Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

Yüzme Turu Organizasyonu » Boğazda Özel Yatlar ile Yüzme Turları

Yüzme Turu

Yüzme turu ; Metropol İstanbul, şehir hayatının yoğun olduğu kalabalık bir ilimizdir. Çoğu zaman tatil yapmaya fırsat bulamazsınız. Sıradan gezintiler ve faaliyetler, stres atmak için fazla etkili olmuyor. 

Firmamız, sizi tekne turlarıyla tanıştırıyor. Bütün bir haftanın stresini atabileceğiniz bu hizmetimiz, sizler için özel hazırlanıyor. Profesyonel yüzme turu ekibimizin hazırladığı programlarla, unutulmaz bir hafta sonu sizleri bekliyor. 

İstanbul yüzme turu nda teknelerimiz 20 metredir. Üç odalıdır ve iki odası yatak odasıdır. Güverte tasarımı gezinti için özel tasarlanmıştır. Özel mobilyalarla döşenen güverte kısmı, manzarayı en iyi şekilde seyretmenizi sağlar. Mutfağımızda gerekli bütün malzemeler bulunmaktadır. Sadece istanbul boğazında yüzme turu için tekne kiralama işlemi gerçekleştirdiğinizde teknemizin mutfağını kullanabilirsiniz. Yemekli teknede yüzme turu seçeneklerinde, işin ehli aşçılar ve garsonlar, tur boyunca hizmet etmektedir. 

Boğazda Yüzme Turu Bambaşkadır.

Eşinizle veya arkadaş grubunuzla tekne turu hizmetimiz, bunaltıcı yaz günlerinde sizi serinletecektir. Yüzmeyi tekne turuyla birleştirmek istiyorsanız, yatta yüzme turu hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Kişiye veya gruba özel olan bu turlarımız, diğer seçeneklere göre daha özeldir. Kapalı alanlardaki yüzme seansları, sıradan ve monotondur. Doğa ile iç içe gerçekleştirilen yüzme hizmeti, daha farklı özelliklere sahiptir. Nefis manzara, temiz hava ve doyumsuz deniz bir aradadır. 

Boğazın muhteşem manzarası eşliğinde istediğiniz mükemmel tatil seçeneklerini bizimle yaşayın. Masmavi deniz, beyaz bulutlarla bezenmiş gökyüzü, zümrüt yeşili ormanlar ve etkileyici dağ manzaraları sizleri bekliyor. Boğaz da yüzme turu seçenekleriyle yüzmek istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Poyrazköy ve Adalar civarında yüzme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Yüzme Turu Fırsatları

Hizmet kalitesini güncellemeye devam eden firmamız, karışık grupları kabul etmemektedir. Turumuz sabah 9:00’da başlıyor. Akşam 18:00’e kadar turumuz devam ediyor. İstediğiniz bölgeye demir atıyoruz. Boğazda veya Adalarda istediğiniz bölgede yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Adalar yüzme turu fiyatları, boğaz turuna göre farklılık arz ediyor. Mesafe ve şartlar bu konuda farklılık meydana getiriyor. 

İsterseniz Sadece Tekneyi Kiralayabilirsiniz 

Firmamız, mutfak hizmetli tur hizmetinin yanı sıra sadece tekne kiralama imkanı da sunmaktadır. Sadece tekne kiraladığınız zaman, yiyeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Yirmi metrelik yatımızda mutfak ekipmanlarını kullanabilirsiniz. 

Gezi ve Yüzme Keyfi Bir Arada 

Yemekli veya yemeksiz tekne kiralama seçenekleriyle, yüzme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Yüzmenin yanı sıra nefis manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ücretli garson ekibimiz, Eminönü yüzme turu boyunca hizmet vermektedir. İsterseniz mutfak ve garson hizmetini de sizler için sağlayabiliriz. Hizmet kalitesini artıran firmamız, tur hizmetinde istediğiniz etkili hizmet anlayışını sunmaktadır. 

Organizasyon öncesi ve sonrasında temizlik işlemleri firmamıza aittir. Firmamız temizlik hizmetleri kategorisinde profesyonel çözüm seçenekleri sunmaktadır. Ses sistemimiz son modeldir. İstediğiniz müziği veya konuşmayı dinleyebilirsiniz. Bu konuda müşterilerimiz özgürdür. Tercih tamamen size aittir. Menümüz alkolsüzdür. İçecek konusunda inisiyatif size aittir. Mutlu bir hafta sonu geçirmeniz için firmamız istediğiniz hizmet kalitesini sunmaktadır. 

