yüzme turu yavuz sultan selim köprüsü altında yüzme turu organizasyonu

Lüks Yatlarla Unutulmaz Bir Boğaz Turu

            İstanbul Boğazı, tüm dünyanın ilgisini çeken, muhteşem bir güzelliğe sahiptir. Bu güzelliği keşfe çıkmak ise, ayrıcalıktır. Firmamız tarafından düzenlenen tekne turları, sizleri İstanbul Boğazını görmediğiniz güzellikleriyle birlikte keşfe davet ediyor. Lüks yatlarla ve lüks teknelerle düzenlenen turlar, yılın istediğiniz her vaktinde hizmetinizdedir. Bu tekne turu imkanıyla her türlü organizasyonu düzenleyebilir, unutulmaz gezintilerle yaşamınıza fark katabilirsiniz.

  Lüks Teknelerle Boğaz Keyfi

             Firmamız tarafından düzenlenen tekne turu hizmetleri, üstün nitelikli teknelerle sağlanmaktadır. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bu tekneler, her türlü donanıma sahiptir. Teknelerin açık ve kapalı alanları mevcuttur. 20 metre uzunluğunda olan tekne, 3 oda ve bir de salona sahiptir. Düzenleyeceğiniz organizasyonu bu salonda sağlayabileceğiniz gibi teknenin açık bölümünde de gerçekleştirebilirsiniz.

            Sizlere sunduğumuz tekne turu hizmetleri, İstanbul Boğazının üzerinde yer alan üç köprü istikametinde gerçekleşmektedir. Bu turlar, İstanbul Boğazını belki bugüne kadar hiç görmediğiniz yönleriyle keşfetmenizi sağlamaktadır. Bilindiği üzere İstanbul Boğazı çevresi, muhteşem bir görselliğe sahiptir.

Lüks yatlarla

             Boğaz çevresinde birçok tarihi yapı ve doğal güzellikler bulunmaktadır. Bu mükemmel atmosferde dilerseniz çeşitli organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Veya sadece gezinti amacıyla İstanbul Boğazını keşfe çıkabilirsiniz. Teknelerimiz, her türlü gezinti amacı için hizmetinizdedir. Tercihinize göre tekneleri günlük veya saatlik olarak kiralamanız mümkündür.

  Unutulmaz Anları Tekne Turunda Yaşayın

             Firmamızın sağladığı boğaz turu imkanları, yaşamınızda en özel anları unutulmaz kılmanızı sağlamaktadır. Özellikle evlilik teklifi gibi etkinliklerde teknelerimiz size mükemmel bir ortam sağlayacaktır. Sevdiğiniz kişiye evlilik teklifi ederken, İstanbul Boğazının romantik atmosferi size eşlik edecektir. Dilerseniz bu organizasyonu teknede akşam yemeği olarak da hazırlayabilirsiniz.

            Firmamızın sağladığı boğaz turu hizmetinde romantik anlar için keyifli müzikler de sunulmaktadır. Teknelerin ışıklandırması da özenle kurulmuştur. Çiftlerin romantik bir akşam geçirmesi adına masa süslemeleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Lüks yatlarla boğaz keyfi

Tekne turları yalnızca evlilik teklifi için değil, birçok etkinliği gerçekleştirmek için idealdir. Dilerseniz söz ve nişan etkinliklerini teknede yapabilirsiniz. Bununla beraber baby shower partileri, doğum günü kutlamaları, hatta kına geceleri için de teknelerimiz uygun koşullar sağlamaktadır. Lüks yatlarla olan bu tekneler, her türlü etkinliğinizi güvenle gerçekleştirmeniz için sizlere sunulmaktadır.

Lüks YatlarlaUnutulmaz Anlar

            Bu hizmetten çeşitli iş toplantılarınız için de faydalanmanız mümkündür. Örneğin özel misafirleriniz için teknede akşam yemeği düzenleyebilirsiniz. Özellikle yurt dışından gelen şirket misafirleri teknede akşam yemeği fikrini unutulmaz bulacaktır. Bu sayede ülkemizin güzelliklerini yakından görme fırsatı edinirken, aynı zamanda keyifli bir iş görüşmesi ortamı elde edilebilir. Son yıllarda boğaz turu ile düzenlenen özel iş toplantıları ve yemekler iş dünyasında beğeniyle karşılanmaktadır.

 Yüzme Turları İçin Uygun Gezintiler

İstanbul Boğazı, yüzmek için en ideal mekanlardan biridir. Hizmetinize sunduğumuz lüks yatlarla bir yüzme turu düzenlemeniz, oldukça keyifli bir alternatif olacaktır. Günlük olarak kiralayabileceğiniz lüks yatlarla, İstanbul Boğazının yüzmeye en uygun bölgelerine gidebilirsiniz. Profesyonel kaptanlarımız tarafından seçilen bu bölgeler, güvenliğinizi sağlayarak keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Lüks yatlarla keyif sürün.

