İstanbul adalar turu

İstanbul Adalar Turu Organizasonu

İstanbul Adalar Turu Organizasonu

İstanbul Adalar Turu Tarihi İstanbul kentinin en gözde ve nadide mekanlarıdır adalar. Herkes tarafından merak edilen ve gezilmek istenen yerlerdendir. Her daim farklı bir havası ve ambiyansı olan adalara. Tekne ile gerçekleştirilen ada turları ise güzel bir gezinti fırsatı ve deneyimi sunmaktadır. Firmamız bünyesindeki teknelerimiz ile bu güzel ve farklı adalar gezintisi organizasyonunu müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

İstanbul Adalar Turu Hakkında

           İstanbul Adalar diye tabir edilen ilçe, dördü büyük ve beşi küçük olmak üzere 9 farklı adadan oluşmaktadır. Dört büyük ada olarak Büyükada, Heybeliada, Burgaz Adası, Kınalı Ada gösterilir. Diğer küçük adalar ise Yassıada, Tavşan Adası, Sedef Adası, Kaşık Adası ve Sivri Ada’dır. İstanbul adalar turu

İstanbul adalar turu

           İstanbul Adalar Turu Turistler tarafından Prens Adaları olarak da adlandırılan adalar takımının en büyüğü olan Büyükada, ilçe merkezi olarak kabul edilmektedir. Fotoğraf çekmek isteyenler için eşi bulunmaz doğal güzellikleri, Aya İrini Manastırı gibi tarihsel yapıları ve fayton gezintileri açısından Büyükada, ülkemizde görülmeye değer nadide mekanlardan biridir.

            Heybeye benzetilen görünüşü nedeniyle Heybeliada ismini alan ada ise, tarihi okul ve sağlık merkezleri ile gözde ziyaret mekanlarındandır. Ayrıca Heybeliada, mehtabı izlemek için en güzel fırsatı adalardan biridir.

 Tekne Turu Hizmetleri

           İstanbul Adalar Turu Tekne ile yapılan turlarda, misafirlerimizin istek ve arzularına göre hareket etmekteyiz. Misafirlerimizin nerede durmak istedikleri, ne zaman hareket etmek istemesi ve nereleri görmek istedikleri gibi taleplerini yerine getirerek ada turları organizasyonu gerçekleştirmekteyiz.

i̇stanbul adalar turu tekne ile adalar turu

İstanbul adalar turu

           Adalara, 1,5 saatlik bir boğaz gezintisinin ardından varılmaktadır. Tekne ada turları hizmetlerimiz esnasında, tekneden iniş sağlanıp adalar gezilebilir ve dileyen misafirlerimiz uygun noktalarda denize girip güneşlenebilmektedir. i̇stanbul adalar turu Açıkçası adalara ulaşılması ile birlikte, misafirlerimizin vakitlerini istedikleri gibi değerlendirme şansı bulunmaktadır. Bu aktiviteler sırasında teknelerimiz misafirlerimizi hazır bir şekilde beklemektedir. istanbul adalar turu

             Teknemizde ada turları hizmetlerinin yanında akşam yemeği organizasyonları da tertip edilmektedir. Dileyen misafirlerimiz adaların muazzam manzarasına karşı yemeklerini yiyebilirler. Tarihsel köşkleri ve kilisesi ile Burgaz ada, yoğun ziyaretçi akımına uğramaktadır.

            En küçük adalardan biri olmasına rağmen Kınalı Ada, adalar arasında en uzun plaja sahip olması ile dikkat çekmektedir. İstanbul ‘a en uzak mesafedeki Sedef Adası ve bir zamanların tavşan kenti olan Tavşan Adası da tur içeriğinde yer almaktadır.

 Tur Vakitleri

           Tekneler ile adalar turumuz, sabah 09.00 ve akşam 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. i̇stanbul adalar turu Tekne turuna başlanmasıyla birlikte adalara ulaşana kadar geçen 1,5 saatlik zaman dilimi içerisinde boğazın dillere destan güzellikleri görülebilmektedir.

 Turlara Nasıl Katılım Sağlanır?

Ada turları na katılarak bu güzel organizasyonu deneyimlemek istiyorsanız, firma irtibat numaralarından iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşterilerimiz istedikleri tarih ve saat için rezervasyon yapma imkanına sahiptir.

            Rezervasyon sırasında, tur ücretinin yarısı ön ödeme olarak alınmakta olup, tüm ödemeler nakit olarak kabul edilmektedir. Kredi kartı yoluyla sistemimize maalesef ödeme yapılamamaktadır. Hafta sonları ve yaz mevsiminde oluşan yoğunluktan dolayı, i̇stanbul adalar turu misafirlerimize erken rezervasyon yapmalarını önermekteyiz.

You may also like

Leave a reply