Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:95 Karşısı Sealife 1 Teknesi, 34342 Beşiktaş +905349406262 info@tekneturum.com.tr

<

Yatta Evlilik Teklifi » Evlilik Teklifi » Süpriz Evlilik Teklifi » Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi ; Hayallerinizin prensesine rüya gibi bir teklifte bulunmak için değişik fikirler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hayatınızdaki en önemli yolculukta birlikte olmak istediniz insana en özel evlilik teklifi organizasyonları için sitemizden fikir alabilirsiniz. Baş başa sizler için hazırlanmış bir ortam ve bayan elemanlar tarafından yapılan eksiksiz hizmet özelliklerimizi çok seveceksiniz. Bizden sadece evlenme teklifi organizasyonlarında değil, evlilik yıldönümü ve yaş günlerinde de hizmet alabilirsiniz.

Sevdiğinize hayatının sürprizini yapmak için yılın özel bir mevsimini beklemenize de gerek yok. Kış ya da sonbahar aylarında sıcacık ortamlarda teklifinizi yapabilirsiniz. Yaz ve bahar aylarında açık alanda doğal ortamlarda yapabileceğiniz birbirinden güzel teklifler için de bizlerden fikir alabilirsiniz.

Yatta Evlenme Teklifi İçin Tavsiyelerimiz

En özel anlara şahitlik edecek şiir gibi ortamlar hazırlarken sizlerin fikirleri bizim için oldukça önemli. Sürpriz tekliflerde sırdaşınız olurken, son dakika büyük sevinçlere şahitlik ediyoruz. Sıradanlığın dışına çıkarak tekne turu ve yatlarda bir evlenme teklifi için de her ayrıntıyı sizler adına düşünüyoruz.

Güvenlikten, mahremiyete saygıya kadar tüm detayların üzerinde özenle duruyoruz. Yat mürettebatı tarafından siz istemedikçe kesinlikle rahatsız edilmiyorsunuz. Foto ve video kayıt sistemleri ise hizmet sonrası tarafınıza teslim edilerek, bu özel anları unutulmaz anılar arasında saklayabiliyorsunuz.

Yüzük sunum provaları, bizim size tüyolarımız, ortam konsepti ve diğer detaylar için müşteri temsilcilerimiz ile günler öncesinden prova ve ön hazırlıklar yapabiliyorsunuz.

Hizmet İçeriğimiz ve Diğer Ayrıntılar

Tekne hizmetlerimiz İstanbul ve çevresinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz liman ve popüler kıyı semtleri civarında verilmektedir. Referans bilgilerimiz ve evlilik teklifi organizasyonlarımız ile ilgili kullanıcı yorumlarını okumak için de kurumsal web sitemizi kullanabilirsiniz. Bizden alacağınız hizmetler paket avantajlı olup, bütçenizi sarsmadan hayatınızın teklifini yapabilirsiniz.

Yarım saatlik ya da daha fazla zaman aralıklarına göre değişen fiyatlarımız içinden size uygun olanını mevcut web sitemizden seçebilirsiniz. Hizmet öncesi komisyon ya da farklı bir isimle tarafınızdan ücret talep edilmemektedir. Personellerimizle kafa kafaya vererek ilginç evlilik teklifi hikayeleri yazabilirsiniz. Çalışanlarımız üzerine düşen rolü bir oyuncu ustalığında yerine getirerek partnerinizi hem inandıracak, hem de şaşırtacaktır.

Rezervasyon düzeni ve istenmeyen sürprizler için birkaç gün öncesinden tarafımızla irtibata geçmenizde yarar var. Daha önceden gelip, teknemizi gezerek bir ön deneyim edinebilirsiniz. Olası gecikmeler ve rezervasyon iptalleri için de çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra evlenme teklifi için geriye bir tek belirtilen gün ve saatte teknemize hayatınızın aşkıyla gelmek kalıyor.

Hizmet aksaklıklarının yaşanmaması için tarafınızdan adres telefon ve diğer irtibat bilgileri noksansız bir şekilde alınmaktadır. Ayrıca unutma ya da hesapta olmayan gelişmelere karşın evlilik yıldönümü ya da teklif organizasyonları tarafınıza hatırlatılmaktadır. Diğer taraftan evlilik yüzüğü için henüz karar vermediyseniz bunu da düşünmenize gerek yok. Profesyonel ekibimiz oldukça cazip fiyat tarifeleri üzerinden sizler için yüzük olayını da halletmektedir.