Çaysız kahvesiz tur olmaz. Firmamız turun başından sonuna kadar çay ve kahve ikramı sunmaktadır. Demirlenecek koya yaklaşırken kahvaltı servisimiz başlar. Kahvaltılar tabakta sunulmaktadır. Manzarayı rahatlıkla seyredebileceğiniz güvertemiz, özel olarak tasarlanmıştır. Rahat ve konforlu mobilyalar üzerinde turun keyfini çıkarabilirsiniz.   

Kahvaltı menümüzde reçel, bal, zeytin, pekmez, sigara böreği, kaymak ve tahin gibi seçenekler bulunuyor. Reçel beş çeşit, zeytin iki çeşittir. Lezzetli serpme kahvaltı keyfini, doyumsuz boğaz manzarası eşliğinde afiyetle yiyebilirsiniz. Beşiktaş boğazda yüzme turu kategorisinde açık havadaki kahvaltı keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Öğle yemeğinde balık, tavuk ve et ürünlerimi bulunuyor. Profesyonel aşçılarımız lezzetli yemeklerle unutulmaz bir öğle yemeği sunuyor. 

Kahvaltıdan Sonra Ne Var? 

Sabah demirlenecek koya doğru hareket ederken, nefis bir teknede kahvaltı ile stresinizin çoğunu atmış olursunuz. Kaptanımız yüzülebilecek yerleri tarif eder. Sizin tercih ettiğiniz yere demir atar. Böylece yüzme maceranız başlar. Güneş ve deniz keyfini istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. İsterseniz denizde yüzersiniz, isterseniz güneş minderlerinde güneşlenirsiniz. Su topu veya yüzme yarışması gibi faaliyetlerle tekne turunu daha heyecanlı bir hale getirebilirsiniz. Bu konuda tecrübeli kaptanımız ve personelimiz, güzel bir gün geçirmeniz için en iyi seçenekleri sunmaktadır. 

Boğaz Manzaralı Öğle Yemeği 

Lezzetli mutfak menümüzde sırayı öğle yemeği alıyor. Teknede öğle yemeğini mükemmel yaratılmış boğaz manzarası eşliğinde yiyebilirsiniz. Deniz, gökyüzü, dağlar ve mis gibi orman havası, hepsi bu turda sizleri bekliyor. Nefis manzara ve temiz hava ile birlikte yüzme keyfini de beraberinde yaşayabilirsiniz. Öğle yemeğinden sonra, denizin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.  

Sadece tekne kiraladığınız zaman kahvaltı ve öğle yemeği size ait oluyor. Mutfağımızı kullanarak öğle yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. İsterseniz sahilde de yemek yiyebilirsiniz. Bu konuda kaptanımız sizin için en iyi noktaları tarif edebilir. 

Turumuzda En Önemli Konu Güvenliktir 

Güvenlik konusunda gerekli bütün tedbirler alınmaktadır. Can kurtaran ekibimiz sertifikalı ve tecrübelidir. Gerekli bütün tedbirler alınmaktadır. Can kurtaran ekibimizin yanı sıra teknede bulunması zorunlu olan can kurtaran simidi teknede bulundurulmaktadır. Resmi kategoride gerekli olan bütün güvenlik seçenekleri takip edilmektedir. Tur için gerekli izinler alındığı için bu kategoride herhangi bir problem yaşanmamaktadır. 

Hareket Noktalarımız 

Hareket noktamız Bebek’tir. Turumuz Bebek’te başlıyor, Bebek’te bitiyor. Tur saatinden önce gerekli bütün malzemelerinizi hazır bulundurmalısınız. Bebek yüzme turu kategorisinde, hafta içi ve hafta sonu hizmet veriyoruz. 

İsterseniz Beşiktaş ve Eminönü hareket noktalarımızı da tercih edebilirsiniz. Turdan sonra teknede akşam yemeği seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. Mükemmel bir günün ardından nefis bir akşam yemeği, bütün stresinizi atacaktır. 

Yoğunluktan Dolayı Rezervasyonu Erken Yaptırın 

Yaz aylarında yüzme keyfi, vazgeçilmez bir zevktir. Özellikle hafta sonlarında büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır. Bu yoğunluk nedeniyle rezervasyon yaptırmanız gerekir. İstanbul gibi stresin yoğun olduğu şehirlerde hafta sonu stres atmanın en pratik yolu tekne turudur. Tur hizmetimiz herkese açıktır.

/p>