mezuniyet organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

            Bir kişinin hayatında unutamayacağı kutlamaların başında mezuniyet partisi gelmektedir. İlkokuldan ortaokula, liseden üniversiteye kadar her yaştan öğrenci birlikte geçirdiği yıllara ‘elveda’ demek için mezuniyet organizasyonlarına katılım gösterir.

            Mezuniyetlerin kişinin hayatındaki yeri özeldir. Ancak sıradan olmayan ve alışagelmişin dışında konsept ve mekanlarda kutlanan mezuniyet etkinlikleri ise çok daha özeldir. Bunlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz teknede mezuniyet kutlamaktır.

 Tekne Konseptli Baloların Fiyatı

            Mezuniyet gecesinde gökyüzü, deniz, boğaz manzarası ve serinlik özellikle yaz ayları için iyi bir fikir olacaktır. Son dönemlerin oldukça popüler alternatifleri arasında olan tekne konseptli eğlenceler, bu noktada oldukça revaçtadır. Dört duvar arasına sıkışıp kalmamak ve eşsiz boğaz turu eşliğinde eğlenmek daha cazip gelmektedir.

            Hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin unutamayacağı bir mezuniyet balosu etkinliği organize etmek için mekan konusunda en cazip alternatiflerden bir tanesi teknedir. Peki, özel teknelerde mezuniyet eğlencesi organizasyonu için ne kadarlık bir bütçe ayırmak gerekir?

            Fiyat konusunda çeşitlilik arz eden tekneler birçok kritere göre fiyatlandırılır. Bu noktada seçilmiş olan tarih, katılımcı sayısı, ekstra hizmetler, tekne büyüklüğü gibi kıstaslar belirleyicidir.

Mezuniyet Organizasyonu

 Özel Olarak Tasarlanmış Tekneler

            Son derece güvenilir, tam donanımlı, modern ve şık tekneler İstanbul mezuniyet baloları için özel olarak tasarlanıp, baloya hazır hale getirilmektedir. Bakımları periyodik olarak yapılmış modern tekneler, deneyimli ekip, güleryüzlü hizmet kalitesi ile birleştirilip sunulmaktadır.

           Öte yandan sadece baloya katılım sağlayan kişiler için rezerve edilmiş teknelerde, yabancı kimselerin olmaması da rahatlık ve güven verecektir. Bu noktada öğretmenlerin ve sorumlu kişilerin de içi rahat edecektir. Davetiyesiz kimsenin kabul edilmediği gecede, öğrenciler nezih bir ortamda gönüllerince eğlenebilecektir. teknede mezuniyet fiyatları

 Boğaz Turu ve Eğlence

            Eğlence denilince boğazda mezuniyet fikri, özellikle bahar ve yaz ayları için idealdir. Şehrin karmaşasından kopup, boğaz manzarasında kutlama yapmak da diğer mekanlara kıyasla çok daha avantajlıdır. Bunlardan en önemlisi de hiç kuşkusuz dekorasyon ve gecenizin mükemmel geçmesi için her ayrıntısı düşünülmüş detaylardır.

Teknede mezuniyet fiyatları

            Mezuniyet organizasyonu teknede süslemeden etkinliklere, orkestradan yemeklere kadar profesyonelce hazırlanmış her şey sizi bekliyor olacaktır. Öte yandan mezuniyetinizi hayatınız boyunca hatırlayacağınız fotoğraflarınıza, dahil olacak eşsiz boğaz manzarası cabasıdır. Bir parti söz konusu olduğunda birçok alternatif bulunsa da tekne organizasyonuna dahil olmak ayrıcalıklı olacaktır. teknede mezuniyet fiyatları

mezuniyet organizasyonu teknede mezuniyet fiyatları
Mezuniyet Organizasyonu Teknede Mezuniyet Fiyatları

           Seçkin ve özel bir kutlama planlanıyorsa bu noktada gidilecek mekanlar arasında en başta mezuniyet için tasarlanmış tekneler bulunur. Böylece hem gezip hem de doyasıya eğlenebilirsiniz. Yatta mezuniyet balosu Özellikle lise ve üniversite mezuniyetleri için sıklıkla tercih edilen konseptlerde öğrenciler partinin tadını çıkarabilir yahut klasik bir kutlama yemeği de tercih edilebilir. Dans, karaoke partileri, çeşitli etkinlikler ile geceye renk katabilirsiniz. Mezuniyet organizasyonu Bu noktada organizasyonun ana temasını özgürce belirleyebilirsiniz. yatta mezuniyet balosu

Yatta Mezuniyet Balosu

            Bir diğer önemli konu ise yatta mezuniyet yapmak için erken rezervasyon yapılmasıdır. Zira yoğun rezervasyon ve beklentinin üzerinde talep olması durumunda, planladığınız tarihlerde rezervasyon yaptıramayabilirsiniz. teknede mezuniyet fiyatları

You may also like

Leave a reply