Teknede Düğün Organizasyonu

Teknede Düğün Organizasyonu

Teknede düğün organizasyonlarına talep her geçen gün artmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri, kapalı mekânların dudak uçuklatan fiyatlarından daha uygun olan teknede düğün organizasyonlarıdır.

Ayrıca kapalı mekânlardaki tekdüzelik yerine, boğaz turu yaparken değişik manzaralarda fotoğraf çekilme imkânı bulunmaktadır. Teknemizin hem kapalı hem de açık alanı bulunmaktadır. Organizasyon gününde yağmur yağsa bile kapalı alanımızda herhangi bir aksilik yaşamadan eğlencenize devam edebilirsiniz.

Yılın her günü, istenilen saatte rezervasyonunuzu yaptırırsanız muhteşem deniz manzaralı teknede düğün organizasyonumuzdan yararlanabilirsiniz. Nikâh günü imzalar atıldıktan sonra isterseniz eşinizle romantik bir ortam ya da eşiniz aileniz ve dostlarınızla birlikte bir düğün organizasyonu planlayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.

Eğer isterseniz nikâh memurunu teknemize davet ederek dost ve akrabalarınızın nikâh töreninize şahitlik yapmasını sağlayabilirsiniz. Tabii ki nikâhtan sonra muhteşem deniz manzaralı bir eğlence sizleri bekliyor. Teknede düğün fiyatları dış mekân düğün fiyatlarına göre çok daha uygun ve bir o kadar da eğlencelidir.

İstanbul Boğazında Teknede Düğün Organizasyonu

Düğün Saatini Nasıl Organize Edeceksiniz?

Boğazda düğün organizasyonunun saatini siz belirleyeceksiniz. Özellikle düğün organizasyonları öğlen, akşam ya da gece saatlerinde planlanmalıdır. Organizasyonumuzu yemeli-yemeksiz, alkollü ya da alkolsüz olarak organize edebileceğimiz gibi isterseniz sadece alkollü kokteyl şeklinde de planlayabiliriz. Bu tamamen sizin belirleyeceğiniz bir durumdur.

Firmamız teknede düğün kampanya seçenekleri ile sizlere inanılmaz bir gece yaşatırken, her iki kıtanın şahitliğinde dünya evine girmenize olanak sağlıyor. Teknemizin masa düzeninden, süslemelerine kadar geceye en uygun şekilde hazırlanması bizim işimizdir.

Gecenin başlangıcından sonuna kadar profesyonel ekibimizle davetlilerinizin rahat etmesi ve eğlenmesi için her türlü detayı düşünmekteyiz. Organizasyonu planlarken, sizin istekleriniz doğrultusunda birlikte karar vereceğimiz zengin menü içerikleri ve ortama en uygun süsleme tercihlerine karar vererek bu muhteşem organizasyonun sizin için hayatınızın en muhteşem günü olmasını sağlayacağız.

Teknede düğün organizasyonlarımız en az 4 saat üzerinden gerçekleştirilmektedir. İsterseniz teknenin o günkü durumuna göre ekstra ücret ödeyerek süreyi uzatabilirsiniz. Birçok genç kızın hayali olan gemide düğün organizasyonunda, ses sisteminden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

İsterseniz ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve oryantal hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Teknemizi yemekli ya da yemeksiz olarak kiralayabilirsiniz. Her iki durumda da masa ve sandalyelerin giydirmeleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

Neden Tekneturum.com.tr

Bizler bu sektörde yılların deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas almış olan bir firmayız. Referanslarımız, düzenlediğimiz organizasyonlarda müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerdir.

Bu en özel gününüzde ayaklarınızı yerden kesecek olan organizasyonumuzda her türlü detay en ince ayrıntısına kadar tarafımızdan düşünülerek sizin için muhteşem bir gece planlamaktayız. Firmamız konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Yılın 12 ayı yaz-kış demeden istediğiniz her tarihte organizasyonlarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Merak etmeyin, kışın teknemizin ısıtma sistemi, yazın da klima sistemi sayesinde davetlileriniz rahat bir gece geçireceklerdir.  Özellikle yaz döneminde bireysel ve kurumsal organizasyonlarımızın yoğunluğu göz önüne alınarak rezervasyonlarınızı yaptırmak için aceleci davranmanızı öneririz.

Yatta düğün fiyatları için firmamızla internet üzerinden ya da telefon ile iletişime geçerek bu muhteşem deneyimi yaşayan şanslı çiftlerin arasında yerinizi almalısınız. Kişi sayısı ve bütçenize en uygun organizasyonu yapabiliriz.

 

Hatta her türlü ekstra taleplerinize sınır tanımadan cevap verebilmekteyiz. Teknede düğün organizasyonunun diğer avantajları için bizimle iletişime geçebilir ve bu organizasyonlara katılarak bunu canlı olarak yaşayabilirsiniz. Yemekli organizasyonlarda menülerimizden de biraz bahsedelim. Izgara et, ızgara tavuk ya da ızgara balık menüleri, mevsim salatası, kokteyl havuç, salatalık, cips, alkollü ya da alkolsüz içecekler menü seçeneklerimiz arasındadır. Menü detaylarını sitemizin menüler bölümünden inceleyebilirsiniz.