tekne kiralama

Tekne Kiralama Organizasyonu

Tekne Kiralama Organizasyonu

            Yaz aylarının gelmesi ile birlikte denizin tadını çıkarmak isteyen birçok kişi tekne kiralama imkanlarından yararlanıyorlar. Özellikle ülkemizin üç tarafının denizler ile çevrili olması ve bir iç denizimin olduğu düşünülürse yat kiralama faaliyetlerinin etkin olduğunu söylemek mümkün.

            Özellikle İstanbul boğazının eşsiz güzelliğinin tadını çıkarmak isteyenler tekne kiralama faaliyetler ile bu muhteşem zevke ortak oluyorlar. Boyut ve abat olarak farklı özelliklerde olan birçok yat ve tekne ilgisi olanların hizmetine sunuluyor.

Yat kiralama işlemleri için internet sitemizi incelenerek kişi sayısı ve büyüklüğüne göre yat kiralama imkanlarından yararlanmak mümkün oluyor. Aynı zamanda internet sitemizde kiralanacak olan gün ve gün sayısı belirtilerek bu konuda rezervasyon yapılabiliyor.

Tekne kiralama yat kiralama
Tekne Kirlama Yat kiralama organizasyonu Lükx yat fiyatları

 Yat Kiralama ile Yararlanılan Hizmetler

            Yat kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyenler kiralama işlemleri bittikten sonra yat turuna konusunda uzman kaptanlar ile başlıyorlar. Özellikle boğaz yat kiralama hizmetlerinde boğaz turu ve adalara yapılacak olan ziyaretler ile yat hizmetleri oldukça keyifli bir hale geliyor.

            Özellikle İstanbul adalar ve boğaz çevresinde yapılan yat etkinlikleri yat kiralayan kişilerce oldukça ilgi ile karşılanıyor. Birçok sayıya hitap eden yatlar ilgililerin hizmetine sunuluyor.

             Yat içerisinde kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler sunuluyor. Yiyecek içecek ve eğlence konularında tam donanımlı olan yatlar, güzel bir gün geçirmek isteyen kişiler için oldukça ideal bir yapıda hizmet sunuyor.

 Yat Kiralama Fiyatları

            Yat kiralama fiyatları her keseye uygun bir şekilde sunuluyor. Yat haricinde tekne ile bu keyfi yaşamak isteyenler tekne kiralama hizmetlerinde de yararlanabiliyorlar. Yat kiralama bedelleri yatın büyüklüğü, kapasitesi, yat hizmeti esnasında sunulacak hizmetlerin durumuna göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle yat kiralama bedelleri hakkında yatların özelliklerine göre daha sağlıklı ve detaylı bilgiler elde edilebiliyor.

            Yat kiralama konusunda özellikle İstanbul boğaz bölgesi en ideal yerlerden birisi olarak biliniyor. Karadeniz ve Marmara’yı kapsayan bir özelliği olan boğaz bölgesinde gidilebilecek birçok yerin mümkün olması nedeni ile yat kiralama konusunda da oldukça ideal bölgelerden birisi olarak görülüyor.

            Yatların içerisinde yeterli sayıda can kurtaran simiti, can kurtaran ekipleri de yer alıyor. Aynı zamanda sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri de yat kapsamında sunulan bir diğer hizmetler olarak veriliyor. Tüm bunların yanı sıra animasyon ekipleri aracılığı ile müzik ve dans gösterileri de talep edilmesi halinde hizmet detayları arasında verilen hizmetlerdendir.

 Yat ve Teknelerin Özellikleri

            Kiralık olarak sunulan yat ve teknelerin periyodik bakımları sürekli yapılarak sağlıklı bir şekilde yararlanılmalarına olanak sağlanıyor. Hijyenik açıdan herhangi bir sorun oluşturmayan sürekli bakım ve temizlikleri yapılan yat ve tekneler balık tutkunu olanlara da hitap eden bir hizmet anlayışı ile sunuluyor. Yat ve tekne kiralama hizmetlerinden yararlananlar ülkemizin güzel coğrafyasını da yakından görerek eşsiz bir anı ile tatillerini tamamlayabiliyorlar.

Tekne Kiralama İstanbul

Teknelerimizde her yaştan misafirlerimizin memnuniyetle karşılanmasına rağmen, pratikte çocukların yüzebilmeleri ve yatların etrafında gezinmek, hareketli patlamalar ve halatlar, kaygan yüzeyler, biniş ve kıyıdan yatlara geçme gibi ek hususlar dikkate alınmaktadır. Riskler açıkça görülebilir ve gemide özellikle yüzme yapanlar için olmayan çocuklar için ek önlemler alınmalıdır.

Tekne Turu

Gemideki tüm çocuklar için yanınıza iyi takılmış çocukların can yeleği ve bağlama sistemli koşum takımı getirmenizi öneririz. Temmuz ve Ağustos aylarında hava sıcak olduğundan, can yeleği giymek aşırı ısınmaya ve çocukların rahatsız olmasına neden olabilir. Tekne turu Şişme can yelekleri, çocuklar için daha uygun bir seçenek olan bağlama ipi ile. Ayrıca, yatın etrafında dolanan ağların kullanılmasını tavsiye ediyoruz ve bunu rezervasyon sırasında organize edebiliriz. 

Bağlama şamandıraları inziva ve mahremiyet sunar. Marinalar , kıyıdaki güç ve yat için tatlı su yedeklerinin yanı sıra kafe, restoran, duş ve tuvalet olanaklarına sahiptir. Deneyimlerimize göre, her iki seçeneğin bir karışımı, çoğu grup için hafta boyunca en iyi dengeyi sağlar. Tekne turu Marinalardan ve şehirlerden biraz uzakta olan yerlerde aşırı geceleme genellikle daha hesaplıdır. * Lütfen dikkat: Demirleme şamandırası ve marinaların tahminidir ve 40 ft’lik bir yat için geçerlidir. Tekne turu Geminizin büyüklüğü ve tarihi, demirleme şamandıralarının ve marinaların fiyatını etkileyebilir.

You may also like

Leave a reply