Teknede Kahvaltı Organizasyonu

Boğazda Kahvaltı Mekanları Arıyorsanız ?

Sevdiğiniz kişi ile baş başa, arkadaş grubu ya da çalışma arkadaşlarınız ile boğaz manzarasını lüks bir teknede kahvaltı yaparak izlemek istemez misiniz? İstanbul’un eşsiz görsel şölenine tanıklık ederken aynı zamanda zengin içerikli kahvaltı menüsünden tadabilirsiniz.

 

Bireysel olarak teknede kahvaltı organizasyonumuz olduğu gibi, kalabalık bir misafir grubuyla katılım yapacağınız kahvaltı organizasyonumuz da vardır. Güne zinde olarak başlayabileceğiniz kahvaltı turlarımızın süresi genellikle minimum 2 saat üzerinden gerçekleşmektedir ve sizin istediğiniz saatte başlayabiliriz.

lüks tekneler ile boğaz turu organizasyonu

Teknemiz yazın klimalı ve kışın ısıtma sistemli olarak hizmet verdiğinden yılın 12 ayı teknede kahvaltı fırsatları bulunmaktadır. Kahvaltı turlarımız, herhangi özel bir nedene dayalı olmaksızın yapılabileceği gibi doğum günü, evlilik yıldönümüiş yemeği ya da evlilik teklifi gibi özel günlerde ve kutlamalarda yapılabilmektedir.

Dünyada bir benzeri daha olmayan eşsiz güzellikteki İstanbul Boğazı’nda, güneş size gülümserken muhteşem kahvaltı menümüz ve içinizi ısıtacak sıcacık bir çay ile günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak güne yüksek enerji ve moral depolayarak başlayacaksınız.

Bu muhteşem kahvaltı organizasyonunda bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Kahvaltı Organizasyonu Hizmetlerimiz

Kahvaltı organizasyonlarımızda kahvaltı menünüzü bizden talep edebileceğiniz gibi,  bizden sadece boş olarak tekne kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu durumda kahvaltılıklarınızı kendiniz getireceğiniz için, biz size servis ve kahvaltı sonrası tekne ve mutfak ekipmanlarının temizliği için garson hizmeti önermekteyiz.

Firmamızın usta aşçılarının hazırlamış olduğu kaliteli ve zengin içerikli kahvaltı menümüzde, beş çeşit reçel, siyah zeytin, yeşil zeytin, bal, kaymak, sigara böreği, tulum peyniri, köy peyniri, tahin, pekmez, domates, salatalık gibi kahvaltılıklar bulunmaktadır.

Çay ve kahve seçeneklerimiz sınırsızdır. Boğazda kahvaltı keyfinizi isterseniz ses sistemimizi kullanarak müzik eşliğinde yapabilirsiniz. Bunun için sizden herhangi ekstra ücret talep etmeyeceğiz. Kahvaltı turlarımızın başlangıç be bitiş noktaları genellikle teknenin bağlı olduğu sahillerden yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra, ücrete tabi marina ve iskele gibi yerlerin kullanılmasını talep ederseniz buraların ücretini siz ödemekle yükümlüsünüz. Boğaz turu eşliğinde kahvaltı turlarımızdan yararlanmak için kahvaltıyı planladığınız tarih ve saati belirterek firmamızdan rezerve yaptırmanız gerekmektedir.

Müsaitlik durumuna göre kaparo ödeyerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ödemelerinizi nakit ya da banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Neden Biz?

Teknede kahvaltı organizasyonları için çeşitli firmalar bulunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı, zengin ve kaliteli kahvaltı menüsü, konusunda uzman aşçıları ve deneyimli personelleriyle birçok firmanın arasından sıyrılarak sektörde en önde yer almayı amaçlamıştır.

Sevdiklerinizle, muhteşem boğaz manzarası eşliğinde Eminönü kahvaltı mekânları arasından geçerek güne muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz.

Siz rezervasyonunuzu yaptırdığınız andan itibaren, sizi ve misafirlerinizi ağırlamak için tüm ekibimizle yoğun bir mesai harcamaktayız. Sizin için hazırlayacağımız kahvaltı organizasyonu, Beşiktaş kahvaltı mekânları ve Etiler kahvaltı mekânları tarafından hazırlanan kahvaltı menüleri kadar zengin bir menüye sahip olmakla beraber, boğazı dışarıdan seyretmek yerine, boğazın o muhteşem güzelliği içinde, yüzünüze vuran tatlı bir meltem esintisi eşliğinde sevdiklerinizle beraber güne güzel bir başlangıç yapma imkânı sunmaktayız.

İstanbul’un en güzel kahvaltı mekânlarının bulunduğu Ortaköy kahvaltı mekânları ve Bebek kahvaltı mekânları sevdiklerinizle kahvaltı yapmak için ideal yerlerdir. Biz sizi daha farklı bir deneyime davet ediyoruz.

Boğazı bu kapalı mekânlardan seyrederek kahvaltı yapmak yerine, Boğazın içinden bu mekânları izleyerek kahvaltı yapma deneyimi sunuyoruz. Boğaz’da sıradan, basmakalıp kahvaltı mekânlarından sıkıldıysanız ve değişik bir deneyim yaşamak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız kahvaltı organizasyonumuzu alternatifleriniz arasında mutlaka değerlendirmelisiniz.

Bu muhteşem deneyimi yaşamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.