nişan organizasyon

Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

            Sade ve sıradan bir nişan töreni yerine farklı bir konsept ile nişanlanmak isteyen ve bu yöndeki seçenekleri araştıran çiftlerimiz için sevindirici bir haberimiz var. Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmeye bir adım kala sizleri teknemizde misafir ederek bu özel anlara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duymaktayız.

            Güzelliğinin namı, ülke sınırlarını aşmış ışıl ışıl Boğaz manzarası eşliğinde teknede nişan aktivitesi için lüks teknemizle hizmet vermekteyiz. Alışılagelmiş nişan törenlerinden farklı olarak bu özel anlarınızı yatta nişan hizmetimiz sayesinde sevdikleriniz ile paylaşıp ölümsüzleştirebilirsiniz.

nişan organizasyonu

 Teknede Nişan Olanakları

            Konsept, tamamen sizlerin zevkine ve talebine göre belirlenmektedir. Yalnızca tekne kiralama, kokteyl veya yemekli menü seçenekleri ile boğazda nişan organizasyonu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Alternatif menüler ile müşterilerimize tercih edebilecekleri seçenekler sunmaktayız.

             Nişanda kullanılacak sandalye ve masa gibi dekoratif olarak tarafımızca giydirilerek süslenmektedir. İlave süsleme istekleriniz, ek ücret karşılığı yapılabilmektedir. Teknedeki açık ve kapalı alanlar, tamamen sizin zevkinize göre tarafınızca süslenebilmektedir. Dilerseniz teknemizi ziyaret ederek nişan organizasyonu öncesinde inceleme yapabilir ve fikir edinebilirsiniz. Merak ettiğiniz ve tecrübelerimizden yararlanmak istediğiniz tüm noktalarda memnuniyetle destek vererek gecenizi birlikte planlamayı ve tasarlamayı da teklif ediyoruz.

teknede nişan organizasyonu teknede nişan

 Teknede Verilen Hizmetler

            Nişan organizasyonu her zaman hatırlanacak ve rüya gibi bir gece haline getirmek için tüm imkanlarımız ile en ince detayları düşünerek hizmet vermekteyiz. Teknenin açık ve kapalı alanlarının kullanıma sunulmasının yanında ses ekipmanlarımız sayesinde müzik eşliğinde yapılan törenlerde, profesyonel ekibimiz servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Tüm bu hizmetler için kullanılacak teknemizin Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca düzenlenmiş turizm belgesi mevcuttur.

 Teknede Nişan Organizasyonu Avantajları

            Alışılmış kapalı, havasız ve sıcak mekanlara nazaran havadar, ferah, parıltılı ve eşsiz boğaz manzarası eşliğinde hizmet almanızı sağlamaktadır. Farklı bir konsept olmasına rağmen sıradan mekanlara göre fiyatlar çok daha uygundur. Birçok kampanyalı paket arasından sizin için uygun alternatifi seçerek bu özel gecenizi istediğiniz gibi organize etme şansınız bulunmaktadır.

 Rezervasyon İşlemleri

            Yoğun programdan dolayı, mağdur olmamak ve bu özel fırsatı kaçırmamak için karar verdiğiniz tarihten olabildiğince erken bir zamanda rezervasyon yaptırmanızı önermekteyiz. Rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmek için iletişim numaralarından bize ulaşabilir veya teknemizi yerinde ziyaret edebilirsiniz.

 Ödeme Süreçleri Hakkında

           Rezervasyon esnasında kararlaştırılmış olan ücretin yarısı, ön ödeme olarak peşin alınmaktadır. Ödeme işlemleri, banka havalesi veya elden teslim etme şeklinde yapılabilmektedir. Ödeme sistemimizde kredi kartı ile ödeme seçeneği maalesef bulunmamaktadır. Tekneye iniş ve biniş işlemleri, teknenin bağlı bulunduğu konumdan yapılmaktadır. Talep edilmesi halinde, ek ücret karşılığında farklı lokasyonlar belirlenebilmektedir. teknede nişan

           Marina ve ücretli limanların kullanılması durumunda, oluşabilecek ücretler tarafınıza aittir. Teknemiz iki ile dört arasında bir süre için kiralanabilmektedir. Bu süre, rezervasyon işlemleri esnasında kararlaştırılmaktadır. Eğlenceye devam etmek için sürenin uzatılması gibi talepler, ek ücret karşılığında yerine getirilmektedir. teknede nişan organizasyonları

You may also like

1 Comment

  • Hello. I have checked your tekneturum.com.tr and i see you’ve got some
    duplicate content so probably it is the reason that you don’t rank high in google.

    But you can fix this issue fast. There is a tool that generates content like human,
    just search in google: miftolo’s tools

Leave a reply