Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

<

İftar Organizasyonu » Yatta İftar Organizasyonu » Tekneturum

İftar Organizasyonu

İftar Organizasyonu; Ramazan ayında yapacağınız iftar davetleriniz için en güzel iftar fırsatları firmamızda sizleri bekliyor. Hayran kalacağınız manzaralı ve her daim güler yüzlü çalışanları ile siz müşterilerimize en güzel iftar yemeklerinizi vermek adına çaba gösteriyoruz.

İsterseniz ailenizle yapacağınız iftarlar, isterseniz arkadaşlarınızla yapacağınız iftarlarınız isterseniz de iş yerinizde düzenleyecek olduğunuz iftar yemekleriniz için üsküdar iftar seçeceği hizmetinize sunuyoruz. teknede iftar yapmak isteyen tüm müşteriler için en güzel manzaralar ve zengin menü seçenekleri ile üsküdar iftar her zaman hizmetinizde sizleri bekliyor.

Teknede İftar Seçenekleri

Kapalı mekanlarda yapılan iftarlar yerine en güzel manzaralar eşliğinde güler yüzlü çalışanlarımızın hizmet ettiği ve başlangıç, ara sıcak seçenekleri zeytinyağlı seçenekleri ve onun dışında zengin ve kaliteli ana yemekler ile daha sonrasında ikram edilen en mükemmel tatlılar ile tadı damağınızda kalacak iftar seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz.

Aynı zamanda iftardan sonra sunulan sınırsız içecek seçenekleri ve ekstra verilen hizmetler ile teknede iftar hizmeti en mükemmel şekilde firmamız tarafından sunuluyor. Her daim çoğu yerde fiyatların çok pahalı olmasından ve verilen içeriklerden müşteriler memnun kalamayabiliyor, firmamız bu sebeple müşterilerimizin en mutlu bir şekilde mekanımızdan ayrılması için elinden gelen her şeyin fazlasını güler yüzlü ve samimiyetiyle ön plana çıkan değerli çalışanlarımız ve her zaman birlik içinde olan değerli ekibimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti en önde tutuluyor.

Teknede İftar Fırsatları

Ramazan ayında yapılabilecek toplu iftar organizasyonlarında çok fazl araştırmaya ve çok fazla yer gezmeye gerek kalmadan firmamız en iyi iftar fırsatları seçeceğini siz müşterilerine sunuyor. Uygun fiyatlarının yanı sıra zengin menü ve içeriği ile müşterilerinin ramazan ayında unutulmaz iftarlar yapmasını sağlıyor.

Firmamız gerek aile ile yapılacak iftarlar ya da gerek iş arkadaşları ile yapılacak iftarlar gerek ise arkadaşlar ile yapılacak olan iftarlarda kişi sayısına göre gerekli organizasyonları en iyi şekilde yapıyor ve böylelikle müşterilerimiz geldiği zaman tüm hazırlıklar tamam, süslenmiş ve Ramazan ayına uygun hazırlanmış olan özel tekneler ile en güzel manzaralara sahip teknelerimizde en özel iftar fırsatları siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

Gündüz veya gece seçeceği bulunan organizasyonlarda iftar seçeneğindeki sadece gece bulunuyor. Ramazan ayında yapılacak olan iftar organizasyonları için zor durumda kalmamak ve en iyi hizmeti almak için en az bir hafta öncesinden firma ile görüşülmesi ve rezervasyon yapılması gerekiyor.

Değerli Ramazan ayında oruçlarını tutan ve manevi boyutu yüksek tutup en güzel manzaralarda oruçlarını açmak isteyen siz değerli misafirlerimizin maneviyatını düşünerek en iyi şekilde hizmet vermek için mutfak bölümümüzde yer alan aşçılarımızı en iyi aşçılardan seçiyoruz ve size sunacağımız yemekleri büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. Aynı zamanda yemeklerimiz uyum ve sevgiyle hazırlanıyor. Böylelikle tercih edilenler arasında baş sıralarda geliyoruz.