Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş 0534 940 62 62 info@tekneturum.com.tr

Blog

Saatlik Yat Kiralama

Özel günlerimizi kutlarken, o günün unutulmaz ve rüya gibi geçmesini hayal ederiz. Birçok alternatif arasından en özel ve en şaşırtıcı olanı bulmak için uğraşırız. Hayatımızı birleştireceğimiz kişiye o en özel soruyu soracağımız, yeni bir hayata adım atmaya hazırlandığımız evlilik teklifi yapacağımız günün de hayal ettiğimiz kadar özel ve ihtişamlı olmasını isteriz. Ancak birçok seçenek arasında, müstakbel eşimizi şaşırtacak, rüyalarını süsleyecek o organizasyonu yapmak son derece zor olabilir.

Böyle durumlarda İstanbul’un şahane boğaz manzarası eşliğinde romantik bir tekliften daha iyisi düşünülemez. Partnerinize evlilik teklifi yaparken, boğazın büyüleyici atmosferinde romantik anlar geçirmek her ikiniz için de bu özel günü daha da anlamlı kılacaktır. İşinde uzman ekibimiz ve profesyonel organizasyon becerimizle boğaz turu eşliğinde unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilir, bu en özel günü romantik bir ambiyans ile kutlayabilirsiniz.

Teknede Boğaz Turu ile Unutulmaz Bir Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi yapacağınız günü belirledikten sonra, organizasyon detayları için profesyonel ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bu özel organizasyon için en az iki saat olmak koşuluyla istediğiniz süreyle boğazda tekne kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Organizasyon süresince boğaz sularında seyir halinde olacak teknemiz sizin tercihinizle oluşturulacak müzik listesi eşliğinde İstanbul boğazının görkemli atmosferinde romantik ve unutulmaz bir gün yaşatacak. Organizasyonu yine sizin tercihiniz üzerine, ister gündüz saatlerinde romantik bir kahvaltı eşliğinde, isterseniz de gecenin mavi sularında bir akşam yemeği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyonumuz sizlerin talebine göre yemekli veya yemeksiz olabilir. Siz teklifinizin heyecanı ve mutluluğunu yaşarken, işinde uzman ekibimiz organizasyonun tüm detaylarıyla ilgilenecektir. Bu romantik boğaz turu eşliğinde gerçekleşecek evlilik teklifiniz için masa düzeni, tekne süslemeleri, konfeti ve havai fişek gösterilerine kadar tüm detaylar sizler için özenle seçilecektir.

Evlilik Teklifinizi Taçlandıracak Özel Detaylar

En özel günlerimizden biri olan evlilik teklifi organizasyonunuzu daha da ihtişamlı kılmak adına, ekibimiz uzmanlığı ve kaliteli hizmet anlayışıyla, tüm detayları sizler için sunmaktadır. Yemekli veya yemeksiz, gündüz veya akşam gerçekleşecek organizasyonlarınız için, havai fişek gösterileri, konfeti şovları ve özel seçilmiş müzik listeleriyle unutulmaz bir gün geçirmeniz her şey düşünülmüştür.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz boğazda tekne kiralama hizmetimiz için 20 metrelik özel yatımız ile yaz kış hizmet sunmaktayız. Dilerseniz sadece yat kiralama hizmetimizden faydalanarak, yemek, süsleme gibi organizasyonlarınızı kendiniz de düzenleyebilirsiniz.

Teknede Evlilik Teklifinin Avantajları

Çiftler için çok özel ve anlamlı bu geceyi bir restoran veya farklı bir mekanda da gerçekleştirebilirsiniz, Ancak, boğaz turu eşliğinde, müstakbel eşinizle sadece size özel bir organizasyonla taçlandıracağınız bu özel günü siz ve sevdiğiniz için çok daha anlamlı ve unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca kaliteli bir restoranın sunacağı lezzetleri, çok daha romantik bir ambiyans eşliğinde tadabilirsiniz. Tüm bu organizasyon süresince işinde uzman ekibimiz sizlere profesyonel destek sunacak ve evlilik teklifinizi unutulmaz bir anıya dönüşmesini sağlayacaklardır.