iftar organizasyonu kahvaltı organizasyonu Teknede Düğün Organizasyonu teknede iftar teknede kahvaltı

Kahvaltı Organizasyonu

Kahvaltı Organizasyonu

            Kültürümüzün vazgeçilmez unsuru, kahvaltı öğünü için İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde bir çok mekan alternatifi bulunmaktadır. Sevdikleriyle geçireceği güzel ve yoğun bir gün öncesinde, enerji deposu bir kahvaltı yapmayı herkes arzu etmektedir.

             Alışılmışın dışında bir kahvaltı aradığınız bu noktada farklı bir konsept ile karşınıza çıkıyoruz. Lüks teknemizde yararlanacağınız boğazda kahvaltı fırsatı ile farklı bir kahvaltı anlayışını müşterilerilerimize sunmaktayız. Kapalı mekanlarda sadece bulunduğunuz yerdeki manzarayı izleyerek kahvaltı etmek yerine, sizde boğazın muazzam manzarasını sürekli seyir halinde izleyerek ve temiz havayı soluyarak kahvaltı etme fırsatından yararlanabilirsiniz.

 Teknede Kahvaltı Hizmeti ve Olanakları

            Tamamen bireysel isteklere yönelik teknede kahvaltı imkanı olduğu gibi arkadaş grupları ile yapılacak kalabalık katılımlar için de hizmet vermekteyiz. Zengin kahvaltı menümüzdeki lezzetleri tadarken benzersiz boğaz manzarasını seyretme imkanına sahip olacaksınız. Teknede kahvaltı hizmetimiz sayesinde eminönü kahvaltı mekanları ve ortaköy kahvaltı mekanları ‘nı aratmayan zengin menüsü ile midenize hitap ederken aynı zamanda İstanbul ‘un incisi boğazın eşsiz manzarasını sunarak göz zevkinize hitap ediyoruz.

kahvaltı organizasyonu
teknede akşam yemeği

            Kapalı mekanlar içinde kahvaltı etmek yerine ferah, havadar ve ışıl ışıl boğaz manzarası eşliğinde kaliteli ve farklı bir konsept ile sizleri buluşturuyoruz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan kahvaltı menümüzde zeytin ve peynir çeşitleri, domates, salatalık, börek, bal, kaymak, tahin, pekmez ve çeşitli reçeller gibi besin öğeleri bulunmaktadır. Kahvaltılıklara eşlik edecek çay ve kahve, sınırsız olarak servis edilmektedir. Tüm servis hizmetleri, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

            Sadece tekne kiralayarak kahvaltılıklarınızı kendinizin getirebileceği boğazda kahvaltı hizmet seçeneğimiz de değerlendirilebilir. Bu seçenekte, kahvaltı organizasyonunu kolaylaştırmak adına servis ve kahvaltı sonrası temizlik işlemleri için garson hizmeti sağlayabilmekteyiz. Kahvaltı ederken sadece boğazın sesine kulak verebileceğiniz gibi talep edilmesi halinde, müzik eşliğinde kahvaltı yapılmasını da ücretiz olarak sağlamaktayız.

 Teknede Kahvaltı Hakkında Diğer Bilgiler

            Turun başlangıcı ve sonlanması genellikle teknenin bağlı bulunduğu noktadan gerçekleşmektedir. Minimum iki saat olarak organize edilen teknede kahvaltı turlarına dilediğiniz saatte başlangıç yapabilirsiniz.

            Teknemizde sıcak havalarda kullanmak üzere klima ve soğuk havalar için ısıtma sistemi olmasından dolayı, yılın her ayı hizmet vermekteyiz. Teknemiz sadece kahvaltı amaçlı olarak tercih edilebileceği gibi doğum günleri, özel yıl dönümleri, evlilik teklifi ve iş yemeği gibi özel organizasyonlar için de tercih edilebilir.

 Rezervasyon ve Süreçleri

Dünyada eşi benzeri olmayan ve ülkemizin nadide güzelliklerinden biri olan boğaz manzarası eşliğinde lüks teknemizde yapacağınız eminönü kahvaltı mekanları ve ortaköy kahvaltı mekanları ‘ndan aşağı kalmayacak kahvaltı deneyimi için tarih ve saat belirlenmesi amacıyla rezervasyon yapılması gerekmektedir. teknede kahvaltı organizasyonu

Boğazda Kahvaltı

Rezervasyon işlemleri için firmamızın irtibat numaralarını arayabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinin tamamlanması için ön ödeme alınmaktadır. Ödeme süreçleri, nakit veya banka havalesi yöntemleriyle yapılabilir. Boğazda kahvaltı

Teknede Kahvaltı Organizasyonu

Ödeme sistemimizde kredi kartı ile ödeme seçeneği maalesef mevcut değildir. Ayrıca, marina ve ücretli limanlara uğranması talepleri halinde oluşacak ek ücretler tarafınıza aittir. kahvaltı organizasyonu

Ödeme sistemimizde kredi kartı ile ödeme seçeneği maalesef mevcut değildir. Ayrıca, marina ve ücretli limanlara uğranması talepleri halinde oluşacak ek ücretler tarafınıza aittir. kahvaltı organizasyonu

Türklerin Kahvaltı Kültürü
teknede kahvaltı organizasyonu

Türklerin Kahvaltı Kültürü, daha önceki yazımızdan da bilindiği üzere dünyadaki gibi 20. yüzyıl tarihlerine dayanıyor. Batı toplumlarına bakıldığında 3 öğün yemek, BBC’nin haberine göre sadece bir kaç yüzyıl öncesine ait bir alışkanlıkmış… Antik Roma’da ise günde sadece bir öğün yeniliyormuş, 17. yüzyılda ise kahvaltı kültürünü zenginler başlatmış, ve öğle yemeğini ise sanayi devrimi ile birlikte işçiler başlatmış.

Dünya Gıda dergisi Türklerin Kahvaltı Kültürüne ayrıntılar ile birlikte farklı bir bakış açısı getirmiş. Buyrun okuyalım;

Türk kahvaltı kültürüne doğru, kısa bir keşif yolculuğu

Günde üç öğün yeme, modernleşme ve sanayileşme sürecinin getirdiği yeni bir alışkanlık. Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de, ana öğünler arasındaki ayrıcalıklı yerini 20. Yüzyılın başlarında almış olsa da, barındırdığı lezzetler itibariyle, zengin ve köklü bir geçmişe dayanan kahvaltı mutfağı, gelişen ekonomik ve kültürel koşulların etkisiyle son 20-30 yılda epey değişikliğe uğramış durumda.

Günde üç öğün yeme, modernleşme ve sanayileşme sürecinin getirdiği yeni bir alışkanlık.

You may also like

Leave a reply