Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Eşiniz veya sevgilinizle, senenin bir tek günü, boğazın muhteşem manzarası eşliğinde romantik dakikalar geçirerek doğum günü kutlamak istemez misiniz? Çoğunuzun böyle bir teklife evet dediğinizi duyar gibiyiz. Firma olarak size bu muhteşem teknede doğum günü partisi organizasyonunu hazırlamaktan mutluluk duyarız.

Gece ya da gündüz siz ne zaman isterseniz muhteşem aktiviteler ve organizasyonlarla bu mutlu anınızı unutulmaz bir anıya çeviriyoruz. Yatta doğum günü organizasyonları veya romantik akşam yemeği eşliğinde alışıla gelmiş doğum günü organizasyonlarından daha ilgi çekici, daha şık ve gösterişlidir.

Ayrıca, boğaz manzarası eşliğinde yapılan bu kutlama hem sizin, hem de davetlilerinizin keyifli anlar yaşamasına neden olacaktır. 20 metrelik teknemizde doğum gününe özel standart masa süslemelerimiz ücretsizdir. Eğer siz farlı formatta masa süslemesi isterseniz, ücretli süsleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Farklı Bir Kutlama Teknede Doğum Günü

Eşinize, sevdiğinize ya da arkadaşlarınızdan birine sürpriz bir doğum günü yapmak istiyorsunuz ve aklınızda birçok değişik doğum günü sürprizleri var. Bunların içinden en ilgincini seçmek istiyor ama karar veremiyorsanız bizim size sunacağımız tekne kiralama hizmetiyle lüks yatlarda doğum günü organizasyonumuzu değerlendirebilirsiniz.

Teknede, boğaz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle geçireceğiniz birkaç saat bütün bir yılınızın iyi geçmesini sağlayabilir. İlginç doğum günü fikirleri arasında yer alan teknede doğum günü organizasyonu süresince boğazda gezilecek olan yerler turun süresine göre belirlenir.

Tam bir boğaz turu için 4 saatlik bir organizasyon gereklidir. Tur süresince boğazın dışına çıkılmaz ve yemekli organizasyonlarda genellikle dalga almadığı için Beykoz Koyu’nda mola verilir.

Yatta Doğum Günü Hizmetlerimiz

Yatta doğum günü organizasyonu yapmaya karar verdiğinizde öncelikle iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek randevu almalısınız. Randevu alırken davetli sayısını bildirirseniz, hazırlıklarımızı da ona göre yapabiliriz. İkramlıklarımız dışarıdan getirilebileceği gibi bu hazırlıklar teknemizin mutfağında da yapılabilmektedir.

Yatta bulunan personelimiz organizasyonun başından sonuna kadar her türlü ikramı sağlıklı bir şekilde yapabilmek ve organizasyonun sorunsuz bir şekilde tamamlanması için azami çaba sarf edeceklerdir. Hazırlayacağımız etkinlik programı sizin beklentilerinize göre yapılmaktadır.

Pastanın kesilmesi, ikramlıkların servisi, canlı müzik uygulaması ya da CD müzik yayını, havai fişek gösterisi ve volkan gösterileri yapılmaktadır. Sizin isteklerinizi yerine getirmek için lazerli ışık gösterileri ve çeşitli animasyonlar da bu sürpriz doğum günü organizasyonu çerçevesinde sizin ve davetlilerinizin keyifli anlar geçirmesi için uygulanmaktadır.

Yazın klimalı ve kışın ısıtma sistemli teknemiz sayesinde, bu tür organizasyonlarımızı 12 ay boyunca aralıksız olarak sunmaktayız. Organizasyon süresi en az iki saat olmalıdır. Bu süre sizin isteğinize göre uzatılabilir.

Doğum Günü Organizasyonu Bizim İşimiz

İster sevdiklerinize sürpriz doğum günü, isterseniz sevgiliye doğum günü kutlaması organize edin. Bu işi profesyonel olarak yapan şirketimiz, sizlere ve sevdiklerinize unutamayacakları, alışılmadık bir organizasyon planlamaktadır.

Boğaz Köprüsü altında renkli dev yazılar ve animasyonlar eşliğinde lazer gösterilerimiz ile en güzel doğum günü sürprizleri sizleri beklemektedir. Önceden tarafınızdan hazırlanan doğum günü mesajınız, lazer ile boğaz köprüsünün altına yansıtacak ve sevdiklerinize duygu dolu anlar yaşatacağız.

Doğum günü partilerinin olmazsa olmazlarından olan renk renk uçan balonlar, kalpli, harfli ve folyo balonlarla, balon süsleme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Pastanın kesildiği o muhteşem anı havai fişek atışları ile muhteşem bir şölene dönüştüreceğiz.

İsterseniz kendi fotoğraf çekiminizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz ek ücret ile satın alacağınız video ve fotoğraf çekimi sayesinde doğum gününüzü ölümsüzleştirebiliriz.

Organizasyonun başından sonuna kadar ekibimiz her anın video ve fotoğraflarını çekerek, organizasyon bitiminde CD ile tarafınıza teslim edilir.