Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

<

Teknede Mezuniyet » Yatta Mezuniyet Organizasyonu » Tekneturum

Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet ; Bir kişinin hayatında unutamayacağı kutlamaların başında mezuniyet partisi gelmektedir. İlkokuldan ortaokula, liseden üniversiteye kadar her yaştan öğrenci birlikte geçirdiği yıllara ‘elveda’ demek için mezuniyet organizasyonlarına katılım gösterir.

Mezuniyetlerin kişinin hayatındaki yeri özeldir. Ancak sıradan olmayan ve alışagelmişin dışında konsept ve mekanlarda kutlanan mezuniyet etkinlikleri ise çok daha özeldir. Bunlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz teknede mezuniyet kutlamaktır.

Teknede Mezuniyet

Teknede ve Yatta Mezuniyet Organizasyonu

Tekne Konseptli Baloların Fiyatı

Mezuniyet gecesinde gökyüzü, deniz, boğaz manzarası ve serinlik özellikle yaz ayları için iyi bir fikir olacaktır. Son dönemlerin oldukça popüler alternatifleri arasında olan tekne konseptli eğlenceler, bu noktada oldukça revaçtadır. Dört duvar arasına sıkışıp kalmamak ve eşsiz boğaz turu eşliğinde eğlenmek daha cazip gelmektedir.

Hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin unutamayacağı bir mezuniyet balosu etkinliği organize etmek için mekan konusunda en cazip alternatiflerden bir tanesi teknedir. Peki, özel teknelerde mezuniyet eğlencesi organizasyonu için ne kadarlık bir bütçe ayırmak gerekir?

 Fiyat konusunda çeşitlilik arz eden tekneler birçok kritere göre fiyatlandırılır. Bu noktada seçilmiş olan tarih, katılımcı sayısı, ekstra hizmetler, tekne büyüklüğü gibi kıstaslar belirleyicidir.

Özel Olarak Tasarlanmış Tekneler

Son derece güvenilir, tam donanımlı, modern ve şık tekneler İstanbul mezuniyet baloları için özel olarak tasarlanıp, baloya hazır hale getirilmektedir. Bakımları periyodik olarak yapılmış modern tekneler, deneyimli ekip, güleryüzlü hizmet kalitesi ile birleştirilip sunulmaktadır.

Öte yandan sadece baloya katılım sağlayan kişiler için rezerve edilmiş teknelerde, yabancı kimselerin olmaması da rahatlık ve güven verecektir. Bu noktada öğretmenlerin ve sorumlu kişilerin de içi rahat edecektir. Davetiyesiz kimsenin kabul edilmediği gecede, öğrenciler nezih bir ortamda gönüllerince eğlenebilecektir.

Boğaz Turu ve Eğlence

Eğlence denilince boğazda mezuniyet fikri, özellikle bahar ve yaz ayları için idealdir. Şehrin karmaşasından kopup, boğaz manzarasında kutlama yapmak da diğer mekanlara kıyasla çok daha avantajlıdır. Bunlardan en önemlisi de hiç kuşkusuz dekorasyon ve gecenizin mükemmel geçmesi için her ayrıntısı düşünülmüş detaylardır.

Teknede süslemeden etkinliklere, orkestradan yemeklere kadar profesyonelce hazırlanmış her şey sizi bekliyor olacaktır. Öte yandan mezuniyetinizi hayatınız boyunca hatırlayacağınız fotoğraflarınıza, dahil olacak eşsiz boğaz manzarası cabasıdır. Bir parti söz konusu olduğunda birçok alternatif bulunsa da tekne organizasyonuna dahil olmak ayrıcalıklı olacaktır.

Seçkin ve özel bir kutlama planlanıyorsa bu noktada gidilecek mekanlar arasında en başta mezuniyet için tasarlanmış tekneler bulunur. Böylece hem gezip hem de doyasıya eğlenebilirsiniz. Özellikle lise ve üniversite mezuniyetleri için sıklıkla tercih edilen konseptlerde öğrenciler partinin tadını çıkarabilir yahut klasik bir kutlama yemeği de tercih edilebilir. Dans, karaoke partileri, çeşitli etkinlikler ile geceye renk katabilirsiniz. Bu noktada organizasyonun ana temasını özgürce belirleyebilirsiniz.

Bir diğer önemli konu ise yatta mezuniyet yapmak için erken rezervasyon yapılmasıdır. Zira yoğun rezervasyon ve beklentinin üzerinde talep olması durumunda, planladığınız tarihlerde rezervasyon yaptıramayabilirsiniz.