yüzme turu yavuz sultan selim köprüsü altında yüzme turu organizasyonu

Yüzme Turu Organizasyonu

Yüzme Turu Organizasyonu

           Yüzme turu istanbul . Deniz manzaralı bir mekanda kahvaltının insana verdiği ferahlığı kabul etmek gerekir. Deniz havasının iştah açtığı ve iyot kokusunun insanı dinç tuttuğu da söylentiler arasındadır. Peki, denizin ortasında bir kahvaltı organizasyonu yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise sizi harika bir organizasyona davet ediyoruz.

            Hareket eden tekne içerisinde, aradığınız geleneksel lezzetteki kahvaltılıklar eşliğinde, sevdikleriniz ile birlikte muhteşem dakikalara hazır olun. Bir kahvaltı organizasyonunun ortalama iki saat sürdüğünü var sayarsak bu süre içerisinde hem kahvaltı keyfi yaparken hem de boğaz turunun tadını çıkartabilirsiniz. Diğer organizasyonlarımız arasında bulunan teknede yüzme turu denenmesi gereken maceralar arasındadır.

yüzme turu

 Kahvaltı Günün En Önemli Öğünü

            Yapacağınız organizasyonun planı tamamen size ait olacaktır. Mevsim fark etmeksizin, gerekli iklimlendirme ekipmanlarımız ile konforu yaşayacaksınız. Kahvaltının günün en önemli öğünü olduğunu göz önünde bulundurulduğunda verdiği pozitifliğin organizasyonunun ihtişamı ile birleştiğinde ortaya çıkan sinerji ihtiyacınız olan hayat enerjisini yenilediğini göreceksiniz. Kahvaltının yanı sıra yüzme turu organizasyonlarımızı da inceleyebilirsiniz.

 Organizasyon İçeriği ve Planı

            Standart olarak kahvaltı servisinin, çay ve kahve ile servis edildiği sunumumuzda, farklı seçecekler de talep edebilirsiniz. Konusunda uzman olan aşçılarımızın maharetli ellerinden çıkacak kahvaltı menüleri ile güne zinde başlayacaksınız.

            Oluşturulan uygun iklim alanı ile yaz ya da kış fark etmeksizin, boğazın meşhur atmosferini tadabileceksiniz. Organizasyonun müziksiz olmayacağını biliyoruz. Bu yüzden istediğini müziklerin çalınabilmesi için merkezi ses sistemimiz emrinize amade olacaktır.

            Kahvaltı saat aralığı ve tarihi belirlendikten sonra uygun rota oluşturularak organizasyonunuzu planlıyoruz. Uğranacak marina ve liman ücretleri fiyatlara dahil olmayacak, ekstra bütçelendirilecektir. Ayrıca tekne etkinlikleri arasında bulunan ve yüzme turu kategorisinde bulunan teknede yüzme turu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 Misafiriniz, Misafirimizdir

            Gelecek olan konuklarınızın özel olduğunu biliyoruz; bu yüzden gereken önemi veriyoruz. Teknemize biniş itibari ile gelen her konuk ile sıcak temas kurarak oturacakları yere eşlik ediyoruz. Deneyimli personelimiz tarafından, son ana kadar titizlikle gösterilen ekip çalışmasını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

yüzme turu teknede yüzme turu

            Herkes yerlerine yerleştiğinde ekip üyemiz, kaptana işaret vererek gerekli kalkış işlemlerini başlatıyor, demir alarak boğazın harika atmosferinde geziye çıkıyoruz. Bu sırada çay ve kahve ikramlarımız ile kahvaltı servisine başlıyoruz. Menümüzdeki yiyecekleri, ayrıca menü sayfamızda inceleyebilirsiniz. Uzman mutfak şeflerimizin hazırladığı leziz kahvaltılıkların tadını çıkartırken bir yandan da boğazın manzarasına kapılıyoruz.

            Sevdiklerimiz ile müziğin ritmine kendimizi bırakıp bir yandan da geçirilen muhteşem dakikaları belgeleyen fotoğraflar çekiliyoruz. Bir ömür boyu unutulmayacak dakikalar ve arkadaşlarınızda geçirilen samimi saatlerin sonunda misafirlerimizi aldığımız yere bırakıyoruz. Bir sonraki tekne turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

yüzme turu yüzme turu fiyatları
Yüzme Turu Karar Vermeden Gelin Görüşelim 

           İstanbul’ un farklı yerlerinde kahvaltı ederek güzel dakikalar geçirmişsinizdir. Boğazda yüzme turu Tüm deneyimlerinizi bir kenara koyup harika dakikaları sevdiklerinizle geçirmek üzere sizleri teknelerimizi görmeye ve bir çay, kahve içmeye ofisimize bekliyoruz.

           Organizasyonlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgiler alıp, tekneleri yerinde incelemek, geçirilecek rüya gibi dakikaların ön hazırlığı olacaktır. Yüzme turu istanbul Geçmiş organizasyonların video ve resimleri ile kararınızın şekillendiğini ve isteğinizin katlandığını göreceksiniz. Karar vermeden önce tüm planı yerinde görmenizi tavsiye ediyoruz.

Yüzme turu istanbul

Sezonda her pazar münferit katılımlı yüzme turu. 10.00 ile 18.00 arasında düzenlenen yüzme turlarımız Avrupa ve Anadolu yakası kalkışlı olup sabahleyin açık büfe kahvaltı mevcuttur, öğlen yemeği ve tur bitiminde dönüş yolunda yorgunluk çayı ikramımız vardır. Havanın durumuna göre Poyrazköy Bölgesi veya Adalar Bölgesine tur düzenlenmektedir. İsterseniz 1 kişi isterseniz grup halinde yüzme turumuza katılabilirsiniz.

Boğazda yüzme turu

Boğazda Yüzme Turu sırasında, müsait bir koyda demirlenerek takriben 4 saat yüzmeniz için imkan sunulmaktadır. Denize tekneden girilip çıkılırken herhangi bir surette karaya yanaşmamız yoktur.

Misafirlerimizi aldıktan sonra tekne ilerledikçe Saraylar, Yalılar, Tarihi binalar görülüyor. Rezervasyon yaptıran müşterilerimiz Kalkış saatinden 15 dakika önce iskelede hazır bulunmaları gerekmektedir.

Rehber/Kaptan, hava, deniz, sosyal, doğal, zamanlama vb. nedenlerle rota ve programda değişiklik yapabilir.

Teknede yüzme turu

boğazda yüzme turu Sezonda Her Pazar düzenlenmektedir.

Teknede yüzme turu 8 saatlik Boğaz turu ile kahvaltı, öğle yemeği ve 5 çayı dahildir.

Yüzme turu fiyatları

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon esnasında çocuk sayısı bildirilmelidir. yüzme turu fiyatları .

0-6 yaş 1 çocuk ücretsizdir. Yüzme turu fiyatları diğer çocuklar için kupon alınmalıdır. Çocuk sayısının bildirilmesi mecburidir.

Tüm yolcuların kalkış saatinden 10 dakika önce iskelede hazır bulunmaları gerekmektedir. Yüzme turu istanbul

Kalkış noktalarında araçlarınızı ISPARK noktalarına park edebilirsiniz.

Yüzme turu fiyatları dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır.

Teknemizde DENİZE İNİŞ MERDİVENİ, YÜZME PLATFORMU mevcuttur.

You may also like

Leave a reply