Teknede Akşam Yemeği Organizasyonu

Evliliklerde çiftler, bir süre sonra ilişkilerinin monotonlaştığından şikâyet ederler. Tabiri caizse cicim ayları bittikten sonra çiftler hayat mücadelesinden neredeyse birbirlerini unuturlar. Bunun sonucu olarak da romantizm giderek ölür.

Ancak, romantizmi yeniden canlandırmak ve monoton bir hal alan ilişkilerin tekrar alevlenmesi için çiftler değişik organizasyonlar yapabilirler. Mum ışığında baş başa bir akşam yemeği eski heyecanı yeniden canlandırabilir. Özellikle İstanbul, akşam yemeği yemek için dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

Hatta bir de o muhteşem boğazın serin sularında, aşk kokan bir meltem esintisi ile Kız kulesi ya da daha farklı bir manzara eşliğinde baş başa romantik boğazda akşam yemeği duyguları yeniden canlandıracak ve çiftlere ilk günkü heyecanı yaşatacaktır.

Bunun çok uzak bir hayal olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, sizin uzak dediğiniz bu hayalinizi firmamız gerçeğe dönüştürüyor. Firmamız, yılların tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile lüks teknemizde romantik bir gece geçirmeniz için tüm imkânlarını seferber ediyor.

Peki, Ama Nasıl?

Bireysel olarak romantik bir akşam yemeği ya da kurumsal olarak iş yemekleri, bayi toplantıları, şirket toplantıları gibi organizasyonlarınızı kapalı mekânlarda bir akşam yemeği yemek yerine, eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yapmak istemez misiniz?

Boğazda tekne kiralayarak teknede akşam yemeği vermeyi düşünürseniz, gelin biz sizin için bu işi profesyonel bir ekip ile organize edelim. Organizasyonlarımız yaz kış 12 ay boyunca kesintisiz devam etmektedir. Organizasyonlarımızda kaliteli ve zengin içeriğe sahip yemek menüsü, alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimiz mevcuttur.

Yatta akşam yemeği organizasyonlarımız tamamen gruplara özeldir. Münferit katılımlı turlarımız yoktur. Akşam yemeği organizasyonlarımız en az 2 saat olacak şekilde yapılmaktadır.

Yatta Akşam Yemeği Hizmetlerimiz

Teknede verebileceğiniz akşam yemekli davetler genellikle, iş yemeği, düğün, nişan, nikâh sonrası yemek gibi davetler ile yıldönümü, doğum günü, mezuniyet, yılbaşı ve fasıl gibi kutlama ve eğlence organizasyonlarıdır.

Bunların yanı sıra sevgiliniz ya da eşinizle baş başa organize etmek istediğiniz romantik akşam yemeği organizasyonları için de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şirketimizden akşam yemeği menüsü alabileceğiniz gibi isterseniz yiyeceklerinizi yanınızda getirerek boş olarak tekneyi kiralayabilirsiniz. Akşam yemeği menülerimiz, balık, ızgara et ve tavuk menülerinden oluşmaktadır.

Ayrıca, ara sıcaklar, mevsim salatası ve alkollü veya alkolsüz içecekler akşam yemeklerimize dâhildir. Yemek boyunca müzik sisteminden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. İsterseniz bizim seçtiğimiz şarkıları, isterseniz getireceğiniz CD ya da USB belleklerden dinleyebilirsiniz.

Canlı müzik isterseniz bunun için ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Masa ve sandalyelerimiz ücretsiz olarak standart giydirmelerle süslenmektedir. Teknenin iç ve dış bölümümün süslenmesini isterseniz ek ücret karşılığı bunu sizin için yapabiliriz.

Rezervasyon Detayları

Teknede akşam yemeği organizasyonu için tüm detaylarda anlaşıldıktan sonra, rezervasyon yapılması gerekir. Bunun için ücretin en az yarısı kaparo olarak alınmaktadır. Ödemelerde kredi kartı kullanılmamaktadır. Ödemeler peşin ya da EFT yolu ile banka hesabımıza yapılabilir.

Özellikle yaz aylarında yoğunluk daha fazla olduğu için organizasyondan birkaç gün öncesi rezervasyon yaptırmanız faydalı olacaktır. İsterseniz ek ücret ödeyerek fasıl ekibini sizin için biz ayarlarız. Ancak, siz dışarıdan fasıl ekibi getirmek isterseniz bunun için de hiçbir engel bulunmamaktadır. İsterseniz teknemizi sadece akşam yemeği için kiralayabilirsiniz.

Ek olarak ücret ödemek istemiyorsanız, fotoğrafçınızı, fasıl ekibinizi kendiniz getirebilir. Hatta teknenin süslemesini bile kendiniz yapabilirsiniz. Firmamız, yemekli, yemeksiz tüm organizasyonlar ile hizmetinizdedir.

 

Detaylar hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle mutlaka iletişime geçin. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.