bogaz turu fiyatlari

Boğaz Turu Organizasyonu

Bogaz Turu Fiyatlari

Boğaz’ın tüm ihtişamını, gece şehrin ışıklarıyla görmek isteyenler. Deniz üzerinde gerçekleşen turları tercih ediyor. İstanbul’u gezmeye gelenler ve ezelden beri İstanbul’da yaşayanlar. Farklı bir deneyime sahip olmanız İstanbul bogaz turu fiyatlari ile gerçek oluyor. Rutin iş yaşamından uzaklaşarak, boğaz manzarasının keyfini çıkarmak isteyenler. Mehtap turları sayesinde lüksün keyfine ulaşılabilir fiyatlarla sahip oluyor.

 Denizde Tüm Şehri Dolaşın

            Hem gündüz hem de akşam saatlerinde çıkabileceğiniz turlar sayesinde şehrin tüm güzelliklerini tek bir noktadan deneyimleyebilirsiniz. Trafik sorunu olmadan, bir yandan denizin sesini dinleyerek mest olacağınız turlar, dinginlik, huzur ve mutluluk katıyor. Bogaz turu fiyatlari yapmak için kalabalık bir grup olmanız gerekmez.

            Doğum günü, evlilik teklifi, yıl dönümü hediyesi veya bir arkadaşınızla güzel vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz turlar, şehrin tüm güzelliğini gözler önüne seriyor. Yatta boğaz turu pahalı bir aktivite olarak algılansa da bu olumsuz algının altında uygun fiyatlar yatıyor.

            Ulaşılabilir fiyatlarla paha biçilemeyen keyif veren Eminönü boğaz turu tercihinde opsiyonlu seçenekleri tercih edebilirsiniz. Teknenin büyüklüğü, turun süresi, katılacak kişi sayısı gibi farklı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilen fiyatlarla bütçenize en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Teknede boğaz turu yapmak isteyenlerin ödeyecekleri meblağdan çok daha efektif bir haz alacaklarını vaat eden turlar sayesinde en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek sizin elinizde.

bogaz turu fiyatlari

 İstanbul’a Bir de Denizden Bakın

            Turlar sayesinde İstanbul’u denizden seyretme keyfi yaşayacağınız organizasyonda vaktinizi değerlendirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Boğaz turu İstanbul sunduğu farklı seçenekler sayesinde eğlenceli dakikalara sahne olacaktır.

             Yemekli veya yemeksiz olarak tercih edebileceğiniz turlarda, yemeğin içeriğine de müdahale edebilirsiniz. En taze et ve sebze ürünlerini sizler için sunan tur firmaları yemekli boğaz turu tercih edenlere özel aşçılar eşliğinde yemek ziyafeti de yaşatıyor. Talebinize göre farklı masa süslemelerine de olanak tanıyan turlarda lokasyon da seçebilirsiniz.

            Yat, tekne ve daha büyük deniz araçlarını seçebileceğiniz turlar sayesinde bebek boğaz turu ve diğer semtleri belirleyebilirsiniz. Sevgilinize evlilik teklifi etmeyi düşünüyorsanız bir branda veya ışıklı kutular sayesinde belirleyeceğiniz lokasyonda farklı bir hazırlık da yapabilirsiniz.

            Tur şirketine gitmek istediğiniz noktayı belirtmeniz yeterlidir. Böylelikle Ortaköy boğaz turu gibi tek bir noktaya yatla ulaşımı sağlayarak sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz hazırlamanız mümkündür.

 Ulaşılabilir Fiyatlarla Paha Biçilemez Mutluluk

            Ulaşılabilir fiyatlarla bugüne dek ulaşılmayan mutlulukların adresi olan boğaz turları fiyat bakımından da caziptir. Boğaz gezisi fiyatları ulaşılabilir kılan donatılar mevcuttur. Kişisel tercihinize göre fiyatlandırmalar değişkenlik göstereceği gibi tur konseptini bütçenize göre belirleyebilirsiniz. bogaz turu fiyatlari.

           Beşiktaş boğaz gezisi ve diğer semtlerde dilediğiniz gibi şehrin büyüsüne kapılacaksınız. Boğazda yemekli tur Tur konseptiyle siz ve sevdiklerinizin gecesine anlam katabilir ve özel kılabilirsiniz. Tüm organizasyonların ve diğer ayrıntıların düşünüldüğü tur şirketinde, her şey özel hazırlanır. Size sadece anın tadını çıkarmak kalır. bogaz turu fiyatlari

Boğaz Yat Turu Fiyatları

Boğaz turu yaparken hizmetlerimiz ile çok güzel ve eğlenceli anlar geçireceksiniz. Hizmetin ve dünyanın eşsiz manzaralarından biri olan boğazın keyfini çıkarın. Hem tarihi hem doğayı hemde lüksü bir arada yaşayacaksınız. Bogaz Turu Fiyatlari .

Boğaz tekne turu nereden kalkıyor

Dünyanın en büyük şehir ve metropollerini mükemmelleştiren ortak bir özellikleri vardır: Şehri ortasından bölen su geçitleri… Şehri bambaşka bir havaya büründüren bu su geçitlerinden sadece bir teki hariç, hepsi nehirdir, yani tatlı su. Dünyada, içinden deniz geçen tek bir. boğaz tekne turu nereden kalkıyor .


İstanbul’un o kendine has havası ve atmosferinin oluşmasında, tarihi ve kültürel mirası yanında, doğal güzelliklerinin de etkisi büyük.boğaz yat turu fiyatları Her iki kıtayı birbirinden ayıran/birbiriyle birleştiren özelliği ile jeopolitik anlamda da büyük öneme sahip olan Boğaz, irili ufaklı girinti çıkıntılarıyla, her daim masmavi suyuyla İstanbul’un vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Yüzyıllardır ekonomik ve jeopolitik bağlamda büyük bir önemi olan İstanbul Boğazı, kıyısı olan ülkeleri açık denizlere bağlayan tek deniz yolu olması sebebiyle birçok ülke tarafından kontrol altına alınmak istendi. Deniz ulaşımında uluslararası kullanımı ise 20 Temmuz 1936’da imzalanan Montrö Boğazlar Sözleşmesi ile düzenlendi. boğazda yemekli tekne turu .

Titanları devirerek tanrıların tanrısı unvanını ele geçiren ZeusHera ile evli olmasına rağmen kadınlara karşı zaafıyla tanınır. Zeus, Hera’nın gazabından korksa da her fırsatta karısını aldatmanın yollarını arar. Kocasının bu huyundan haberdar olan Hera ise, onu çok kıskanır ve zaman zaman acımasız yöntemlerle intikam almaya çalışır.

You may also like

Leave a reply