             İstanbul Boğazındaki yüzme bölgeleri, akıntının en az olduğu ve suların en temiz olduğu koylardır. Deneyimli ekibimiz, sizleri bu güzel bölgelere ulaştırmaktadır. Düzenleyeceğiniz yüzme turu için hizmet sunan teknelerde, herkese yetecek kadar can yeleği ve can simidi mevcuttur.

lüks yatlarla

            Dilerseniz günlük tekne kiralama etkinliklerinde adalar bölgesine de gidebilirsiniz. Adalar bölgesinde demirleyen tekne, gün boyu size eşlik edecektir. Teknenin demir atacağı bölge, kaptanlarımız tarafından belirlenmektedir. Bunun nedeni sizlerin en güvende olacağı bölgelerde, yüzme turu düzenleyebilmektir.

Lüks Yatlarla Boğazın Keyfini Çıkarın

            Teknede gün boyunca su, çay ve kahve servisi yapılmaktadır. Bu konuda herhangi bir limit yoktur. Dilediğiniz kadar su, çay ve kahve tüketebilirsiniz. Teknelerde alkollü içecek servisi mevcut değildir. Fakat siz alkollü içecekleri tercih ederseniz, bunları dışarıdan getirebilirsiniz. Aynı şekilde yiyeceklerinizi de dışarıdan getirmeniz mümkündür. Gün boyu düzenlenen yüzme turu etkinliğinde sabah kahvaltıları ve öğlen yemeği servisi yapılmaktadır.

 Saatlik ve Günlük Yat Kiralama Hizmeti

            Firmamızın gerçekleştirdiği tekne kiralama hizmeti saatlik veya günlük olarak sağlanmaktadır. Günlük tekne kiralama hizmeti sabah saat 10.00’da başlamaktadır. Akşam saat 18.00’e kadar devam etmektedir.

            Saatlik kiralama hizmetleri ise, minimum 2 saat üzerinden yapılmaktadır. Ancak sizlerin tercihine göre daha uzun saatler boyunca tekneleri kiralama şansına sahip olabilirsiniz. Saatleri tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. Tercihiniz İstanbul Boğazında tam bir tur ise, bunun için yaklaşık olarak dört saatlik bir zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Daha kısa turlar da isteğinize göre yapılabilir.

            Firmamızdan tekne kiralama hizmeti almadan önce tekneyi inceleme fırsatınız mevcuttur. Tekneyi demirli olduğu yerde ziyaret ederek, detaylarını inceleyebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmadan önce gerçekleştirmeyi düşündüğünüz organizasyonun ayrıntılarını bizlere iletmeniz yeterlidir. Söz konusu etkinliğin içeriğine göre teknenin düzenlenmesi tarafımızdan sağlanmaktadır.

Lüks Teknelerle Boğazın Keyfini Çıkarın

            Rezervasyonlarınız için birkaç gün öncesinden bizlerle iletişime geçmeniz önerilmektedir. Bu sayede çok daha rahat şekilde tekne kiralama hizmetini almanız sağlanacaktır. Teknelerin müsait olma durumuna göre sizin isteğinize en uygun tekneyi kiralamanız mümkündür.

            Tekneyi kiraladığınız zaman zarfında size hizmet sunan personelin ücreti ve yakıt ücreti fiyatlara dahil edilmektedir. Bunlar için ekstra hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Son derece uygun fiyatlarla sunduğumuz yat kiralama hizmetlerinde her şey, istekleriniz doğrultusunda size sunulmaktadır. Lüks Teknelerle Boğaz Keyfi

 Deneyimli Personel ile Güvenli Yat Kiralama Hizmetleri

            Firmamızın sağladığı yat kiralama hizmetinde deneyimli bir personel görev yapmaktadır. Tekne kaptanları, bu alanda eğitimli ve profesyonel kimselerdir. Deniz güzergahları ve denize ait bilgiler konusunda bilgili olan bu kaptanlar, sizlere en güvenli yolculuğu yapmanız konusunda hizmet sunmaktadır. Gerek boğaz turunda gerekse İstanbul adaları turlarında bu kaptanlarımız sizler için en güvenli ve uygun güzergahları seçmektedir.

lüks yatlarla lüks yatlar ve fiyatları

Teknede kaptanların dışında servis konusunda hizmet sunan personeller de bulunmcaktadır. Bu personelimiz de alanında deneyimlidir. Hizmetlerini en seçkin biçimde sizlere sunmaktadır. Bu tür etkinliklerde fotoğraf çekmek, günü ölümsüzleştirmek için değer taşır. Tekne turu süresince kendi fotoğraflarınızı kendiniz çekebilirsiniz. Fakat isteğiniz dahilinde profesyonel kadromuz da sizlere fotoğraf çekimi hizmetinde bulunacaktır. Lüks Teknelerle Boğaz Keyfi

            Firmamız, lüks yatlarla kiralama hizmetinde ortama en uygun müzikleri de sizlere sunmaktadır. Bunu sağlamak adına geniş bir müzik arşivimiz mevcuttur. Organizasyonda seçilecek müzikler, sizin tarafınızdan belirlenebilir. Hatta kendi istediğiniz müzikleri, bir USB bellek veya CD aracılığı ile yanınızda getirebilirsiniz.

            Bu keyifli turlara ait ücretler konusunda da sizlere kolaylık sunmaktayız. Dilerseniz tur öncesinde ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. En uygun fiyatlarla, muhteşem bir tekne turu için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Lüks yatlar ve fiyatları

You may also like

Leave a reply