Post Detail

Yatta Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Son yılların en popüler mekânlarından biri olan yatlarda, her türlü eğlence organizasyonları düzenlenmektedir. Nikâh kıyıldıktan, ömür boyu birliktelik için imzalar atıldıktan sonra eşinizle baş başa ya da aileniz ve yakın dostlarınızın katılımıyla, boğazın eşsiz manzarası eşliğinde muhteşem bir nikâh sonrası yemek organizasyonu düzenlemek istemez misiniz? Otellerde, restoranlarda ya da benzer mekânlarda ödeyeceğiniz ücretin çok daha azın, kaliteli bir hizmet alacağınız bu organizasyonu sizin için profesyonel ekibimizle birlikte hazırlayarak bu mutlu gününüzü sizinle birlikte paylaşmak istiyoruz.

Düzenleyeceğimiz organizasyon için talepleriniz doğrultusunda yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz ya da sadece kokteyl tarzında planlama yapmaktayız. Lüks teknemizin yazın klima, kışın ısıtma sistemi özellikleri sayesinde yılın 12 ayı organizasyonu düzenleyebilmekteyiz. Tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda ister öğlen, ister akşam yemeği eşliğinde nikâh sonrası eğlence organizasyonu düzenlemekteyiz. Bunun yanı sıra geç saatte düzenlenen nikâh sonrası aftır parti organizasyonu için de yemekli ya da kokteyl düzeninde hizmet vermekteyiz.

nikah sonrası yemek

Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu İçin Ne Yapmalısınız?

Nikâhtan sonra eşinizle ya da akraba ve dostlarınızla birlikte teknede nikâh organizasyonundan yararlanmak için öncelikle teknemizin bağlı olduğu yerde teknemizi görebilir ve gezebilirsiniz. Daha sonra rezervasyonunuzu buna göre yaptırabilirsiniz. Rezervasyonun özellikle yaz döneminde yoğunluğun göz önüne alınarak birkaç hafta evvelden yaptırılması önemlidir. Rezervasyonu yaptırırken tüm detayları karşılıklı olarak konuşur ve yapılmasını istedikleriniz hakkında mutabık kalırız. İsterseniz nikâh memurunu tekneye davet ederek teknede nikâh kıyıldıktan sonra eğlencenizi yapabilirsiniz.

Bu tamamen size kalmış. Yemekli organizasyon yapacaksanız bize önceden kaç kişilik bir organizasyon olacağını bildirmeniz gerekmektedir. Yok, ben sadece yatı boş olarak kiralayacağım, yiyecek ve içecekleri yanımızda getireceğiz diyorsanız, bunun için hiçbir engel yoktur. Yatta nikâh sonrası yemek organizasyonları minimum 4 saat olarak düzenlenmektedir. Süreyi uzatmak isterseniz, teknemizin müsaitliğine göre ekstra ücret karşılığı dilediğiniz kadar uzatabiliriz. Yemekli organizasyonlarımızda, menü seçeneklerimiz arasında ızgara tavuk, ızgara balık ve ızgara et menüleri bulunmaktadır. Mevsim salatası, yemekten önce cips, salatalık ve havuç dilimleri, sigara böreği gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıntılı menülerimizi, sitemizin menüler bölümünden inceleyebilirsiniz.

nikah sonrası yemek nişan yemeği

Biz Sizin İçin Neler Yapacağız?

Boğazda nikâh sonrası yemek organizasyonu yapmaya karar verdiniz ve bize başvurduğunuzda, biz kendi alanında uzman profesyonel ekibimizle sizin istekleriniz doğrultusunda gecenizin hiç unutulmayacak bir anı olması için organizasyonu en ince ayrıntısına kadar planlayacağız. Yemekli organizasyonlarımızda, organizasyon süresince kalifiye servis elemanlarımız ile kaliteli hizmet sunacağız. Teknemizdeki müzik sistemi sayesinde doyasıya coşup eğleneceksiniz. İsterseniz yanınızda getireceğiniz USB ya da CD ile müzik sistemimizi kullanarak sevdiğiniz şarkıları çalabilirsiniz.

Nikah Sonrası Yemek

Fotoğraf ve video çekimi talep ederseniz, ücretini ödemeniz şartı ile bu hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Kendiniz fotoğraf ve video çekimi için dışarıdan fotoğrafçı getirmek isterseniz bu konuda da özgürsünüz.  Biz sizin memnuniyetiniz için tekneye biniş anınızdan indiğiniz ana kadar tüm hizmetlerde kaliteyi ön planda tutan bir firmayız. Canlı müzik isterseniz ekstra ücret ödemeniz şartıyla fasıl ekibimiz yavaş ve hızlı şarkıları ile sizin ve misafirlerinizin doyasıya eğlenmenizi sağlayacaklardır. Masa ve sandalyelerimiz üzerinde standart giydirmeler olacaktır.

Her Türlü Yemek Organizasyonu

Eğer isterseniz farklı süslemelerde yapabilirsiniz. Yemekli organizasyonlarda yemek saatinde dalga almayan bir koy olan Beykoz koyunda demirlemekteyiz. Yemekli nikâh organizasyonu ve eğlence esnasında boğazın dışına çıkmadan kıyı şeridinde turumuz devam edecektir. Nikah sonrası yemek teknemiz kalkış ve organizasyon bitişinde boğazdaki ücretsiz yerleri kullanmaktadır. Ancak, marina ve ücretli yerlerin talep edilmesi durumunda, bu yerlerin ücretini siz ödemekle yükümlüsünüz. Nikâh sonrası yemek organizasyonu için rezervasyonlarınızı birkaç gün önceden yaptırmanız sizin lehinizedir.

Nişan yemeği

Özel Yat Turuna yiyecek ve içecekler dahil değildir. Her yatta gaz ocağı, fırın ve su ısıtıcısı içeren mini mutfak bulunmaktadır. ACI Marina’da Split’teki küçük bir market ve hafta boyunca birçok durak bulunmaktadır. Nikah sonrası yemek bu sayede denizde kahvaltı ve öğle yemeği için tam olarak tercih edeceğiniz yiyecekleri seçebilirsiniz. Akşamları çok çeşitli restoran seçeneklerine sahip olacaksınız. Hırvatistan’da yerel olarak yetişen lezzetli yemekler var.

nikah sonrası yemek nişan yemeği

Kaptanlarınız ve tur yöneticileriniz, grubunuz için mükemmel restoranı tavsiye etmekten mutluluk duyacaktır. Lütfen hafta boyunca kaptanınız ve ev sahibi / hostesiniz için (rezervasyon yaptırılmışsa) yiyecek ve içecek dahil etmek için bütçe verin. Partinizin bir üyesi olarak yemek yeme davetini nadiren geri çevirecekler, ancak ayrıca ayrı yemek yemeyi de umursamazlar. Yemek için kişi başı günlük 20-25 Avro bütçelemenizi tavsiye ediyoruz.