Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

<

Saatlik Yat Kiralama Organizasyonu » Günlük ve Saatlik Tekne Kiralama »

Saatlik Yat Kiralama Organizasyonu

Saatlik Yat Kiralama Organizasyonu ; Özel günlerimizi kutlarken, o günün unutulmaz ve rüya gibi geçmesini hayal ederiz. Birçok alternatif arasından en özel ve en şaşırtıcı olanı bulmak için uğraşırız. Hayatımızı birleştireceğimiz kişiye o en özel soruyu soracağımız, yeni bir hayata adım atmaya hazırlandığımız evlilik teklifi yapacağımız günün de hayal ettiğimiz kadar özel ve ihtişamlı olmasını isteriz. Ancak birçok seçenek arasında, müstakbel eşimizi şaşırtacak, rüyalarını süsleyecek o organizasyonu yapmak son derece zor olabilir.

Böyle durumlarda İstanbul’un şahane boğaz manzarası eşliğinde romantik bir tekliften daha iyisi düşünülemez. Partnerinize evlilik teklifi yaparken, Bebek yat kiralama hizmeti aldıktan sonra boğazın büyüleyici atmosferinde romantik anlar geçirmek ve her ikiniz için de bu özel günü daha da anlamlı kılacaktır.

İşinde uzman ekibimiz ve profesyonel organizasyon becerimizle boğaz turu eşliğinde unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilir, bu en özel günü romantik bir ambiyans ile kutlayabilirsiniz.

Bebek Yat Kiralama

Bebek yat kiralama organizasyonu için rezervasyon gününü belirledikten sonra, organizasyon detayları için profesyonel ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bu özel organizasyon için en az iki saat olmak koşuluyla istediğiniz süreyle boğazda tekne kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Organizasyon süresince boğaz sularında seyir halinde olacak teknemiz sizin tercihinizle oluşturulacak müzik listesi eşliğinde İstanbul boğazının görkemli atmosferinde romantik ve unutulmaz bir gün yaşatacak.

Boğazda Yat Kiralama Organizasyonu yine sizin tercihiniz üzerine, ister gündüz saatlerinde romantik bir kahvaltı eşliğinde, isterseniz de gecenin mavi sularında bir akşam yemeği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyonumuz sizlerin talebine göre yemekli veya yemeksiz olabilir. Siz teklifinizin heyecanı ve mutluluğunu yaşarken, işinde uzman ekibimiz organizasyonun tüm detaylarıyla ilgilenecektir.

Bu romantik boğaz turu eşliğinde gerçekleşecek evlilik teklifiniz için masa düzeni, tekne süslemeleri, konfeti ve havai fişek gösterilerine kadar tüm detaylar sizler için özenle seçilecektir.

Özel Tekne Boğaz Turu

Özel teknede boğaz turunu daha da ihtişamlı kılmak adına, ekibimiz uzmanlığı ve kaliteli hizmet anlayışıyla, tüm detayları sizler için sunmaktadır. Yemekli veya yemeksiz, gündüz veya akşam gerçekleşecek organizasyonlarınız için, havai fişek gösterileri, konfeti şovları ve özel seçilmiş müzik listeleriyle unutulmaz bir gün geçirmeniz her şey düşünülmüştür.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz boğazda tekne kiralama hizmetimiz için 20 metrelik özel yatımız ile yaz kış hizmet sunmaktayız. Dilerseniz sadece yat kiralama hizmetimizden faydalanarak, yemek, süsleme gibi organizasyonlarınızı kendiniz de düzenleyebilirsiniz.

Saatlik Yat Kiralama Sadece Size Özeldir.

İstediğiniz zamana göre size özel istediğiniz  saatte yat kiralayabilir ve hoşca bir vakit geçirebilirsiniz. Boğaz turu eşliğinde, müstakbel eşinizle veya dostlarınızla sadece size özel bir organizasyonla taçlandıracağınız bu özel günü siz ve sevdiğiniz için çok daha anlamlı ve unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca kaliteli bir restoranın sunacağı lezzetleri, çok daha romantik bir ambiyans eşliğinde tadabilirsiniz. Tüm bu organizasyon süresince işinde uzman ekibimiz sizlere profesyonel destek sunacak ve evlilik teklifinizi unutulmaz bir anıya dönüşmesini sağlayacaklardır.