlikte, dilediğiniz gibi fotoğraf çekebilirsiniz. Ancak daha profesyonel fotoğraflar tercih ederseniz, firmamız sizlere bu konuda da hizmet sunmaktadır. Profesyonel fotoğrafçıların objektiflerinden çekilen fotoğraflarla mezuniyet eğlencenizi unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.  

Tarafımızdan yönlendirilen fotoğrafçılar, ekstra ücret ödemeyi gerektiren bir hizmettir. Bu fotoğraflar, büyük bir ustalıkla çekilmektedir. Kusursuz fotoğraflara sahip olmak için, organizasyon öncesinde bu isteğinizi belirtmeniz yeterlidir.  

Firmamızın size sunduğu hizmetlerde, yalnızca fotoğraf çekimi yok. İsterseniz bu hizmete video çekimi de eklenmektedir. Yatta gerçekleşen eğlenceyi, profesyonel bir şekilde kayıt altına alabiliriz. Bu sayede aradan yıllar geçtikten sonra bile, o anı canlı bir şekilde yaşama fırsatı elde etmeniz mümkün olacaktır.  

Müzik Eşliğinde Mezuniyet Partisi 

Kutlamaların vazgeçilmezi, elbette müziktir. Teknede, boğaz manzarası eşliğinde düzenleyeceğiniz mezuniyet kutlamasında, müzik yayını da mevcuttur. Bu müzik, yine sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenecektir. Teknelerde profesyonel bir ses sistemi mevcuttur. Çalınacak olan müzikleri, kendiniz belirleyebilirsiniz. Buna göre kendi seçtiğiniz müzikleri içeren bir flash bellek veya CD’yi yanınızda getirme imkanına sahipsiniz. Ancak firmamızın sahip olduğu geniş bir müzik arşivi bulunmaktadır. Dilerseniz, bu müzik arşiviyle de müzik yayını yapılmaktadır.  

Eğlencelerde canlı müzik, ortamı çok daha keyifli bir hale getirmektedir. Unutulmaz bir mezuniyet kutlaması için canlı müziği de tercih edebilirsiniz. Firmamızın anlaşmalı olduğu müzik ekipleriyle boğazın keyfini, canlı müzik eşliğinde yaşamanız mümkündür. Birlikte hizmet sunduğumuz fasıl ekibi, size muhteşem bir kutlama sunacaktır.  

Canlı müziği tercih etmeniz halinde, bu hizmet ekstra ücreti gerektirmektedir. Ancak CD’den yapılan müzik yayını için ek bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. Hedefimiz, sizlere en keyifli mezuniyet eğlencesini yaşatmaktır. Yıllar sonra, çocuklarınıza bir anı olarak anlatacağınız bu eğlence için bizi aramanız yeterlidir.  

Tercihinize Uygun Tekne Süslemesi 

Kutlamalar, özel bir ortamda yapıldığında çok daha büyük bir eğlence demektir. Teknenin organizasyon öncesinde hazırlanması, profesyonel ekibimizin sunduğu hizmetlerden biridir.Tekneyi süslemede kullandığımız standart bir hizmet mevcuttur. Bunda sandalyelerin giydirilmesi, masaların süslenmesi gibi çalışmalar bulunmaktadır. 

Bu süslemelerin nasıl olacağına kendiniz karar verebilirsiniz. Daha özel ve sizin tarzınızı yansıtan süslemeler için ekibimizle önceden görüşmeniz yeterlidir. Hatta teknenin süslenmesi aşamasında bizzat kendiniz de bulunabilirsiniz. Bu sayede fikirlerinizi ekibimize sunup, süslemenin sizin isteğinize göre yapılmasını sağlamanız mümkündür. Teknelerin standart süslemeleri, ek bir ücret gerektirmemektedir. Hatta özellikle istediğiniz süslemeler varsa, bunları kendiniz getirebilirsiniz.  

Çok daha geniş çaplı ve farklı süslemeler tercih ederseniz, bunun da sağlanması mümkündür. Teknenin iç ve dış süslemesi, tarafımızdan yapılacaktır. Ancak bu işlemle standart süslemenin dışına çıkıldığından dolayı ek ücret ödemeniz gerekmektedir.  

Hayalini kurduğunuz mezuniyet eğlencesini gerçeğe dönüştürmek, profesyonel firmamız ile oldukça kolaydır. Rezervasyon yaptırmak için kutlamanın öncesinde bizlere ulaşmanız yeterlidir. Uygun fiyatlı olan bu hizmetimizde ödemeler, nakit olarak veya banka hesabına havale şeklinde yapılmaktadır. 

Etkinliğin başlangıcında ücretin bir kısmının ödenmesi gerekmektedir. Geri kalanı ise, etkinlik bitiminde alınacaktır. Hizmetler hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.