Teknede Mezuniyet Organizasyonu

Teknede Mezuniyet Organizasyonu

Yoğun ve stresli geçen eğitim ve öğretim yılının ardından öğrenciler eğlenmeyi sonuna kadar hak ediyor. Bunun için sizlere muhteşem boğaz manzarası eşliğinde teknede mezuniyet organizasyonu hizmeti sunuyoruz. Öğrencilerin ve öğretmenlerin bütün bir yılın stresini üzerlerinden atabilecekleri, özgürce ve doyasıya eğlenebilecekleri mezuniyet balosu kutlamalarını alışılmadık bir mekânda, lüks teknede kutlamaya davet ediyoruz. Mezuniyet balosu eğlencelerimiz isteğinize bağlı olarak alkollü, alkolsüz, yemekli, yemeksiz olarak ya da kokteyl tarzında düzenlenmektedir.  Yemeksiz olarak düzenleyeceğimiz organizasyonlara isterseniz dışarıdan kendi yiyeceklerinizi getirebilirsiniz. Mezuniyet pastasını bizden talep edebileceğiniz gibi isterseniz kendiniz de getirebilirsiniz. 20 metrelik teknemizle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın doyasıya eğlenmesi için fiyat konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra teknemizin bağlı olduğu marinada isteğinize göre teknemizi süsleme imkânı da sunmaktayız. Sizlerin, sevdiklerinizle geçirebileceğiniz ve bu geceyi her hatırladığınızda gözlerinizin dolmasına neden olacak muhteşem mezuniyet balosu eğlencesini, dünyanın en güzel yerlerinden biri olan İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde kutlama imkânı sunmaktayız. Eğer sizde bu mutlu günde yer almak istiyorsanız rezervasyonlarınızı aylar öncesinden yaptırmalısınız.

Sizin İçin Yapabileceklerimiz

Bu muhteşem geceyi bizimle beraber teknemizde geçirmek isteyenler, şık teknemizle boğazın eşsiz manzarası altında boğazda mezuniyet partisini, denizin serinliğini içinizde hissedeceksiniz. Bu muhteşem gecenin anılarınızda yer almasını istiyorsanız video ve fotoğraf çekmeyi unutmayın. İsterseniz bu hizmeti ek ücret karşılığında biz sizler için vermekteyiz. Bununla birlikte siz kendiniz de fotoğraf ve video çekimini organize edebilirsiniz. Eğlence olur da müzik olmaz mı? Teknemizde bulunan ücretsiz müzik sistemi sayesinde istediğiniz şarkıları dinleyerek geceyi coşkulu bir şekilde geçirebilirsiniz. İsterseniz yanınızda getireceğiniz CD ya da USB belleklerden de istediğiniz şarkıları çalma imkânına sahip olacaksınız. Canlı müzik isterseniz bunun için ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Teknemize anlaşmalı olduğumuz fasıl ekibini çağırıyoruz. Çalacakları hızlı şarkılarla gecenizi muhteşem bir eğlenceye çeviriyorlar. Yavaş parçalarla ise sizleri romantik bir ortama davet ediyorlar. Masa ve sandalyelerimiz standart giydirmelerle her daim hazırdır. İsteğinize göre süslemeleri sizler de yapabilirsiniz. Bu hizmetimiz ücretsizdir. Bu mutlu gecenizde teknenin içini ve dışını farklı şekilde süslemek isterseniz ekstra ödeme yaparak bunu da gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli turlarımızda yemek saati rüzgârsız olan Beykoz koyunda demirliyoruz. İstanbul mezuniyet balosunu teknede yapmak isteyenler için muhteşem bir boğaza ev sahipliği yapmaktadır. Tekneye biniş ve iniş yerleri sürekli kullanılan teknenin bağlı olduğu yerlerdir.  Bu güzergâh dışında kalan yerlerden hareket edilmesini isteyen müşteriler ekstra ücret ödemekle yükümlüdürler. Ayrıca, marina ya da ücretli yerlerin kullanılmasını talep ederseniz buraların ücretini de sizler karşılamaktasınız. Standart olarak mezuniyet partileri 4 saat sürmektedir. Süreyi uzatmak isterseniz teknenin müsaitlik durumuna göre ekstra ücretini ödeyerek bu süreyi uzatabilirsiniz. Kısacası yatta mezuniyet kutlamasını sizin istekleriniz doğrultusunda muhteşem bir eğlenceye dönüştürmek bizim işimiz.

Organizasyon İçin Sizin Yapacaklarınız

Mezuniyet eğlencesi için yılsonunda büyük yoğunluk yaşandığı için rezervasyonunuzu aylar öncesinden yaptırmalısınız. Rezervasyonunuzu yaptırırken tüm detayları konuşmalıyız. Detaylar konusunda anlaşmaya vardıktan sonra, biz sizin memnun olmanız için profesyonel ekibimiz ile her türlü detayı hesaplayarak organizasyonu hazırlamaktayız. Organizasyon süresince herhangi bir aksaklık yaşanmaması için tüm ekibimizle azami özen göstermekteyiz. Rezervasyon esnasında toplam ücretin yarısını kaparo olarak almaktayız. Ödemeler nakden ya da banka hesabımıza havale şeklinde olmalıdır. Kredi kartı ile ödeme kabul edemiyoruz. Organizasyon günü eğer tekneyi süsleme yapacaksanız, birkaç saat önceden gelerek teknenin bağlı olduğu yerde gerekli süsleme işlemlerini yapabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirmek istiyorsanız yine önceden getirerek, size vereceğimiz garson hizmeti eşliğinde servisinizi ayarlayabilirsiniz. Teknemiz demir aldıktan sonra bırakın biz sizin için çalışalım, siz de mezuniyet partisi organizasyonunun tadını çıkarın.