Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş 0534 940 62 62 info@tekneturum.com.tr

Blog

İstanbul Boğaz Turu

İstanbul Boğaz Turu;  boğaz’ın tüm ihtişamını, gece şehrin ışıklarıyla beraber akşam yemeği ile birlikte görmek isteyenler ile birlikte deniz üzerinde gerçekleşen yüzme turu ile birlikte tercih ediyorlar.

İstanbul’u gezmeye gelenler ve ezelden beri İstanbul’da yaşayanların farklı bir deneyime sahip olması İstanbul boğaz turu ile gerçek oluyor.

Rutin yaşamından uzaklaşarak boğaz manzarasının keyfini çıkarmak isteyenler, mehtap turları sayesinde lüksün keyfine ulaşılabilir fiyatlarla sahip oluyor.

Yemekli Tekne Turları

Hem gündüz hem de akşam saatlerinde çıkabileceğiniz gidiş dönüş turlar sayesinde şehrin tüm güzelliklerini tek bir noktadan deneyimleyebilirsiniz. Trafik sorunu olmadan tekne kiralama, rumeli kavağı nı bir yandan denizin sesini dinleyerek mest olacağınız turlar, dinginlik, huzur ve mutluluk katıyor. tekne turu yapmak için kalabalık bir grup olmanız gerekmez.

Doğum günü, evlilik teklifi, yıl dönümü hediyesi, aile toplantıları veya bir arkadaşınızla güzel vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz turlar, şehrin tüm güzelliğini gözler önüne seriyor.

Yatta boğaz turu pahalı bir aktivite olarak algılansa da bu olumsuz algının altında uygun fiyatlar yatıyor.

Ulaşılabilir fiyatlarla paha biçilemeyen keyif veren Eminönü boğaz turu tercihinde opsiyonlu seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Teknenin büyüklüğü, turun süresi, katılacak kişi sayısı gibi farklı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilen fiyatlarla bütçenize en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. 

Teknede boğaz turu yapmak isteyenlerin ödeyecekleri meblağdan çok daha efektif bir haz alacaklarını vaat eden turlar sayesinde en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek sizin elinizde.

İstanbul’ a Yüzme Turu İle Bakın

Turlar sayesinde İstanbul’u denizden seyretme keyfi yaşayacağınız organizasyonda vaktinizi değerlendirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Boğaz turu İstanbul sunduğu farklı seçenekler sayesinde eğlenceli dakikalara sahne olacaktır.

Yemekli veya yemeksiz olarak tercih edebileceğiniz turlarda, yemeğin içeriğine de müdahale edebilirsiniz. En taze et ve sebze ürünlerini sizler için sunan tur firmaları yemekli boğaz turu tercih edenlere özel aşçılar eşliğinde yemek ziyafeti de yaşatıyor.

Talebinize göre farklı masa süslemelerine de olanak tanıyan turlarda lokasyon da seçebilirsiniz.

Yat, tekne ve daha büyük deniz araçlarını seçebileceğiniz turlar sayesinde bebek boğaz turu ile rumeli kavağı, milli saraylar eminönü, üsküdar ve diğer semtleri belirleyebilirsiniz.

Sevgilinize evlilik teklifi etmeyi düşünüyorsanız bir branda veya ışıklı kutular sayesinde belirleyeceğiniz lokasyonda farklı bir hazırlık da yapabilirsiniz.

Tur şirketine gitmek istediğiniz noktayı belirtmeniz yeterlidir.

Böylelikle Ortaköy boğaz turunu tekne kiralama hizmetiyle yüzme turu gibi tek bir noktaya yatla ulaşımı sağlayarak sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz hazırlamanız mümkündür.

İstanbul Tekne Turu Fiyatlarını Karşılaştırın

Ulaşılabilir fiyatlarla bugüne dek ulaşılmayan mutlulukların adresi olan tekne turları fiyat bakımından da caziptir. Boğaz turu fiyatları ulaşılabilir kılan donatılar mevcuttur.

Kişisel tercihinize göre fiyatlandırmalar değişkenlik göstereceği gibi tur konseptini bütçenize göre belirleyebilirsiniz.

Beşiktaş boğaz turu ve diğer semtlerde dilediğiniz gibi şehrin büyüsüne kapılacağınız tur konseptiyle siz ve sevdiklerinizin gecesine anlam katabilir ve özel kılabilirsiniz.

Tüm organizasyonların ve diğer ayrıntıların düşünüldüğü tur şirketinde, her şey özel hazırlanır. Size sadece anın tadını çıkarmak kalır.