Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

<

Yat Kiralama Organizasyonu » Tekne Kiralama » Tekneturum

Yat Kiralama Organizasyonu

Yat Kiralama Organizasyonu

Yat Kiralama Organizasyonu

Yat Kiralama Organizasyonu; İstanbul Boğazı’nda unutulmaz etkinlik ve anılar yaşama imkanı elde edebileceğiniz yat kiralama organizasyonu hizmetlerimiz ile alternatif bir organizasyon planı yapabilirsiniz. Konaklamalı olarak kiralama yapabileceğiniz gibi günlük ya da saatlik olarak ta kiralama yapılabilir. 2 ile 30 kişi arasında kapasitesi bulunan yatlar farklı organizasyonlarınız için uygun seçeneklerdir. Katılımcı sayınız 30 kişi üzerinde olduğunda tekne kiralamada talep edilebilir.

Ekonomik Bütçeli Yatlar

Lüks yatlar yemekli ya da yemeksiz olarak ekonomik bütçelerde kiralanabilir. Bireysel ya da kurumsal turların organizasyonlarında kokteyl düzenin yat kiralama organizasyonu taleplerinde bulunabilirsiniz. Kişi sayısına göre yat modelleri arasından seçimler yapılabilir. Boğazı’n eşsiz manzarası eşliğinde Boğaz tutu organizasyonları planlayabilir ve boğazda yat kiralama hizmetleri ile bütçenize yatı kiralayabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatlerde hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz.

Aklınızdaki Her Konsepte Uyumlu Yatlar

1 günlük tekne kiralama fiyatları istanbul da daha uyguna gelmektedir. 2o kişilik tekne kiralama işlemi ile birlikte ; Doğum günleri, evlilik teklifleri, günübirlik geziler, kurumsal organizasyonlar, bireysel etkinlikler gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonda en iyi konsept ve fiyatlarda boğazda yat kiralama talep edebilirsiniz. Kiralama hizmetlerinde yemek menüsü seçerek yemek maliyetini kiralama bedeline dahil edebilirsiniz. Yatta akşam yemeği ile birlikte dışarıdan yiyecek ve içecek tercih edebilirsiniz. Yemek menüleri tercih ettiğinizde deneyimli aşçıların ve garsonların servisleri ile organizasyonunuz sorunsuz şekilde tamamlanacaktır.

İstanbul Yat Kiralama Noktaları

Günlük tekne kiralama ile birlikte yatlar genellikle farklı iskelelerde yer alır. Kalkış noktaları da hangi iskelede yer alıyorlarsa o iskeleden olacaktır. Avrupa ve Asya yakasında merkezi noktalardan İstanbul yat kiralama hizmetleri talep edebilirsiniz. Farklı iskeleden yat kiralamak istenildiğinde mesafeler hesaplanır. Mesafeye göre ek ücret kiralama bedeline yansıtılır. Kiralama saati baz alınarak Avrupa ve Anadolu yakasında gezilebilecek rotalarda belirlenir. Önceden rezervasyon yaptırarak daha ekonomik fiyatlarda seçimler yapabilirsiniz. Rezervasyonlarda belirli bir miktar kaparo ödenmesi gerekir. Bu şekilde rezerve işlemleri yapılır.

Yat Kiralama Organizasyonu Hizmetine Dahil Olanlar

Yatlar her organizasyon için uygun konseptlerde hazırlanır. Yatlarda kaliteli ses sistemleri yer alır. Ücretiz olarak sunulur. Şarkı listeleriniz için USB ya da CD yanınızda getirerek ses sisteminden İstanbul yat kiralama hizmeti içinde faydalanabilirsiniz. Canlı müzik ve dj hizmetleri almak için ekstra ücret ödemeniz gereklidir. Bu hizmetleri dışarıdan alma imkânınızda bulunur. Yakıt ve kaptan masrafları da ücrete dahildir. Bunlar için ek ücret talep edilmez.

Saatlik Yat Kiralama

En az iki saatlik olarak yat kiralama İstanbul hizmeti talep edebilirsiniz. Lüks yat kiralama fiyatları iki saat üzerindeki süreler üzerinden kendi tercihinize bağlıdır. Boğazın her iki kıyısını gezmek için en az 3-4 saatlik kiralama gereklidir. Organizasyon amacınıza göre süre talebinde bulunabilirsiniz. Sevgililer günü, iş yemekleri, evlilik yıl dönümleri, kahvaltı turları, mezuniyet baloları, doğum günleri, sürpriz evlilik teklifleri için saatlik yat kiralama İstanbul hizmetleri arasında kısa yat seyahatleri tercih edebilirsiniz. En kısa organizasyonlar için iki köprü arasında geçilen rotalar yer alıyor.

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama hizmetlerinde güne erken başlamanız tavsiye edilir. Ada Yüzme turları, Boğazda yüzme turu içerisinde Boğaziçi, Adalar ve Poyraz Köyü rotasında ekonomik yat kiralama fiyatları bulabilirsiniz. Kendi istediğiniz rotalar dahilinde de rotalar belirlenebilir. Saat 09.00 ile 17.30 saatleri arasında günlük kiralamalar yapılabilir. Günlük kiralamalarda sabah kahvaltısı ile gün başlar. Öğlen yemeği barbekü eşliğinde menüler devam eder. Menüler ekstra hizmetlere girdiği için ekstra ücretler karşılığında sunulmaktadır. Menü tercihleri yaptığınızda garsonlar gün boyunca yattaki tüm ihtiyaçlarınız için sürekli servis yapacaktır.

Konaklamalı Yat Kiralama Organizasyonu

Konaklamalı yat kiralama fiyatları lüks, mega yatlar ile yapılır. Rota planlamaları 22.00’dan başlar ve sabah 09.00 saatleri arasında tamamlanır. Tercihe göre saatler uzayabilir ve yat kiralama fiyatları süre sayısına göre belirlenecektir. Yatlarda oturma odası, yatak odası, çocuk odası, TV ünitesi, ses sistemi yer alır. Rota önerilen güzergahlarda ya da istediğiniz güzergahlarda tamamlanabilir.

Bebek yat kiralama organizasyonunda 20 kişilik tekne kiralama hizmetiyle isterseniz 1 günlük tekne kiralama fiyatlarını inceleyebilir adalar yüzme turu ile çok güzel bir gün geçirebilirsiniz.