Yüzme Turu Organizasyonu

Yüzme Turu Organizasyonu

Yazın iş yoğunluğundan tatile gidemiyorsanız günübirlik yüzme turlarımızı veya boğaz turu organizasyonlarımızı değerlendirmelisiniz. Yazın bunaltıcı sıcaklarından sıkılanlar için teknede yüzme turu organizasyonumuz tam size göre. İster eşinizle baş başa, isterseniz arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek istiyorsanız, dilediğiniz gün boğazın serin sularında bu keyfi bizimle yaşayın.

Yüzme turu, yoğun iş temposunda yaşadığınız stresi üzerinizden atmanın en güzel yoludur. Hafta içi ya da hafta sonu ne zaman isterseniz 20 metrelik teknemizle sizi Poyrazköy ya da Adalar civarında muhteşem bir deniz keyfi yaşamaya davet ediyoruz.

Organizasyonumuz sadece gruplara özel olup, karışık katılımlar kabul etmiyoruz. Sabah 10.00’da başlayan turumuz saat 18.00 gibi sona ermektedir. Denize girilebilecek olan en ideal yerler seçilerek demir atılmaktadır. İsterseniz boğazda, isterseniz de

Adalar koylarında bu organizasyondan yararlanabilirsiniz. Arasındaki mesafenin uzunluğundan dolayı her ikisinin aynı anda olmasına imkân yoktur. Ancak, siz hangisini tercih ederseniz biz sizi oraya götürürüz. Burada bir ufak ayrıntıyı da söylemeden geçmeyelim. Adalar yüzme turu, boğaza göre ücret konusunda biraz daha farklıdır.

Teknede Yüzme Turu Hizmetlerimiz

Sabah 10.00’da başlayıp, akşamüstü 18.00 gibi biten yatta yüzme turu organizasyonunda, isterseniz yatı boş olarak kiralayabilir, yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Bu durumda mutfak ekipmanları kullanabilirsiniz.

Servisi ve organizasyon sonrası temizlik için size ücretli garson hizmetimiz bulunmaktadır. Yok, biz yanımızda yiyecek taşımak istemiyoruz, sizden menü hizmeti almak isteriz diyorsanız, bunu memnuniyetle karşılarız. Alanında uzman profesyonel ustalarımız tarafından hazırlanan yemek ve kokteyl hizmetimiz de bulunmaktadır.

Teknemizde her türlü ses sistemi mevcut olup, organizasyon boyunca bu hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. İsterseniz bizim seçtiğimiz şarkıları dinlersiniz, isterseniz yanınızda getireceğiniz USB ya da CD’lerden istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Menülerimize alkol dâhil değildir. Yüzme turlarında alkol satışı ekstra olarak yapılmaktadır.

Boğazda yüzme turu organizasyonlarımı sabah erken başlar ve tekneye bindiğiniz andan itibaren çay, nescafe, meşrubat servisimiz başlar. Teknemiz demirleyeceği koya doğru ilerlerken açık büfe kahvaltımız başlar. İsteğinize göre kahvaltı tabağı ya da açık büfe servisimiz başlar. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde kahvaltınızı yaparken, teknemiz boğazın serin sularında demirleyeceği koya doğru ilerler.

teknede kahvaltı organizasyonu servisimizde, beş çeşit reçel, tahin-pekmez, iki çeşit peynir, iki çeşit zeytin, kaymak, bal, sigara böreği gibi kahvaltı çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Kahvaltı Sonrası Etkinlikler

Teknemiz, demirleyeceği koya geldiğinde kaptanımız akıntısız ve temiz olan bölgeleri sizlere de danıştıktan sonra belirler ve demir atar. Artık gün ve güneş sizindir. Boğazın serin sularında güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. İsterseniz boğazın serin sularına kendinizi bırakabilirsiniz, isterseniz teknenin acık alanındaki minderlerde güneşlin tadını çıkarabilirsiniz.

İsterseniz teknenin kapalı bölümünde serin rüzgârın keyfini sürebilirsiniz. Sizler denizin ve güneşin keyfini sürerken, profesyonel ekibimiz sizin için öğle yemeği servisi hazırlıklarına başlarlar. Öğle yemeği için saat 14.00 gibi teknemizin kapalı alanında yemek servisimiz başlar.

İsteğinize göre açık büfe ya da masaya servis yapılarak eşsiz boğaz manzarası eşliğinde öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Tüm gün boyunca çay, nescafe ve meşrubat servisimiz devam etmektedir.

Yemekten sonra akşam 18.00’e kadar denizin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Gün boyunca, müzik eşliğinde dans edebilir, kapalı alnımızda kâğıt, tavla, okey gibi oyunları oynayarak vakit geçirebilirsiniz.

Teknemizde cankurtaranımız tur boyunca sizlerle birlikte olacaktır. Teknemizin hareket yeri Bebek, tekne turu için seçilebilecek sahillerden biridir. Bebek sahilinden hareket edecek olan teknemiz tekrar Bebek sahiline geri döner.

Hareket yeri olarak Beşiktaş, tekne turu için seçilebilecek sahillerden bir başkasıdır. Diğer bir alternatifimiz olan Eminönü, tekne turu başlangıcı için seçebileceğiniz hareket yeridir.

İsterseniz yüzme turu organizasyonundan sonra teknede akşam yemeği ile organizasyonunuzu bitirerek günün yorgunluğunu çıkarabilirsiniz.